memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
6 marca 2017, 11:31
Skojarzyło mi się z moją rozmową
Odpisz
6 marca 2017, 11:53
@creeper_girl: Siemak to najlepszy użytkownik jeja.
6 marca 2017, 12:20
I fryta.
6 marca 2017, 12:39
pan sie naje**l
6 marca 2017, 12:42
6 marca 2017, 13:11
@creeper_girl: co było dalej sis jak to jest być rodzeństwem ptaka?
6 marca 2017, 13:21
@Miguelp: Bywało gorzej
6 marca 2017, 13:26
@creeper_girl: wiem byłem tam
6 marca 2017, 13:28
@Miguelp: ...?
6 marca 2017, 13:32
@creeper_girl: byłem wtedy kiedy było gorzej
6 marca 2017, 13:34
@Miguelp: Aha
6 marca 2017, 13:37
@creeper_girl: ale dobrym jestem bratem nie?
@Miguelp: A jak tam chcesz.
6 marca 2017, 13:38
@creeper_girl: bardzo wymijajaca odpowiedz
@Miguelp: Wiem
6 marca 2017, 13:40
@creeper_girl: odpowiedz
6 marca 2017, 14:19
@Miguelp: Em... No wiesz...
6 marca 2017, 14:58
@creeper_girl: tak?
6 marca 2017, 15:20
@creeper_girl: ;-; co ja czytam?
6 marca 2017, 15:24
@kapitan_karton: co?
6 marca 2017, 15:26
@Miguelp: drugi obrazek w komentarzu drugi komentarz
6 marca 2017, 15:27
@kapitan_karton: ja o tym od dawna wiem
6 marca 2017, 15:30
@kapitan_karton: Typowy fryta
6 marca 2017, 15:41
@creeper_girl: ja?
6 marca 2017, 15:42
6 marca 2017, 17:16
@kapitan_karton: siemak
6 marca 2017, 17:29
@creeper_girl: aha odpowiedz
6 marca 2017, 17:36
@kapitan_karton: A w kartonie... niespodzianka... Nie no, weź wyjdz.
6 marca 2017, 19:18
.
6 marca 2017, 19:22
@kapitan_karton: Każdy wie kto jest w kartonie. Wyłaź.
6 marca 2017, 19:36
6 marca 2017, 20:24
@kapitan_karton: Czemu taka nienawiść do loraxa?
6 marca 2017, 20:40
czytaj jego komentarze on się pieprzy ze wszystkim
6 marca 2017, 20:48
@kapitan_karton: Nie ze mną lol.
8 marca 2017, 01:32
@creeper_girl: dzieki wiesz
8 marca 2017, 07:47
bo jesteś rybą
8 marca 2017, 14:25
@Miguelp: I co? Jestem gorszy?
8 marca 2017, 14:59
nie da się przeleciec ryby w co by mial w skszela?
8 marca 2017, 15:16
@Miguelp: ryby mają usta i taki otwór którym wydobywa się ikra
8 marca 2017, 16:20
@siemak: synek co ci o porno mówiłem?
8 marca 2017, 16:27
@Miguelp: to na biologii było
8 marca 2017, 16:28
@siemak: porno tylko 7-latków miałeś oglądać ps jestem dobrym ojcem nie?
8 marca 2017, 16:30
@Miguelp: uwzględniając, że nie umiesz z mamą "wbijać ćwieka" po cichu bym nie usłyszał.
8 marca 2017, 17:24
@siemak: nawet nie pamiętam kto to
8 marca 2017, 17:26
@Miguelp:
8 marca 2017, 17:30
@siemak: myślisz że po ciemku ogarniesz kogo pchasz to może być równie dobrze chomik
8 marca 2017, 21:40
@siemak: Przecież miguel jest gupim ptokiem nie człowiekiem.
9 marca 2017, 04:30
Nie próbuj ogarnąć
9 marca 2017, 07:30
nie jestem głupi jestem krukiem odyna i kiedyś nie byłem
9 marca 2017, 07:47
@Miguelp: Aha. To kim ja jestem?
