Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Mało znany szczegół
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Równi i równiejsi
Rel
Angielskie śmieszki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 marca 2017, 20:45
Po co komu kobieta jak ma się ciperki?
Odpisz
12 marca 2017, 20:48
@jacek1s: Jestem prostym czlowiekiem widze komentarz jacka daje strzalke
Odpisz
12 marca 2017, 20:55
@PapierowyAndrzej: Nie pisz tak bo ludzie dadzą Ci strzałki w dół. Doceniam to, że Ci się podobają moje komentarze i w ogóle, ale napisz to mi w kontakcie lub na profilu, a nie pod komentarzem bo nikomu oprócz mnie ta informacja nie jest potrzebna i Cię za to zaczną hejtować.
Dam Ci poparcie dla równowagi, ale nie popełniaj błędu bycia życzliwym do kogoś bez powodu pod komentarzami bo oskarżą Cię o ,,lizanie dupy" i bycie głupkiem z klapkami na oczach etc.
Odpisz
12 marca 2017, 20:56
@jacek1s: Ciperki <3
Odpisz
12 marca 2017, 23:29
@PapierowyAndrzej: W dół? Ja też.
Odpisz
13 marca 2017, 06:59
@jacek1s: Część wszystkim! A nazywam się TheFiszu i mam 10 lat. Zacząłem oglądać obrazki Jacka1s *wzdech* i chcę powiedzieć, że go bardzo kocham. Po tym komentarzu gdzie napisałeś, ze dałeś i serduszko, Ja sam twierdzę, znaczy w sumie to Jacek bardzo mi się podoba i ja sie w nim zakochałem i dzięki temu komentarzowi mam szansę, ze zostanie moim chłopakiem, ale on mi nie odpisuje. *płacz*. Tyle juz komentarzy pisałem, pisałem do niego na Jeja, a on minie odpisał. *płacz* Proszę, pomóżcie mi, pomóżcie mi, żeby on odpisał, Ja bo naprawdę kocham. I to dzięki niemu wiem, ze jestem Jejakiem. Ja bardzo bym chciał, żaby on był moim jejakiem... I chciałbym się z nim lizać. *płacz* Ja naprawdę go bardzo kocham, Jest dla mnie wszystkim, przestałem wrzucać ch*jowe obrazki, chcę taki być jak on. Ja już no nie wiem. Nie wiem co ja już mam robić, żeby mi odpisał *płacz* Jacek proszę, odpisz mi! *płacz* Ja Ciebie naprawdę kocham. Dla Ciebie zostawiłem mojego chłopaka, bo ja to nie kochałem. Byłem z nim, żebyś był zazdrosny, ale ty nawet mi nie odpisujesz. *płacz* Nie mam tego całego fejsbruka żeby napisać do Ciebie dlatego pisze tobie komenetarze na Youtubie. Mam Twojego snapa i wszystko mam tylko odpisz mi proszę! Pomóżcie i żeby on odpisał! Ja dla Ciebie wszystko zrobię! I TE TWOJE PIE**OLONE HEJTERY NIECH SIĘ OGARNĄ! ZOSTAWCIE MOJEGO CHŁOPAKA W SPOKOJU! Kocham Cię!
Odpisz
13 marca 2017, 08:38
<3
Odpisz
13 marca 2017, 13:44
Czemu nie można dodawać komentarzy do ulubionych? ;-;
Odpisz
Edytowano - 13 marca 2017, 15:15
sikłem
dajcie mopa
Odpisz
Edytowano - 13 marca 2017, 17:02
symulator fanki Jajami w chrzan (the fiszu)
Odpisz
27 kwietnia 2024, 09:17
@FoxyFox: Uważam, że powinno się dać Makłowiczowi pieniądze i możność na zrobienie licencji na operatora dźwigu
Odpisz
13 marca 2017, 15:33
Ale chipsami się najesz, a żony nie możesz zjeść bo kanibalizm
Odpisz
12 marca 2017, 21:03
"skoro wolisz jeść ciperki, to nie dotkniesz mojej ciperki"
Odpisz
12 marca 2017, 21:09
@benben7: benben zminia profilowe częściej niż skarpetki
Odpisz
12 marca 2017, 21:12
@krasnykrasnoludek: mam wiele pomysłów na swój avek :)
Odpisz
12 marca 2017, 21:13
@benben7: zbyt wiele
Odpisz
12 marca 2017, 21:15
@krasnykrasnoludek: Ja bym zmieniał co najmniej codziennie, ale to trochę dziwne...
