Tylko marnujesz pieniądze
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Frustrujące
Trzeba brać osobną torbę
Można, tylko trzeba wstawać rano
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Ostry ten sędzia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 kwietnia 2021, 12:16
Właśnie. UWIELBIAM KAKAO!
Odpisz
12 marca 2017, 17:23
Wolę mleko truskawkowe
Odpisz
15 marca 2017, 22:29
togepi kiedy ewoluujesz?
Odpisz
17 marca 2017, 20:20
nie chce mi się
Odpisz
17 marca 2017, 21:13
a...
Odpisz
12 marca 2017, 22:09
wow pierwszy mem na głównej lol
Odpisz
12 marca 2017, 16:14
Do tej pory pamiętam ten dzień kiedy pojechałam z mamą do sklepu. Miałam 6 lat. Zapytałam się czy mogę kupić mleko czekoladowe. Mama powiedziała, że jak wrócimy to zrobi kakao, ale jak wróciliśmy tak się nie stało.
Odpisz
12 marca 2017, 16:32
@Kosa_W_Nosa: Co za zuo nie robi sie tak ;_;
Odpisz
12 marca 2017, 16:51
@Kosa_W_Nosa: Mama cię nie kocha. :)
Odpisz
12 marca 2017, 22:08
@Kosa_W_Nosa: ja tez tak nie raz miałem, dlatego wrzucilem tego mema
Odpisz
6 marca 2017, 19:15
W sumie racja.
#TeamKakałko
Odpisz
Edytowano - 6 marca 2017, 19:41
zaraz będzie cię bolało
Odpisz
6 marca 2017, 20:31
Ale kakało na zimno lepsze.
Tak samo jak czekoladowy napój.
Odpisz
12 marca 2017, 16:52
@TheHunterMikiPL: Na zimno i z mlekiem.
Odpisz
12 marca 2017, 18:24
@Crobat: No nie kurde, bez mleka xD
Odpisz
12 marca 2017, 18:27
@TheHunterMikiPL: Niektórzy piją z wodą.
Odpisz
12 marca 2017, 18:30
Wut? ;-;
Co to za szwabski wymysł? ;-;
Odpisz
12 marca 2017, 16:08
Fakt
Odpisz
12 marca 2017, 16:02
Ku*wa, na siłę robiony i taki dziecinny ten obrazek
Odpisz
6 marca 2017, 19:52
Po co w szkole kupujesz sobie kanapki, skoro możesz w domu przyrządzić?
Odpisz
6 marca 2017, 19:20
U mnie w szkole jest automat z kawą, herbatą, czy właśnie czekoladą. A ja, zwłaszcza zimą, po dotarciu do szkoły, lubię wypić coś gorącego, więc biorę kilka złotych z domu. Tata zawsze daje mi bez zbędnego gadania, a mama to powie trzy zdrowaśki, że te automaty kradną pieniądze, jak ona kiedyś na dworcu była to automat jej ukradł i została bez kawy i pieniędzy, no i na końcu, że przecież taniej byłoby zrobić tę czekoladę w domu.
No wiem, nobody's care.
Odpisz