Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
A, okej
Były nóżki, nie ma nóżek
Północne Węgry
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 lutego 2023, 18:27
Zło(to)
Odpisz
14 stycznia 2021, 23:01
@Konto usunięte: sady
Odpisz
7 maja 2018, 21:38
Pali sad "A"
Odpisz
Edytowano - 6 marca 2017, 16:13
pali sad A (no shit sherlock)
Odpisz
11 marca 2017, 18:13
@benben7: No shit sherlock!
Odpisz
9 czerwca 2017, 17:34
@benben7: No shit Sherlook.
Odpisz
12 marca 2017, 14:11
Niektóre literki po prostu lubią patrzeć jak płoną lasy.
Odpisz
12 marca 2017, 09:41
CO KU*WA?
Odpisz
11 marca 2017, 23:46
tęskniłem za tym
Odpisz
11 marca 2017, 18:04
To też można by zrobić jako Pa Lis Ada(patrz, lis o imieniu Ada)
Odpisz
11 marca 2017, 18:11
@Zlodziej_Ziemniakow: mądre
Odpisz
11 marca 2017, 18:37
@Zlodziej_Ziemniakow: i tak większość powie że to Suchotnik...
Odpisz
11 marca 2017, 19:58
@Zlodziej_Ziemniakow: Albo lisa machającemu dziewczynie o imieniu Ada
Odpisz
6 marca 2017, 17:46
Znowu...
Odpisz
11 marca 2017, 19:54
@crimzon: Jak ci coś niepasuje, to daj 1 i przewiń dalej. Jak dla ciebie to za duży problem, to usuń konto.
Odpisz
11 marca 2017, 20:39
Dlaczego go krytykujesz? Po prostu wyraził swoje niezadowolenie i ma do tego prawo.
Odpisz
Edytowano - 11 marca 2017, 20:43
@Ameron: Ale on tak pisze pod wieloma obrazkami. Narzeka np. na low cost cosplay i mówi, że to gówno. Potem pokazuje cosplay Ezio z AS i mówi, że to jest najlepszy cosplay.
Odpisz
11 marca 2017, 21:36
Nie najlepszy, ale normalny.
Odpisz
12 marca 2017, 00:19
@crimzon: Wiem o tym, ale to jest drażliwe dla ludzi
Odpisz
12 marca 2017, 00:39
Dla niektórych low cast cosplay też jest drażliwe.
Odpisz
12 marca 2017, 01:01
@crimzon: Właściwie to dużo osób nie lubi tej serii. Twój komentarz mi nie przeszkadza zbytnio i podałem jedynie jako przykład krytyki dla tamtego jegomościa.
Odpisz
6 marca 2017, 16:19
To już się nudne zaczyna robić. :(
Odpisz