Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Powodzenia
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 lutego 2013, 14:43
Co to jest? To jest niepotrzebny śmieć! 1/5
Odpisz
18 lutego 2013, 17:20
@Serphis: Akurat nie jest to bezsensowne. Po włożeniu takiego sweterka na kubek kawa (lub herbata) znacznie wolniej stygnie. Jeżeli ktoś pije powoli, a nie lubi zimnej to może mu się przydać.
Odpisz
23 lutego 2013, 08:49
@aneczka27: To herbata lub kawa wsiąkają w kubek? One chyba wyparowują górą.
Odpisz
25 lutego 2013, 18:18
@Serphis: No gdyby było wieczko to by jeszcze bardziej przedłużyło czas stygnięcia. Osobiście mam coś podobnego, taki kubraczek z materiału który zatrzymuje ciepło i pomimo, że herbata nie jest przykryta to działa :)
PS. Wbrew pozorom herbata wcale nie stygnie najbardziej na powierzchni tylko oddaje ciepło przez szkło :)
Odpisz
18 lutego 2013, 12:15
super mniammm aż chce sie pić
Odpisz
18 lutego 2013, 16:50
@joanna11198: w tym samym momencie piłem kawę
Odpisz
19 lutego 2013, 19:35
@lolipop10: heh :) to masz super bo mi kawy zabrakło do sklepu trzeba się ruszyć :)
Odpisz
21 lutego 2013, 17:28
@joanna11198: lol :(:(:(
Odpisz
18 lutego 2013, 18:07
SO HIPSTAH
Odpisz
18 lutego 2013, 16:49
widziałem to gdy akurat piłem kawę
Odpisz
18 lutego 2013, 15:27
praktyczne na skraju załamania :p
Odpisz
18 lutego 2013, 12:21
Hmm...
1
Odpisz