Odpisz
12 marca 2017, 21:22
ja raz na kilka miesięcy lub wcale bo nie mam pomysłów
Odpisz
12 marca 2017, 21:24
@krasnykrasnoludek: Ja mam całą masę już przygotowanych, w większości są to postacie z anime.
Odpisz
12 marca 2017, 21:24
@benben7: A ja w ogóle nie mam pomysłu :)
Nawet to profilowe jest podpie**olone z obrazka w poczekalni. Twojego. dzięks
Odpisz
12 marca 2017, 21:25
bywa i tak
Odpisz
12 marca 2017, 21:27
To rzeczywiście masz problem... Wklej jakiegoś cowieka maupem czy innego mema i powinno być git.
Odpisz
12 marca 2017, 21:28
Ale to mi się podoba
Odpisz
12 marca 2017, 21:31
A, to wtedy inna sprawa. To wtedy nawet nie potrzebujesz pomysłu na nowego avka. I dobrze, rozpoznaję cię po nim, bo rzadko kiedy patrzę na nicki.
Odpisz
12 marca 2017, 21:35
Wiem, specjalnie go nie będę zmieniał bo to jest taki efekt psychologiczny. Ja tam lubię być fejmem,ale jeszcze nie jestem taki duży jak benben czy jacek1s aby każdy mnie kojarzył.
A co do tego bycia leniwym to nawet pewnie na święta nie zmienię no chyba e ktoś mi podeśle mojego avka w czapce
Odpisz
12 marca 2017, 21:38
po pierwsze fajnie że obrazek który dodałem kiedyś tam tak bardzo ci się spodobał że masz go na avku, po drugie rumienie się :3 aż taki duży nie jestem a po trzecie do świąt jeszcze daleko o jaką czapkę ci chodzi?
Odpisz
12 marca 2017, 21:42
@benben7: Na boże narodzenie
A ty to nawet na sylwestra zmieniałeś hehe
Odpisz
12 marca 2017, 21:42
Nie lubię, gdy ludzie zmieniają avatary, bo trudniej jest mi ich rozpoznać, i mogę wtedy na przykład źle zrozumieć komentarz... Ale ja zmieniam avki na dość podobne. I tak nikt mnie w Suumie nie będzie kojarzył...
Odpisz
12 marca 2017, 21:42
na taką okazję trzeba ;)
Odpisz
12 marca 2017, 21:46
Krzyniu to najlepiej robi bo jedyne co zmienia w avkach to na przykład dokłada czapkę Mikołaja, albo parasolkę w deszczu serc
No i nadal można go rozpoznać
Odpisz
12 marca 2017, 21:48
mnie w sumie w większości avków też można bo zazwyczaj jestem spider-manem a jak nie jestem to na przykład *patrz na mój obecny avek*
Odpisz
12 marca 2017, 21:49
Sprytne! Tylko, że na moim avku jest mało miejsca, i raczej się nic takiego nie zmieści... Ech, chyba znowu zmienię avatara po 2 dniach używania go...
Odpisz
12 marca 2017, 21:55
@benben7: Ja po jednym dniu skapnąłem się że to ty z nowym avkiem
Odpisz
12 marca 2017, 22:18
@krasnykrasnoludek: U benbena trzeba patrzeć na nick
Odpisz
12 marca 2017, 23:28
Albo ja...
Odpisz
12 marca 2017, 20:53
Po co ludziom takie zdjecia z stocka?
Odpisz
12 marca 2017, 20:43
Poszedłbym na taką sesję.
Odpisz