I czemu nie jest niebieski?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Totalnie
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Pozdrawiam świetliki
Nigdy na to nie wpadną
A, okej
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 września 2019, 09:40
Piękne.
Odpisz
9 grudnia 2017, 21:59
Skoro istnieją ELEMELONY to czemu nie istnieje Eafirewairmelon?
Odpisz
2 sierpnia 2017, 17:34
ponieważ zło przejęło ich krainę,i ananas, mistrz elemelonów mògł ocalić tylko jednego.
Odpisz
29 marca 2017, 13:56
Avatarmelon.
Odpisz
16 marca 2017, 20:42
A z połączenia wszystkich wyjdzie melon.
Odpisz
17 marca 2017, 08:30
@seweryn111: A z połączenia wszystkich przeterminowanych pomelon
Odpisz
16 marca 2017, 22:21
odpowiedź brzmi fioletowy ponieważ kosmici nie noszą kapeluszy
Odpisz
16 marca 2017, 19:03
A to nie powinien być groundmelon?
Odpisz
16 marca 2017, 17:53
earthmelon-kokos
firemelon-ostra papryka
airmelon- paczka laysów
Odpisz
14 marca 2017, 22:38
kto by niby zjadł arbuza o smaku ziemi albo ognia?! albo powietrza czyli bez smaku
Odpisz
Edytowano - 14 marca 2017, 22:38
@benben7: bo woda ma smak.
Odpisz
14 marca 2017, 23:11
@pan_hejter: serio. Ja tyle już piłem wody że umiem poznać która jest ze sklepu a która ze studni
Odpisz
14 marca 2017, 23:25
@pan_hejter: niektóre mają smak, są słone, słodkie,truskawkowe,cytrynowe,gazowane...
Odpisz
15 marca 2017, 05:15
@benben7: Ku*wa mać człowieku, nie czujesz smaku wody tylko substancji w niej rozpuszczonych, podstawa chemii. Jak rozpuścisz w wodzie cukier też będzuesz pie**olił że woda jest słodka bo nie widać cząsteczek?
Odpisz
15 marca 2017, 07:19
@pan_hejter: nie no w sumie, popierd*liło mi się coś na noc
Odpisz
15 marca 2017, 15:11
@pan_hejter: Na pewno powiem "ale te minerały rozpuszczone w mojej wodzie są zajebiście dobre".
Odpisz
16 marca 2017, 16:34
@pan_hejter: Ale w sumie to ja nigdy nie lubiłam arbuzów, bo uważałam że smakują jak woda. Coś w tym jest.
Odpisz
16 marca 2017, 15:16
Hehe akurat słucham piosenki zatytułowanej "Elemelons"
Odpisz
16 marca 2017, 15:16
Ciekawe czy ognisty melon jest ostry bo jak tam to murzyny go będą w panierce jeść.
Odpisz
16 marca 2017, 15:12
elemelki
Odpisz
15 marca 2017, 16:16
Jadłabym
Odpisz
15 marca 2017, 06:05
Zapomniałeś o Pu**ymelonie
Odpisz
15 marca 2017, 06:57
@lorax12: Jestem przekonany, że nie powinno go tam być.
Odpisz
15 marca 2017, 12:07
mi chodziło o przeróbkę Kapitana Planety
"Air, Water, Earth, Fire.... PU**Y! "
Odpisz
16 marca 2017, 15:17
@lorax12: Żebyś miał wreszcie kogo r*chać (a raczej co)
Odpisz
16 marca 2017, 15:25
@TheMJawesome: po prostu się zgodzę
Odpisz
14 marca 2017, 22:34
Elo kabany,
chce mieć fejm doje**ny
Odpisz
14 marca 2017, 22:35
@nzbn9jo:
Odpisz
14 marca 2017, 22:39
no ale no ej... Rapsy to były
Odpisz
14 marca 2017, 22:50
@nzbn9jo: Za rapsy tu fejmów nie będzie,
jeja nie tak działa brachu.
O tobie by było jednak głośno wszędzie,
jeśli skończyłbyś rapsy i zeskoczył z dachu.
Odpisz
14 marca 2017, 22:50
@Profesor_Ender: ...Na bruk
Odpisz
14 marca 2017, 22:53
Ale wtedy się nie rymuje,
Jeżeli skończę na "bruk".
Jednak każdy rymy w swym uchu poczuje
Kiedy po upadku będzie głośny huk.
Odpisz
14 marca 2017, 22:54
...na kraweżnik
Odpisz
14 marca 2017, 23:00
@Profesor_Ender: 😐 kontynuj misczu
Odpisz
14 marca 2017, 23:02
@nzbn9jo:
Odpisz
14 marca 2017, 23:07
@nzbn9jo: Nie ma po co. Rapsy, czy raczej wierszyki, mają większą moc w konkurencji. Spróbowałbyś się ze mną zmierzyć kto lepiej rymuje - pisałbym dalej. Bez celu nie ma co.
Odpisz
14 marca 2017, 23:09
@Profesor_Ender: nie umiem rymować - jak już zauważyłeś
Odpisz
14 marca 2017, 23:11
@nzbn9jo: To się ćwicz. Zmierzysz się tedy ze mną jak ongiś Palauball.
Odpisz
14 marca 2017, 23:13
@Profesor_Ender: wole zostać ze swoim niedoje**niem mózgowym :)
Odpisz
14 marca 2017, 23:14
@nzbn9jo: Jak se chcesz...
Odpisz