Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar hornet21

27 grudnia 2010, 09:51

3. obrazek: gupie noobstation xbox jest o wiele lepszy niż lolstation i wee razem wzięte

Avatar Archeologwinternetach

12 sierpnia 2018, 21:25

@hornet21: Ale nigdzie na obrazku te oba nie są porównane.

Avatar
Konto usunięte

11 lipca 2011, 20:52

Bosh o co wy się klócicie znowu, tam z tyłu?? A ci gadają o jakiś PS2... -.-
Tu chodzi o to, że jak się będzie miało rozmowy bez limitu to wszystko się będzie robiło jedną ręką.

Avatar
Konto usunięte

29 sierpnia 2011, 13:00

zgadzam sie

Avatar Zwierzak111

26 maja 2012, 14:36

Zgadzam się z tobą oni piszą tylko o jakiś PS1, 2 i 3 a nie o obrazku

Avatar kamil12215

16 sierpnia 2011, 19:03

a ja mam ps3 *** yea ^^ a tak do obrazka jakby Jamniczka nie przetłumaczyła to bym nie wiedział o co chodzi :P i 3/5

Avatar marcelm50

3 maja 2011, 15:29

ja mialem PS1,PS2 mam jeszcze gdzies i PS3:D

Avatar
Konto usunięte

6 marca 2011, 15:38

heh też mam PS2 a co do obrazka 3/5

Avatar erykonoid

28 stycznia 2011, 21:20

ja mam już PS1 i PS2 a niedługo dostane PS3

Avatar PoXPL

26 lipca 2015, 15:06

@erykonoid: a kogo to obchodzi ?

Avatar erykonoid

17 października 2015, 11:09

@PoXPL: Ja walę... ale głupie komentarze pisałem 4 lata temu...

Avatar
Konto usunięte

25 stycznia 2011, 13:08

3 musze spróbować a ty hornet nawet na PS3 lub PS2 nie grałeś to nie komentuj

Avatar kociaczek123

23 grudnia 2010, 19:15

Na pierwszym i trzecim jest chłop a na drugim i czwartym babka i to cala filozofia

Avatar Kaniusia

6 lutego 2010, 16:08

to się nazywa precyzja. chciałabym tak umieć

Avatar Aisha_13

6 lutego 2010, 12:03

wiewiorka501 mi się wydaje że na 3 jest kobieta, a tylko na tym pierwszym facet, bo na tym z pastą ma branzoletke której faceci "raczej" nie noszą, na tej z ziemniakiem to ma bluzkę dziewczęcą, a na tym z padem to na 100% nie jestem przekonana ale bluzka raczej też damska, więc chyba na 75% laska. ;] A co do oceny to 5/5

Avatar miszcz

30 stycznia 2010, 22:44

z padem najlepsze :D 5/5

Avatar Sauron

30 stycznia 2010, 12:45

nie rozumiem

Avatar chomiczek

30 stycznia 2010, 10:59

probowalem tak z padem xD

Avatar martus12

29 stycznia 2010, 17:36

xD 5/5

Avatar MichaelJackson

29 stycznia 2010, 08:10

haha. niezłe ;]

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trzeba brać osobną torbę

Fajnie że odpowiedzieli

Nigdy na to nie wpadną

Północne Węgry

Chciał tylko pomóc

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka