Ukrywali się wśród arystokratów
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie idź!
Pilne
Trzeba brać osobną torbę
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Tacy sami, a ściana między nami
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 marca 2017, 13:59
Odpisz
10 marca 2017, 00:12
UWAGA W KOMENTARZACH FANATYCY UFO I AGRESYWNI I BEZMYŚLNI WYZNAWCY KOSMITOW I NAUKOWCY CO MAJA 210% NA ISTNIENIE ZYCIA POZA ZIEMIA BO WIECIE PRAWDOPODOBIEŃSTWO NA ISTNIENIE COS TAM COS
Odpisz
10 marca 2017, 05:55
@Youtuber: powiedział bezmyślny
Odpisz
9 marca 2017, 21:15
Odpisz
9 marca 2017, 22:20
Odpisz
9 marca 2017, 22:22
*ni mo pojenicia co tu robi* gdzie jestem?
Odpisz
7 marca 2017, 16:58
A to dlatego Napoleon nie nosił peruki ;-;
Odpisz
7 marca 2017, 20:58
@Komandor_Brytania: Komentarz aż tak dobry, że masz zieloną :V
Taką, w jakim kolorze nie jest Twój mundurek a powinien. Hehe.
Odpisz
7 marca 2017, 21:18
@Monnx: Jak to nie, mam zielony dałnie. ;-;
Odpisz
7 marca 2017, 21:22
@Komandor_Brytania: ZHP? To to badziewie ma zielone?
Cichaj karaczanie ;-;
Najlepsze piaskowe :V
Odpisz
7 marca 2017, 21:30
@Monnx: Chłopacy mają zielone, a dziewczyny szare deklu. Piaskowe to mundury ju es ej, czy cuś.
Odpisz
Edytowano - 7 marca 2017, 21:31
@Komandor_Brytania: Albo FSE :v
Gałgan mój kochany :V
Odpisz
7 marca 2017, 21:43
@Monnx: Nie.
:v
Odpisz
7 marca 2017, 21:44
@Komandor_Brytania: Też Cię kocham :V
Odpisz
7 marca 2017, 21:56
@Monnx: A ja Ciebie nie, bo to by była już... eee, zgubiłem się w liczeniu :V
Odpisz
Edytowano - 7 marca 2017, 21:57
@Komandor_Brytania: A co liczysz? :V dziewczyny? Bujać to ja, a nie mnie :v
I ogarnij, że to sarkaźmik karaczanie :v
Odpisz
7 marca 2017, 22:06
@Monnx: Kto tu jest małym karakanem, podróbo harcerki :v
Odpisz
7 marca 2017, 22:06
@Komandor_Brytania: Ja podróbą? :v
Uzasadnij.
Odpisz
7 marca 2017, 22:13
@Monnx: Uzasadniam.
Odpisz
7 marca 2017, 22:43
@Komandor_Brytania: Nie widzę.
Odpisz
7 marca 2017, 17:40
W sensie dłużej niż czasy Starożytnego Egiptu?
Bo ja tak myślałem...
Odpisz
7 marca 2017, 16:53
Po lewej obcy po prawej kosmita
Odpisz
7 marca 2017, 16:36
Ta babka na pewno jest starsza od piramid.
Odpisz
7 marca 2017, 16:22
I wszystko jasne
Odpisz
7 marca 2017, 16:20
Uważam, że obcy nie isntnieją.
Odpisz
7 marca 2017, 16:34
Sam nim jesteś
Odpisz
7 marca 2017, 16:35
Wiem. Ale mi chodzi o przybyszy z poza Ziemi/Drogi mlecznej.
Odpisz
7 marca 2017, 16:39
Obce formy życia nawet na pewno istnieją, nie jako szare humanoidy z dużymi oczami, ale na przykład jako proste formy życia lub mikroorganizmy.
Odpisz
7 marca 2017, 16:40
Prawdopodobieństwo, że jesteśmy sami we wszechświecie nie jest zbyt duże.
Odpisz
7 marca 2017, 16:40
@KrewetkaModliszkowa: No z tym mogę się zgodzić. Jednak mi stricte chodziło, o właśnie takich typowych ufoków z filmów/książek/gier.
Odpisz
7 marca 2017, 16:42
Środowisko wpływa na wygląd organizmu który się musi do niego przyzwyczaić. Gdzieś może być planeta na której jakaś forma życia jest podobna do tej z naszych filmów/książek.
Odpisz
7 marca 2017, 16:42
prawdopodobieństwo na ich istnienie wynosi 10%
Odpisz
Edytowano - 7 marca 2017, 16:43
@massesd: Taka jest szansa na inną planetę we wszechświecie z warunkami zdatnymi do życia dla organizmów zbudowanych ze znanych nam pierwiastków?
Odpisz
Edytowano - 7 marca 2017, 16:44
nie ,takie jest prawdopodobieństwo że obca cywilizacja wie o ziemi
Odpisz
7 marca 2017, 16:45
Racja, wszechświat jest ogromny i też prawdopodobne jest, że tacy istnieją, ale wątpię, że przylecą na Ziemię.
Odpisz
Edytowano - 7 marca 2017, 16:46
To czy przylecą to zupełnie inna bajka. I szansa na coś takiego wynosi 1/ch** wie, bo nie wiemy jaka jest najnowocześniejsza technologia we wszechświecie.
Odpisz
7 marca 2017, 16:46
swoją drogą ktoś się kiedyś wypowiedział że kosmici na pewną wiedzą o nas i ziemi tylko ich nie interesuje
Odpisz
7 marca 2017, 16:47
@massesd: Nazwałbym to religią
Odpisz
7 marca 2017, 16:47
co religią?
Odpisz
7 marca 2017, 16:48
@massesd: Kosmici którzy o nas wiedzą tylko ich nie obchodzimy ,_,
Odpisz
7 marca 2017, 16:53
Ziemianin taki smutny , nie obchidzi to nas !!
Odpisz
Edytowano - 7 marca 2017, 16:58
Na Ziemi jest tyle różnorodnych gatunków, że ciężko przewidzieć jak obcy mogliby ewoluować, nawet w środowisku podobnym do Ziemskiego. Ich ewolucja zależałaby też od konkurencji z innymi gatunkami, zmian w środowisku itp., więc mogła potoczyć się w zupełnie innym kierunku.
Zostawiam tu niehumanoidalnego obcego, którego nie obchodzimy.
Odpisz
7 marca 2017, 17:00
@KrewetkaModliszkowa: Wygląda jak Dżdżownico-pająko-biedronka z sandałami z targu od ruskiego.
Odpisz
7 marca 2017, 17:01
@KrewetkaModliszkowa: Ma sandały , a gdzie skarpety ?
Odpisz
7 marca 2017, 17:05
Sandały to tak doskonały wytwór technologiczny, że nawet obcy je wynaleźli.
Odpisz
7 marca 2017, 17:05
@massesd: Nie wynaleźli jeszcze
Odpisz