Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie zadzieraj z bobrami
Niezniszczalne
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
To będzie bolało
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 czerwca 2018, 16:34
uczuć
Odpisz
18 marca 2017, 20:43
Pamiętam że było takie specjalne coś z kułkami i miało dużo dziurek jak wsadzało się do różnych dziurek długopis to rysowało się właśnie takie wzorki.
Nie wiem czy ktoś coś z tego rozumie, ale pewnie będzie śmiech bo napisałem dziurki i wsadzanie.
Odpisz
18 marca 2017, 21:16
@seweryn111: Spirograf to to jest :3
Odpisz
18 marca 2017, 21:45
@seweryn111: Coś takiego?
Odpisz
18 marca 2017, 23:21
@Nisura: Taaak! Dziękuję :) dzieciństwo so much ;-;
Odpisz
18 marca 2017, 23:22
@TheMJawesome: Nie. to też z dzieciństwa mi się przypomina ale chodziło właśnie o ten spirograf :)
Odpisz
18 marca 2017, 22:30
Dzięki że to dodałeś! Przyda mi się do wielu rzeczy jak...... no wlasnie po ch*j to dodaleś?
Odpisz
Edytowano - 18 marca 2017, 23:02
@gabrysplodowski: A, po ch*j ci jakikolwiek inny gif, obrazek jeżeli nie do obejrzenia?
Odpisz
19 marca 2017, 07:54
Są smieszniejsze i bardziej ciekawe gify
Odpisz
18 marca 2017, 20:49
Perfekcjoniści sie cieszą jak to widzą
Odpisz
8 marca 2017, 23:10
Milionerzy.
Odpisz
18 marca 2017, 21:46
Na ch*j tu to dajesz?
Odpisz
18 marca 2017, 22:29
@TheMJawesome: kojarzy mi się z logiem
Odpisz
18 marca 2017, 22:33
@TheMJawesome: Kojarzy mi się to z tym logiem.
Odpisz
19 marca 2017, 10:25
Aha ok
Odpisz
19 marca 2017, 18:46
O rzysz kur... Chyba pobijam rekord alkatraza :(
Odpisz
19 marca 2017, 20:29
bez przesady nie jest tak źle (ogólnie jejowicze są trochę nie rozgarnieci i zachowują się jak dzieci, albo nimi są )
Odpisz
20 marca 2017, 07:23
@gabrysplodowski: Większość jejowiczów nie jest pełnoletnia (tj. są dziećmi), ale ten obrazek nie każdemu musi się z gifem.
Odpisz
20 marca 2017, 07:40
,,Ale ten obrazek nie musi się każdemu z gifem"
-Co???
Odpisz
20 marca 2017, 14:01
@gabrysplodowski: *kojarzyć, sorry.
Odpisz
8 marca 2017, 17:41
nie.
Odpisz
8 marca 2017, 17:37
Ahh..to takie satysfakcjonujące..
Odpisz
8 marca 2017, 17:32
A gdzie Dickbutt?
Odpisz
8 marca 2017, 16:09
Typowy człowiek nie byłby do tego zdolny z racji nerwów które spotykają go na co dzień.
To jest jakiś hitlerowsik wypi**dek szatana, który tylko insynuuje bycie nadczlowiekiem poprzez gifa.
Nice try Satan.
Odpisz
8 marca 2017, 15:52
Zrobiłbym to lepiej.
Odpisz