Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Pilne
Pozdrawiam świetliki
Nie są aż takie pyszne
Angielskie śmieszki
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 marca 2017, 15:38
Wiem że dostane sporo srapek w dół ale zmierzamy w dobrą stronę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
Edytowano - 14 marca 2017, 15:55
obróć komputer/telefon, masz 4 zielone strzałki w dół
Odpisz
14 marca 2017, 16:00
@benben7: Komputer. Ciekawe jak mam to zrobić...
Odpisz
14 marca 2017, 16:01
obróć głowę?
Odpisz
14 marca 2017, 16:03
@benben7: O ku*wa, nobla mu
Odpisz
14 marca 2017, 16:03
wolę Oscara
Odpisz
14 marca 2017, 16:04
@benben7: A ja wole nobla więc oddawaj go!
Odpisz
14 marca 2017, 16:05
a proszę cię bardzo
Odpisz
14 marca 2017, 16:09
@benben7: fenks
Odpisz
20 marca 2017, 10:27
*kradnie i nobla i oscara*
Odpisz
20 marca 2017, 14:23
@Miguelp: Jaki wariat
Odpisz
20 marca 2017, 15:04
*kruk
Odpisz
20 marca 2017, 15:12
@Miguelp: Mały ale Król kruków
Odpisz
20 marca 2017, 17:18
bez przesady *rumieni się ale nie widać bo jest krukiem*
Odpisz
23 kwietnia 2019, 11:39
*dziko plot twistuje historię*
Odpisz
16 marca 2017, 20:30
toć to wygląda jakby z zupy wyjął
#shitsherlock
Odpisz
27 lutego 2019, 09:52
A z jakiej zupy? Pomidorowej czy grzybowej? 🤔
Odpisz
27 lutego 2019, 14:07
@pawlikok: nie pamiętam..
Odpisz
28 sierpnia 2017, 16:43
Kto w ogóle taką ''modę'' wymyślił?
Odpisz
27 lutego 2019, 09:50
@Filipsss: Zidiociałe laski zapewne :)
Odpisz
5 sierpnia 2018, 14:13
Odpisz
28 sierpnia 2017, 10:10
to łachman
Odpisz
17 marca 2017, 14:50
Biedna dziewczyna.. nie stać jej na nowe spodnie..
Odpisz
16 marca 2017, 22:00
według mnie to dziury ze spodniami (jeśli spodnie to długie spodnie) a spodnie z dziurami to jak są krótkie (na lato)
Odpisz
16 marca 2017, 21:59
Według mnie spodnie z więcej niż trzema dziurami są nieatrakcyjne.
Odpisz
16 marca 2017, 21:02
Oczywiście, że spodnie z dziurami. Dwoma :D
Odpisz
16 marca 2017, 20:19
To dziura w spodniach z dziurami.
Taka....
Dziorkocepcja....
Odpisz
16 marca 2017, 20:12
To jest moda 2017 roku...Ja miałem taką w 2007 jak się wypie**oliłem rowerem na asfalcie w nowych jeansach ;-; Jeste prekursore
Odpisz
16 marca 2017, 19:10
Modo, wróć do domu
Jesteś pijana
Odpisz
16 marca 2017, 19:40
@ThePolishKillerPL: no co ... przewiewny strój ...i patrzeć jest na co
Odpisz
Edytowano - 16 marca 2017, 19:40
@ThePolishKillerPL: komentarz usunięty
Odpisz
16 marca 2017, 19:45
@Arnos: Usuń jeden komentarz.
Odpisz
Edytowano - 16 marca 2017, 19:10
Teraz czekać na bluzki i staniki z dziurami
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
16 marca 2017, 19:18
@Princess_Unattainable: Bluzki już są, teraz tylko czekać na dziury ze stanikami.
Odpisz
16 marca 2017, 19:39
@Princess_Unattainable: Oj chyba sam to zaraz opatentuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
16 marca 2017, 19:32
Czyli żul może powiedzieć że jest modny?
Odpisz
Edytowano - 16 marca 2017, 19:37
@Reaperr: sprzedaje swoje za 150 zł i kupuje jeansy z lumpeksu .. dziurawi i sprzedaje ... itd ..
Odpisz
16 marca 2017, 19:37
@Reaperr: tak ... żul może sprzedać swoje spodnie i ma sposób na zarobek
Odpisz
16 marca 2017, 19:36
i potem dostajesz z liścia bo paczałeś na jej ciało
Odpisz