Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Ikony
Były nóżki, nie ma nóżek
To by wystarczyło
Pilne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 marca 2017, 16:11
Widzę że sporo użytkowników układa kostki, ukladacze kostek, łączmy się
Odpisz
19 marca 2017, 21:23
@Pro100WGebe:
Odpisz
19 marca 2017, 22:35
@panlogin: bracie :') odebrali mi cię tuż po porodzie...
Odpisz
21 marca 2017, 20:08
@Pro100WGebe: tez masz te małe trojki od SS?
Odpisz
22 marca 2017, 07:44
@panlogin: nope ale mam miniaturkę 2x2
Odpisz
18 marca 2017, 12:34
Było... Już dawno ale było.
Odpisz
18 marca 2017, 10:40
Ja to na zwykłej tylko dwie ścianki potrafie :v
Odpisz
18 marca 2017, 10:59
@MasloJestPyszne: a ja całą w minuye
Odpisz
18 marca 2017, 10:45
Za łatwe do ułożenia
Odpisz
18 marca 2017, 06:08
ja bym to ułożył (serio)
Odpisz
18 marca 2017, 10:12
@Memyy: to jest dość latwe, układa się podobnie do megaminxa
Odpisz
Edytowano - 14 marca 2017, 09:18
Ta kostka ma pentagramy...
Gdzie taką dostanę?
Odpisz
14 marca 2017, 09:26
na alledrogo. To akurat gigaminx. Hapaj to
Odpisz
14 marca 2017, 09:56
@Marequel: szatan lubi to
Odpisz
17 marca 2017, 23:11
@Marequel: to nie jest gigaminx :p
Odpisz
17 marca 2017, 23:16
@panlogin: A jak się to cudo nazywa?
Odpisz
17 marca 2017, 23:33
@panlogin: mówię o obrazku
Odpisz
14 marca 2017, 09:26
Nie żeby coś ale
Odpisz
14 marca 2017, 10:12
@Marequel: teraz zrób z tego ghost cube i poje**nie sięgnie zenitu
Odpisz
17 marca 2017, 23:10
Wystarczy mirror
Odpisz
17 marca 2017, 23:25
@panlogin: mirror jest łatwy
Odpisz
17 marca 2017, 23:15
A ja nie potrafię ułożyć zwykłej kostki.
Odpisz
Edytowano - 17 marca 2017, 23:05
A co to tam na górze kostki???
Odpisz
14 marca 2017, 14:53
ten moment gdy umiesz taką kostkę ułożyć
Odpisz
17 marca 2017, 21:28
@marek20004: znam ten uczuć
Odpisz
17 marca 2017, 21:02
Dla niektórych to łatwe.
Odpisz
14 marca 2017, 22:42
Teraz będę miała co wysyłać tym leniwym kluchom
CHWAŁA WAM MEMY
Odpisz
14 marca 2017, 11:43
5/5 i do ulu
Odpisz
14 marca 2017, 09:36
Odpisz
14 marca 2017, 08:49
Tak było u mnie na Dniu Kobiet
Odpisz