9 marca 2017, 07:50
@creeper_girl: chyba duchem
9 marca 2017, 07:55
@Miguelp: Wątpię
9 marca 2017, 08:01
@creeper_girl: jak to zabilem cie
9 marca 2017, 08:53
@Miguelp: Już żyję
9 marca 2017, 09:08
@creeper_girl: od kiedy?
9 marca 2017, 09:34
@Miguelp: Od dwóch tygodni
9 marca 2017, 09:57
@creeper_girl: czemu nikt mi o tym nie powiedział
9 marca 2017, 10:03
@Miguelp: Bo się nie interesowałeś, to wszyscy myśleli, że wiesz.
9 marca 2017, 11:53
@creeper_girl: skąd miałem wiedzieć?
9 marca 2017, 12:14
@Miguelp: Może stąd że jesteś moim bratem?
9 marca 2017, 12:53
@creeper_girl: nosz kurna daleko jesteś nie śledzę cie
9 marca 2017, 12:55
@Miguelp: Coś ciężko mi uwierzyć
9 marca 2017, 13:41
@creeper_girl: nie żebym nie chciał ale nie da się
9 marca 2017, 13:45
@Miguelp: ... Aha...
9 marca 2017, 13:50
@creeper_girl: ducha nie nagra
9 marca 2017, 13:55
@Miguelp: No jakoś mnie na zdjęciach widać
9 marca 2017, 13:56
@creeper_girl: niemożliwe
9 marca 2017, 13:58
@Miguelp: No a jednak
9 marca 2017, 14:00
@creeper_girl: wtf z ciebie za duch
9 marca 2017, 14:03
@Miguelp: No bardziej czasem poprosu tracę połączenie z ciałem i mogę funkcjonować poza nim... Jak taka jedna z animu takiego..
9 marca 2017, 15:35
@creeper_girl: myślałem że naprawdę nie żyjesz to się nazywa out of body experience
9 marca 2017, 15:54
@Miguelp: To znaczy... W tych momentach nie żyję, ale mogę jeszcze wrócić do ciała, bo nie zostało zerwane z nim całkiem połączenie
9 marca 2017, 16:49
@creeper_girl: czyli żyjesz i naku*wiasz oobe
9 marca 2017, 17:08
@Miguelp: Słuchak, to skomplikowane jest! To coś pomiędzy życiem i śmiercią
9 marca 2017, 17:16
@creeper_girl: no mowie ze oobe
9 marca 2017, 17:18
@creeper_girl: umierasz i wracasz do ciała. jesteś medium krótka piłka
9 marca 2017, 17:26
@kapitan_karton: nie sam tak robiłem
9 marca 2017, 17:55
@Miguelp: wont na priv
9 marca 2017, 18:00
@siemak: Nie ma grupowego
9 marca 2017, 18:05
@creeper_girl: kolejna rzecz do dodania na stronie
9 marca 2017, 18:07
@siemak: od kiedy spam ci przeszkadza
9 marca 2017, 18:11
@Miguelp: roleplay co innego konwersacja 2 osób nie na temat obrazka co innego
9 marca 2017, 18:19
@siemak: oj tam nie narzekaj synek
9 marca 2017, 18:55
@Miguelp: kkk
9 marca 2017, 19:05
@siemak: ok
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież6 marca 2017, 11:31
Skojarzyło mi się z moją rozmową
Odpisz
6 marca 2017, 11:53
@creeper_girl: Siemak to najlepszy użytkownik jeja.
Odpisz
6 marca 2017, 12:20
I fryta.
Odpisz
6 marca 2017, 12:39
pan sie naje**l
Odpisz
6 marca 2017, 12:42
Odpisz
6 marca 2017, 13:11
@creeper_girl: co było dalej sis
jak to jest być rodzeństwem ptaka?
Odpisz
6 marca 2017, 13:21
@Miguelp: Bywało gorzej
Odpisz
6 marca 2017, 13:26
@creeper_girl: wiem
byłem tam
Odpisz
6 marca 2017, 13:28
@Miguelp: ...?
