Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Fajnie że odpowiedzieli
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Tymi się chodzi
A, okej
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 marca 2017, 15:16
Death The Kid <3
Najlepsza postać
Odpisz
17 marca 2017, 05:45
@Kideu: nie bo Blair i Ragnarok są najlepszymi
Odpisz
17 marca 2017, 11:45
@lorax12: Pffff, Excalibur lepszy... BAKA
Odpisz
17 marca 2017, 13:43
@Mrs_Voider: "Moja legenda narodziła się w 12 wieku...."
Odpisz
17 marca 2017, 14:03
@lorax12: "Mój dzień rozpoczyna się od filiżanki kawy ze śmietanką..."
Odpisz
17 marca 2017, 14:05
@Mrs_Voider: w moim tłumaczeniu była herbata Lipton :D
Odpisz
17 marca 2017, 14:27
@lorax12: w moim raz był lipton, raz filiżanka z kawą :/
Odpisz
17 marca 2017, 17:34
@Mrs_Voider: ok
Odpisz
17 marca 2017, 05:22
W tym wypadku raczej powinno być: "Kiedy zostało 5 minut do końca testu, a ty się dopiero podpisałeś".
Odpisz
17 marca 2017, 08:08
@Mrs_Voider: Jean x Marco na avku czy mi się wydaje? =3
Odpisz
17 marca 2017, 11:44
tak, to moje OTP =3 (R.I.P Marco ;-;)
Odpisz
17 marca 2017, 15:42
@Mrs_Voider: Moje też :3 [*] Znicz dla Marco ;;
Odpisz
17 marca 2017, 14:43
Ja tak miałem że napisałem sprawdzian i po sprawdzianie mi powiedzieli że była druga strona. Dostałem dwa
Odpisz
17 marca 2017, 05:43
Po pierwsze
Kid-kun~
Po drugie prawdziwe bo akurat on pisał wtedy test
Ale cały czas zmarnował bo się podpisywał
Odpisz
14 marca 2017, 13:48
To jest takie prawdziwe. Dodam coś od siebie.
Odpisz
16 marca 2017, 21:18
lol
Odpisz
17 marca 2017, 04:05
@Pandzianikki: Doujiny są zajebiste.
Odpisz
16 marca 2017, 22:42
niech zrobią w końcu tego one punch men
Odpisz
Edytowano - 16 marca 2017, 22:02
Kiedyś raz tak też miałem :P
Odpisz
16 marca 2017, 21:36
Mój kolega nie zrobił na sprawdzianie z lektury drugiej strony, a widać było że wszystko wie bo całą pierwszą stronę miał dobrze
Odpisz
16 marca 2017, 21:55
@mateczek123: #PrzegranyTyp
Odpisz
16 marca 2017, 21:28
Dzisiaj mialem test z historii - Sciagalem bo mam na to wywalone ;v
Odpisz
Edytowano - 16 marca 2017, 21:40
@TheSuspect: Ty to jednak buntownik jesteś :-)
Odpisz
Edytowano - 16 marca 2017, 21:44
@PanMixer: i taki inkognito
Odpisz
16 marca 2017, 22:29
@Nemezis_: Sie wie
Odpisz
16 marca 2017, 23:27
@TheSuspect: Z takim podejściem do życia na pewno dużo osiągniesz i znajdziesz dobrze płatną pracę.
Odpisz
17 marca 2017, 20:48
lulz, myslisz ze sciagam na kazdym sprawdzianie? Nie ogarniam historii i tyle
Odpisz
16 marca 2017, 21:20
Raz facetka od fizy napisała na tablicy numery zadań które mieliśmy wyliczyć na sprawdzianie a ja myślałem że to numery zadań tylko tych które mamy w ogóle zrobić i zrobiłem tylko 3 zadania z 10 chyba xd
Odpisz
14 marca 2017, 16:40
Ja tak miałem 15 minut przed końcem, a gdy się skończył okazało się, że jest jeszcze jedna
Odpisz
14 marca 2017, 14:06
Anime to Soul Eater.
Odpisz
14 marca 2017, 14:50
@TheTemplar: Dziękuję za odpowiedź zanim jeszcze zadałem pytanie!
Odpisz
14 marca 2017, 15:04
@TheTemplar: Czuję pewnego rodzaju dumę
Odpisz
14 marca 2017, 13:55
Ja zawsze na początku sprawdzam czy są dwie strony
Odpisz