Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Olix5

15 marca 2017, 15:52

I to nawet nie jest tylko polska cebula wreszcie nie rasistowski mem o Januszach

Avatar
Konto usunięte

15 marca 2017, 10:16

tak, ćwiczcie asertywność...

Avatar Krzyniu

15 marca 2017, 10:59

Jaką znowu asertywność?

Avatar
Konto usunięte

15 marca 2017, 11:11

@Krzyniu: no asertywność, takie wydarcie ryja, żeby wezwała inną kasjerkę jest ćwiczeniem na asertywność, bo się sprzeciwasz staniu długo w kolejce, tak jakby mówisz "nie", wyrażasz swoje zdanie i nie podążasz za tłumem itd....

Tak nas na szkoleniu uczyli

Avatar Krzyniu

15 marca 2017, 11:23

W 9/11 przypadkach pospieszanie spowalnia wszystko.

Avatar
Konto usunięte

15 marca 2017, 11:27

@Krzyniu: w sumie tak, bo stres, ale tu chodzi o Ciebie a nie o kasjera, no i właśnie uczysz się "asertywności"

Avatar Krzyniu

15 marca 2017, 11:28

Raczej zwykła głupota.

Avatar
Konto usunięte

15 marca 2017, 13:33

@Krzyniu: nie, ludzie głupi nie odczuwają stresu, stosujących sytuacji nie mają, bo są głupi, ich życie to w sumie jest "Yolo", głupich też praca się nie IMA, tak więc no... głupich ludzi nie spotykasz na codzień

Avatar Krzyniu

15 marca 2017, 13:34

Co ty powiesz? I z czego żyją, fotosyntezy?

Avatar
Konto usunięte

15 marca 2017, 13:57

@Krzyniu: tak kuźwa, nie, tacy ludzie nie istnieją, bo głupi to oddychać nawet nie umie, nie wie jak...(nie liczę chorych), czyli głupi nie istnieją...

Avatar Krzyniu

15 marca 2017, 13:58

Szkoda strzępić ryja...

Avatar
Konto usunięte

15 marca 2017, 14:01

@Krzyniu: czyli idąc Twoim tokiem myślenia to "głupi" ludzie istnieją?
to jak Ci się żyje?

Avatar Krzyniu

15 marca 2017, 14:03

Wszyscy ludzie są głupi.

Avatar
Konto usunięte

15 marca 2017, 15:59

@Krzyniu: nope.

Avatar Krzyniu

15 marca 2017, 16:05

A kto nie?

Avatar
Konto usunięte

15 marca 2017, 19:35

@Krzyniu: em.. no wszyscy...

Avatar Krzyniu

15 marca 2017, 19:40

Każdy jeden człowiek jest głupi i nigdy nie było inaczej.

Avatar
Konto usunięte

15 marca 2017, 19:43

@Krzyniu: to w takim razie mądrzy ludzie nie istnieją, o sku*wysyn o.0

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 13 marca 2017, 14:02

Co jak co, ale takie rzeczy są naprawdę denerwujące.

>Biedronka
>7 Kas w sklepie
>3 Kasjerów w sklepie
>Jedna kasa otwarta w sklepie
>20 Klientów w kolejce

Avatar legend77

13 marca 2017, 15:41

Najczęsciej na jedną biedronkę są 3-4 osoby pracujące i 2 zajmujące się papierologią i innymi takimi.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 13 marca 2017, 15:59

@legend77: Co nie zmienia faktu, że zawsze otwarta jest tylko jedna kasa.

Dla porównania w Simple znajdującym się jakieś 30 metrów dalej zawsze na kasie są 3 osoby.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Totalnie

Angielskie śmieszki

Młodzi gniewni

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Północne Węgry

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka