Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Fajnie że odpowiedzieli
Nigdy na to nie wpadną
Północne Węgry
Chciał tylko pomóc
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 grudnia 2010, 09:51
3. obrazek: gupie noobstation xbox jest o wiele lepszy niż lolstation i wee razem wzięte
Odpisz
12 sierpnia 2018, 21:25
@hornet21: Ale nigdzie na obrazku te oba nie są porównane.
Odpisz
11 lipca 2011, 20:52
Bosh o co wy się klócicie znowu, tam z tyłu?? A ci gadają o jakiś PS2... -.-
Tu chodzi o to, że jak się będzie miało rozmowy bez limitu to wszystko się będzie robiło jedną ręką.
Odpisz
29 sierpnia 2011, 13:00
zgadzam sie
Odpisz
26 maja 2012, 14:36
Zgadzam się z tobą oni piszą tylko o jakiś PS1, 2 i 3 a nie o obrazku
Odpisz
16 sierpnia 2011, 19:03
a ja mam ps3 *** yea ^^ a tak do obrazka jakby Jamniczka nie przetłumaczyła to bym nie wiedział o co chodzi :P i 3/5
Odpisz
3 maja 2011, 15:29
ja mialem PS1,PS2 mam jeszcze gdzies i PS3:D
Odpisz
6 marca 2011, 15:38
heh też mam PS2 a co do obrazka 3/5
Odpisz
28 stycznia 2011, 21:20
ja mam już PS1 i PS2 a niedługo dostane PS3
Odpisz
26 lipca 2015, 15:06
@erykonoid: a kogo to obchodzi ?
Odpisz
17 października 2015, 11:09
@PoXPL: Ja walę... ale głupie komentarze pisałem 4 lata temu...
Odpisz
25 stycznia 2011, 13:08
3 musze spróbować a ty hornet nawet na PS3 lub PS2 nie grałeś to nie komentuj
Odpisz
23 grudnia 2010, 19:15
Na pierwszym i trzecim jest chłop a na drugim i czwartym babka i to cala filozofia
Odpisz
6 lutego 2010, 16:08
to się nazywa precyzja. chciałabym tak umieć
Odpisz
6 lutego 2010, 12:03
wiewiorka501 mi się wydaje że na 3 jest kobieta, a tylko na tym pierwszym facet, bo na tym z pastą ma branzoletke której faceci "raczej" nie noszą, na tej z ziemniakiem to ma bluzkę dziewczęcą, a na tym z padem to na 100% nie jestem przekonana ale bluzka raczej też damska, więc chyba na 75% laska. ;] A co do oceny to 5/5
Odpisz
30 stycznia 2010, 22:44
z padem najlepsze :D 5/5
Odpisz
30 stycznia 2010, 12:45
nie rozumiem
Odpisz
30 stycznia 2010, 10:59
probowalem tak z padem xD
Odpisz
29 stycznia 2010, 17:36
xD 5/5
Odpisz
29 stycznia 2010, 08:10
haha. niezłe ;]
Odpisz