@TheHunterMikiPL: w biosie zazwyczaj. ale też zależy jaką masz płytę główna i procesor. Jeśli chodzi o Intele to procesory z końcówką k można podkręcać (overclockować) np. i5-6600 nie da się podkręcić ale i5-6600k już tak. Zależy też od chipsetu płyty głównej. Z tych nowszych wiem że H110 nie mają możliwości kręcenia ale Z170/Z270 już tak. Ale to akurat wujek google pomoże ci znaleźć. Nwm jak z prockami AMD ponieważ nigdy nie nie używałam ich osobiście :)
@TheHunterMikiPL: Internet nie boli ;) Poza tym jak się nie znasz na tym choć troszkę to może nie overclockuj swojego procesora bo jeszcze go spalisz (czyli je**ie xD)
@zlotychleb: okej, było to tak: na informatyce (w niemczech lmp- lernen medien presäntieren) mieliśmy zrobić prezentację (power point) próbną o dowolnej rzeczy. To se pomyślałem: no to darknet... koledze z lewej powiedziałem o tym. Ten się ze mną założył, że nie wejdę w darkneta na szkolnym komputerze. Nauczyciel (dość niekumaty) nie miał nic przeciwko mojej prezentacji o darknecie, ale, że tam idę to nic nie wiedział. Wchodzę, pecet laguje, bo internet explorer i do tego windows 98... Nauczyciel się odwraca w moją stronę, a ja do cholery darkneta opuścić nie mogę, bo internet explorer chodzi. Nagle komputer zaczyna wyć i się nagrzewa. Na szczęście ktoś nauczyciela do siebie zawołał i poszedł (so close) strach.jpg. No to pod stół i zaczynam skrzynię z kablami otwierać i odłączam komputer od zasilania. Nauczyciel zauważył, że komputer wyłączony tak nagle, ale powiedziałem, że kabel się poluźnił i to dla tego. O dziwo mi nawet uwierzył xD
To uczucie, gdy chcecie zrobić coś szalonego na informatyce, ale na komputerach jest zainstalowany program do podglądania naszych monitorów przez nauczyciela
Komentarze
Odśwież18 marca 2017, 02:14
mój kolega rozwalił szkolny router (nie pytaj jak) też coś dostanie ?
Odpisz
18 marca 2017, 07:36
@Rafi2002: no +53 do siły +37 do złości nauczyciela
Odpisz
4 grudnia 2019, 16:20
@Rafi2002: kebaba
Odpisz
17 marca 2017, 20:45
lepiej zrobić zawody z kumplami w overclocowaniu procesorów xD gorzej jak je**a bo wtedy +999 do złości nauczyciela
Odpisz
27 czerwca 2017, 16:46
@nata127: Co to overclocowanie?
Odpisz
Edytowano - 27 czerwca 2017, 19:32
@TheHunterMikiPL: podkręcanie częstotliwości procesora +dopiero teraz zauważyłam literówkę-powinno być overclockowanie ;f
Odpisz
27 czerwca 2017, 22:53
@nata127: A jak to się robi?
Odpisz
29 czerwca 2017, 18:45
@TheHunterMikiPL: w biosie zazwyczaj. ale też zależy jaką masz płytę główna i procesor. Jeśli chodzi o Intele to procesory z końcówką k można podkręcać (overclockować) np. i5-6600 nie da się podkręcić ale i5-6600k już tak. Zależy też od chipsetu płyty głównej. Z tych nowszych wiem że H110 nie mają możliwości kręcenia ale Z170/Z270 już tak. Ale to akurat wujek google pomoże ci znaleźć. Nwm jak z prockami AMD ponieważ nigdy nie nie używałam ich osobiście :)
Odpisz
29 czerwca 2017, 20:18
@nata127: Nie rozumiem.
Odpisz
29 czerwca 2017, 20:41
@TheHunterMikiPL: Czego nie rozumiesz ? :) napisz to wyjasnie
Odpisz
30 czerwca 2017, 00:36
@nata127: Nie znam się zbytnio na komputerach, tak więc wszystkich tych określeń xD
Odpisz
30 czerwca 2017, 11:04
@TheHunterMikiPL: Internet nie boli ;) Poza tym jak się nie znasz na tym choć troszkę to może nie overclockuj swojego procesora bo jeszcze go spalisz (czyli je**ie xD)
Odpisz
30 czerwca 2017, 13:51
@nata127: Boli, nie będę tłumaczył każdego słowa z komentarza xD
Nie zamierzałem tego robić.
