Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Trzykrotny T
Nigdy na to nie wpadną
To się nie może nie udać
Można, tylko trzeba wstawać rano
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 marca 2017, 13:03
Kiedy policja robi ci przeszukanie domu, a ty zwłaszcza wszystko na psa...
Odpisz
10 marca 2017, 14:02
@Mikrus19: *zwalasz
Odpisz
10 marca 2017, 15:35
@TheMJawesome: Racja. Chmurowa autokorekta.
Odpisz
10 marca 2017, 17:13
@Mikrus19: k
Odpisz
11 marca 2017, 13:03
@Mikrus19: lepiej nie zwalac na psa
chyba że jesteś zoofilem
Odpisz
11 marca 2017, 14:35
@Miguelp: XD
Odpisz
Edytowano - 11 marca 2017, 12:34
"Ale faza!"
Odpisz
9 marca 2017, 15:11
mój pies robi tak samo
Odpisz
10 marca 2017, 19:16
@siemak: Wkłada cię pod kanapę?
Odpisz
10 marca 2017, 19:22
zasypiasz sobie na podłodze w pokoju a budzisz się pod kanapą w salonie
Odpisz
10 marca 2017, 19:23
@siemak: Nie znam tego uczucia...;-;
Odpisz
10 marca 2017, 19:35
bo nie przeżyjesz gdy ktoś urwie ci ręce i nogi
Odpisz
10 marca 2017, 19:46
@siemak: Ech...Nie jestem pewna czy Shinigami umierają.
Odpisz
10 marca 2017, 19:47
ale stracić nogi i ręce mogą
Odpisz
10 marca 2017, 20:14
@siemak: No chyba tak. ;_____;
Odpisz
10 marca 2017, 15:48
Nie przesadzaj, czemu robisz z igły widły. Przecie to tylko na zapas.
Odpisz
9 marca 2017, 13:12
Heh cwaniak😅
Odpisz
9 marca 2017, 13:17
@AdBlock: Wyjdź.Apkowcy,zobaczcie na tą emotkę!!
Odpisz
9 marca 2017, 13:19
@czarekdoge100: sory jestem na tablecie i nie wiem jaka to emotka
Odpisz
9 marca 2017, 13:20
@AdBlock: Ja też
Odpisz
9 marca 2017, 13:35
@czarekdoge100:
Odpisz
9 marca 2017, 13:41
@Chyba_Rak: dzięki
Odpisz
9 marca 2017, 14:11
@Chyba_Rak: U mnie wygląda tak:
Odpisz
9 marca 2017, 14:15
u mnie troche inaczej
Odpisz
9 marca 2017, 14:24
@NightShadePL: U mnie tak.
Odpisz
9 marca 2017, 15:07
@czarekdoge100: Po co ja to robię?
Odpisz
9 marca 2017, 15:51
U mnie tak.
Odpisz
10 marca 2017, 12:36
@Anielka999: A u mnie tak
Odpisz
10 marca 2017, 13:42
@drollercastergirl: a tak u mnie
Odpisz
10 marca 2017, 19:10
@drollercastergirl: #umniejesttaka
Odpisz