Odpisz
6 marca 2017, 13:32
@creeper_girl: byłem wtedy kiedy było gorzej
Odpisz
6 marca 2017, 13:34
@Miguelp: Aha
Odpisz
6 marca 2017, 13:37
@creeper_girl: ale dobrym jestem bratem nie?
Odpisz
6 marca 2017, 13:37
@Miguelp: A jak tam chcesz.
Odpisz
6 marca 2017, 13:38
@creeper_girl: bardzo wymijajaca odpowiedz
Odpisz
6 marca 2017, 13:38
@Miguelp: Wiem
Odpisz
6 marca 2017, 13:40
@creeper_girl: odpowiedz
Odpisz
6 marca 2017, 14:19
@Miguelp: Em... No wiesz...
Odpisz
6 marca 2017, 14:58
@creeper_girl: tak?
Odpisz
6 marca 2017, 15:20
@creeper_girl: ;-; co ja czytam?
Odpisz
6 marca 2017, 15:24
@kapitan_karton: co?
Odpisz
6 marca 2017, 15:26
@Miguelp: drugi obrazek w komentarzu drugi komentarz
Odpisz
6 marca 2017, 15:27
@kapitan_karton: ja o tym od dawna wiem
Odpisz
6 marca 2017, 15:30
@kapitan_karton: Typowy fryta
Odpisz
6 marca 2017, 15:41
@creeper_girl: ja?
Odpisz
6 marca 2017, 15:42
@creeper_girl: ja?
Odpisz
6 marca 2017, 17:16
@kapitan_karton: siemak
Odpisz
6 marca 2017, 17:29
@creeper_girl: aha
odpowiedz
Odpisz
6 marca 2017, 17:36
@kapitan_karton: A w kartonie... niespodzianka...
Nie no, weź wyjdz.
Odpisz
6 marca 2017, 19:18
.
Odpisz
6 marca 2017, 19:22
@kapitan_karton: Każdy wie kto jest w kartonie. Wyłaź.
Odpisz
6 marca 2017, 19:36
Odpisz
6 marca 2017, 20:24
@kapitan_karton: Czemu taka nienawiść do loraxa?
Odpisz
6 marca 2017, 20:40
czytaj jego komentarze on się pieprzy ze wszystkim
Odpisz
6 marca 2017, 20:48
@kapitan_karton: Nie ze mną lol.
Odpisz
8 marca 2017, 01:32
@creeper_girl: dzieki wiesz
Odpisz
8 marca 2017, 07:47
bo jesteś rybą
Odpisz
8 marca 2017, 14:25
@Miguelp: I co? Jestem gorszy?
Odpisz
8 marca 2017, 14:59
nie da się przeleciec ryby
w co by mial
w skszela?
Odpisz
8 marca 2017, 15:16
@Miguelp: ryby mają usta i taki otwór którym wydobywa się ikra
Odpisz
8 marca 2017, 16:20
@siemak: synek
co ci o porno mówiłem?
Odpisz
8 marca 2017, 16:27
@Miguelp: to na biologii było
Odpisz
8 marca 2017, 16:28
@siemak: porno tylko 7-latków miałeś oglądać
ps jestem dobrym ojcem nie?
Odpisz
8 marca 2017, 16:30
@Miguelp: uwzględniając, że nie umiesz z mamą "wbijać ćwieka" po cichu bym nie usłyszał.
Odpisz
8 marca 2017, 17:24
@siemak: nawet nie pamiętam kto to
Odpisz
8 marca 2017, 17:26
@Miguelp:
Odpisz
8 marca 2017, 17:30
@siemak: myślisz że po ciemku ogarniesz kogo pchasz
to może być równie dobrze chomik
Odpisz
8 marca 2017, 21:40
@siemak: Przecież miguel jest gupim ptokiem nie człowiekiem.