Odpisz
30 czerwca 2017, 20:15
@TheHunterMikiPL: jak każdego słowa ? xD
Odpisz
30 czerwca 2017, 20:55
@nata127: Wyolbrzymienie.
Odpisz
18 marca 2017, 21:28
@zlotychleb: okej, było to tak: na informatyce (w niemczech lmp- lernen medien presäntieren) mieliśmy zrobić prezentację (power point) próbną o dowolnej rzeczy. To se pomyślałem: no to darknet... koledze z lewej powiedziałem o tym. Ten się ze mną założył, że nie wejdę w darkneta na szkolnym komputerze. Nauczyciel (dość niekumaty) nie miał nic przeciwko mojej prezentacji o darknecie, ale, że tam idę to nic nie wiedział. Wchodzę, pecet laguje, bo internet explorer i do tego windows 98... Nauczyciel się odwraca w moją stronę, a ja do cholery darkneta opuścić nie mogę, bo internet explorer chodzi. Nagle komputer zaczyna wyć i się nagrzewa. Na szczęście ktoś nauczyciela do siebie zawołał i poszedł (so close) strach.jpg. No to pod stół i zaczynam skrzynię z kablami otwierać i odłączam komputer od zasilania. Nauczyciel zauważył, że komputer wyłączony tak nagle, ale powiedziałem, że kabel się poluźnił i to dla tego. O dziwo mi nawet uwierzył xD
Odpisz
19 marca 2017, 18:55
@Maly_modelarz15: jak odpaliles darknet na explorwrze?
Odpisz
20 marca 2017, 14:00
@Miguelp: długo to trwało, ale cudem zadziałało...
Odpisz
20 marca 2017, 15:04
@Maly_modelarz15: jak?!
Odpisz
20 marca 2017, 20:23
@Miguelp: normalnie, przez tor'a tyle że to trochę trwało....
Odpisz
21 marca 2017, 07:01
@Maly_modelarz15: tor to nie Explorer
Odpisz
18 marca 2017, 00:41
Kiedy wchodzisz w darkneta na szkolnym komputerze, a komputer nie wytrzymuje i już nie możesz wyjść ;-;
Odpisz
18 marca 2017, 11:35
@Maly_modelarz15: milordzie opowiedz tą historie bom ja ciekawy niczym typowy człowiek w horrorze kiedy usłyszy dziwne dzwięki
Odpisz
19 marca 2017, 10:02
@Maly_modelarz15: nieraz tak jest
Odpisz
18 marca 2017, 10:54
Tak zmieniłam xD
Odpisz
18 marca 2017, 08:44
Odpisz
17 marca 2017, 23:06
Ten uczuć kiedy chcesz zrestartować komputer ale nauczyciel stoi dwa komputery dalej
Odpisz
17 marca 2017, 20:10
-10 do zachowania
Odpisz
13 marca 2017, 22:51
ja kiedyś z kumplami na komputerach w bibliotece postawiliśmy blue screeny na tapety i ukrylismy ikony i paski zadań
Odpisz
13 marca 2017, 16:59
Ten uczuć gdy frajery zmieniają hasła, ale ty wiesz że jak juź robić coś głupiego to z pie**olnięciem i usuwasz Windows
Odpisz
Edytowano - 13 marca 2017, 20:01
@Marequel: +90 do odwagi +100 do fejmu +100 do złości nauczyciela i awansowanie na poziom haker bonzo
Odpisz
13 marca 2017, 19:11
To uczucie, gdy chcecie zrobić coś szalonego na informatyce, ale na komputerach jest zainstalowany program do podglądania naszych monitorów przez nauczyciela
Odpisz
13 marca 2017, 18:13
Ustawłem admina na moim koncie u udostępniam wszystkim Heroes 3 na Informatyce
Odpisz
13 marca 2017, 17:22
Jak ostatnio u kolegów na informatyce zmienili hasło, to cofnęli datę w komputerze o rok. Podziałało.
Odpisz