Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ładne rzeczy
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Nieuczciwa ocena
Dobrze czasem się oderwać
To się nie może nie udać
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 marca 2017, 15:52
I to nawet nie jest tylko polska cebula wreszcie nie rasistowski mem o Januszach
Odpisz
15 marca 2017, 10:16
tak, ćwiczcie asertywność...
Odpisz
15 marca 2017, 10:59
Jaką znowu asertywność?
Odpisz
15 marca 2017, 11:11
@Krzyniu: no asertywność, takie wydarcie ryja, żeby wezwała inną kasjerkę jest ćwiczeniem na asertywność, bo się sprzeciwasz staniu długo w kolejce, tak jakby mówisz "nie", wyrażasz swoje zdanie i nie podążasz za tłumem itd....
Tak nas na szkoleniu uczyli
Odpisz
15 marca 2017, 11:23
W 9/11 przypadkach pospieszanie spowalnia wszystko.
Odpisz
15 marca 2017, 11:27
@Krzyniu: w sumie tak, bo stres, ale tu chodzi o Ciebie a nie o kasjera, no i właśnie uczysz się "asertywności"
Odpisz
15 marca 2017, 11:28
Raczej zwykła głupota.
Odpisz
15 marca 2017, 13:33
@Krzyniu: nie, ludzie głupi nie odczuwają stresu, stosujących sytuacji nie mają, bo są głupi, ich życie to w sumie jest "Yolo", głupich też praca się nie IMA, tak więc no... głupich ludzi nie spotykasz na codzień
Odpisz
15 marca 2017, 13:34
Co ty powiesz? I z czego żyją, fotosyntezy?
Odpisz
15 marca 2017, 13:57
@Krzyniu: tak kuźwa, nie, tacy ludzie nie istnieją, bo głupi to oddychać nawet nie umie, nie wie jak...(nie liczę chorych), czyli głupi nie istnieją...
Odpisz
15 marca 2017, 13:58
Szkoda strzępić ryja...
Odpisz
15 marca 2017, 14:01
@Krzyniu: czyli idąc Twoim tokiem myślenia to "głupi" ludzie istnieją?
to jak Ci się żyje?
Odpisz
15 marca 2017, 14:03
Wszyscy ludzie są głupi.
Odpisz
15 marca 2017, 15:59
@Krzyniu: nope.
Odpisz
15 marca 2017, 16:05
A kto nie?
Odpisz
15 marca 2017, 19:35
@Krzyniu: em.. no wszyscy...
Odpisz
15 marca 2017, 19:40
Każdy jeden człowiek jest głupi i nigdy nie było inaczej.
Odpisz
15 marca 2017, 19:43
@Krzyniu: to w takim razie mądrzy ludzie nie istnieją, o sku*wysyn o.0
Odpisz
Edytowano - 13 marca 2017, 14:02
Co jak co, ale takie rzeczy są naprawdę denerwujące.
>Biedronka
>7 Kas w sklepie
>3 Kasjerów w sklepie
>Jedna kasa otwarta w sklepie
>20 Klientów w kolejce
Odpisz
13 marca 2017, 15:41
Najczęsciej na jedną biedronkę są 3-4 osoby pracujące i 2 zajmujące się papierologią i innymi takimi.
Odpisz
Edytowano - 13 marca 2017, 15:59
@legend77: Co nie zmienia faktu, że zawsze otwarta jest tylko jedna kasa.
Dla porównania w Simple znajdującym się jakieś 30 metrów dalej zawsze na kasie są 3 osoby.
Odpisz