Odpisz
9 marca 2017, 04:30
Nie próbuj ogarnąć
Odpisz
9 marca 2017, 07:30
nie jestem głupi
jestem krukiem odyna
i kiedyś nie byłem
Odpisz
9 marca 2017, 07:47
@Miguelp: Aha. To kim ja jestem?
Odpisz
9 marca 2017, 07:50
@creeper_girl: chyba duchem
Odpisz
9 marca 2017, 07:55
@Miguelp: Wątpię
Odpisz
9 marca 2017, 08:01
@creeper_girl: jak to
zabilem cie
Odpisz
9 marca 2017, 08:53
@Miguelp: Już żyję
Odpisz
9 marca 2017, 09:08
@creeper_girl: od kiedy?
Odpisz
9 marca 2017, 09:34
@Miguelp: Od dwóch tygodni
Odpisz
9 marca 2017, 09:57
@creeper_girl: czemu nikt mi o tym nie powiedział
Odpisz
9 marca 2017, 10:03
@Miguelp: Bo się nie interesowałeś, to wszyscy myśleli, że wiesz.
Odpisz
9 marca 2017, 11:53
@creeper_girl: skąd miałem wiedzieć?
Odpisz
9 marca 2017, 12:14
@Miguelp: Może stąd że jesteś moim bratem?
Odpisz
9 marca 2017, 12:53
@creeper_girl: nosz kurna daleko jesteś
nie śledzę cie
Odpisz
9 marca 2017, 12:55
@Miguelp: Coś ciężko mi uwierzyć
Odpisz
9 marca 2017, 13:41
@creeper_girl: nie żebym nie chciał
ale nie da się
Odpisz
9 marca 2017, 13:45
@Miguelp: ... Aha...
Odpisz
9 marca 2017, 13:50
@creeper_girl: ducha nie nagra
Odpisz
9 marca 2017, 13:55
@Miguelp: No jakoś mnie na zdjęciach widać
Odpisz
9 marca 2017, 13:56
@creeper_girl: niemożliwe
Odpisz
9 marca 2017, 13:58
@Miguelp: No a jednak
Odpisz
9 marca 2017, 14:00
@creeper_girl: wtf z ciebie za duch
Odpisz
9 marca 2017, 14:03
@Miguelp: No bardziej czasem poprosu tracę połączenie z ciałem i mogę funkcjonować poza nim... Jak taka jedna z animu takiego..
Odpisz
9 marca 2017, 15:35
@creeper_girl: myślałem że naprawdę nie żyjesz
to się nazywa out of body experience
Odpisz
9 marca 2017, 15:54
@Miguelp: To znaczy... W tych momentach nie żyję, ale mogę jeszcze wrócić do ciała, bo nie zostało zerwane z nim całkiem połączenie
Odpisz
9 marca 2017, 16:49
@creeper_girl: czyli żyjesz i naku*wiasz oobe
Odpisz
9 marca 2017, 17:08
@Miguelp: Słuchak, to skomplikowane jest! To coś pomiędzy życiem i śmiercią
Odpisz
9 marca 2017, 17:16
@creeper_girl: no mowie ze oobe
Odpisz
9 marca 2017, 17:18
@creeper_girl: umierasz i wracasz do ciała. jesteś medium krótka piłka
Odpisz
9 marca 2017, 17:26
@kapitan_karton: nie
sam tak robiłem
Odpisz
9 marca 2017, 17:55
@Miguelp: wont na priv
Odpisz
9 marca 2017, 18:00
@siemak: Nie ma grupowego
Odpisz
9 marca 2017, 18:05
@creeper_girl: kolejna rzecz do dodania na stronie
Odpisz
9 marca 2017, 18:07
@siemak: od kiedy spam ci przeszkadza
Odpisz
9 marca 2017, 18:11
@Miguelp: roleplay co innego konwersacja 2 osób nie na temat obrazka co innego
Odpisz
9 marca 2017, 18:19
@siemak: oj tam nie narzekaj synek
Odpisz
9 marca 2017, 18:55
@Miguelp: kkk
Odpisz
9 marca 2017, 19:05
@siemak: ok
Odpisz