Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Angielskie śmieszki
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 marca 2017, 11:30
Hehe
Odpisz
16 marca 2017, 11:31
@mjur3k: No nie sądzę
Odpisz
16 marca 2017, 11:35
@Krzyniu: Wut
Odpisz
16 marca 2017, 11:36
@Pandzianikki: Chyba że ktoś trzyma lud afrykański w ścianie kabiny prysznicowej, jeśli tak to zwracam honor.
Odpisz
16 marca 2017, 11:41
@Krzyniu: Dla śmieszka nie ma rzeczy niemożliwych.
Odpisz
17 marca 2017, 14:49
@Krzyniu: K
Odpisz
17 marca 2017, 14:50
@Krzyniu: może lubi
Odpisz
25 marca 2017, 20:10
@Krzyniu: moja babcia ma lud afrykański w ścianie
Odpisz
25 marca 2017, 20:33
@Krzyniu: bubu (krzyniu czekam na jakiś screen z wiki)
Odpisz
25 marca 2017, 21:07
Odpisz
25 marca 2017, 21:21
@Krzyniu: To ja dam Nono
Odpisz
25 marca 2017, 21:24
@Pandzianikki: wow
Odpisz
25 marca 2017, 21:32
@Krzyniu:
Odpisz
25 marca 2017, 21:36
@Krzyniu: ucz mnie
Odpisz
25 marca 2017, 22:03
@Krzyniu: You made my day
Odpisz
25 marca 2017, 22:27
@Krzyniu: Idziemy po rekord szczałek?
Odpisz
25 marca 2017, 22:29
@Mid_Or_Feed: A jaki jest rekord strzałek w górę?
Odpisz
25 marca 2017, 23:25
@PikachuAlka: Kilka tysi
Odpisz
26 marca 2017, 07:38
@Pandzianikki: A to ja se kupę pie**olne
Odpisz
26 marca 2017, 19:26
@Krzyniu: Tylu strzałek to się nie spodziewałem 0.0
Odpisz
26 marca 2017, 19:50
@Krzyniu: Ohui, ćwierć tysiaka zielonych
Odpisz
27 marca 2017, 09:41
@Krzyniu: on posługiwał się językiem Hehe
Odpisz
19 stycznia 2020, 01:36
@Krzyniu: popie**oliło cię z tymi strzałkami co nie
ból dupy teraz mam
Odpisz
19 stycznia 2020, 01:42
@Desuv: rekord jednego komentarza ma chyba Jacek, coś koło 700 bruh
Odpisz
19 stycznia 2020, 01:44
@Krzyniu: wiem, ale i tak nadal piecze dupcia
Odpisz
3 sierpnia 2019, 21:26
To jest dozownik mydła
Odpisz
3 kwietnia 2017, 21:08
Ee to latarka... Mam nadzieję że tego nie dotykała... Taka latarka to prywanta rzecz. Łatwo można ją zepsuć.
Odpisz
25 marca 2017, 19:26
To nie jakiś podajnik do mydła?
Odpisz
25 marca 2017, 19:34
@Kadzio: Z reguły to tak, ale dziala to troche tak nietypowo.
Odpisz
25 marca 2017, 19:42
@FullPain: najpierw trzeba go uzupełnić
Odpisz
25 marca 2017, 20:01
@Kadzio: niestety te mydelko takie tanie nie jest i dostaniesz je tylko w specjalnym banku (tak, banku) xd
Odpisz
25 marca 2017, 21:20
@FullPain: banku spermy
Odpisz
26 marca 2017, 00:47
@Ptasznik: dokladnie
Odpisz
25 marca 2017, 19:17
Latarka jakby zgasło światło
Odpisz
25 marca 2017, 21:06
@lorax12: Nie byłabym taka pewna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
25 marca 2017, 21:09
oj tam
Odpisz
26 marca 2017, 00:19
@lorax12: ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
16 marca 2017, 11:31
Zabawkowy mikrofon, pewnie śpiewa pod prysznicem :V
Odpisz
16 marca 2017, 14:42
@Kejdzej: I tak to śpiewanie, to głównie stękanie.
Odpisz
25 marca 2017, 22:19
rymuje jak to czuje ( ☞ ͡° ͜ʖ ͡°) ☞
Odpisz
25 marca 2017, 22:02
Trzeba się jakoś chronić przed brakiem światła
Odpisz
16 marca 2017, 14:00
co to jest ? bo nie wiem
Odpisz
16 marca 2017, 14:08
@CytrynXD: nowy prysznic
Odpisz
16 marca 2017, 14:16
@CytrynXD: Coś zwane "onahole" lub czasem zwane masturbatorem.
Odpisz
25 marca 2017, 19:08
@Lumaq: Fleshlight
Odpisz
25 marca 2017, 20:42
@CytrynXD: kran z zimną wodą
Odpisz
25 marca 2017, 20:53
@CytrynXD: szczutczna wagina
Odpisz
25 marca 2017, 20:31
Synowa
Odpisz
25 marca 2017, 19:41
Kiedy po przeczytaniu komentarzy i ponownym spojrzeniu na te urządzenie, domyślasz się, w jaki sposób się z tego korzysta...
Odpisz
25 marca 2017, 19:22
to chyba taki dziwny mikrofon
Odpisz
16 marca 2017, 16:30
mikrofon... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
16 marca 2017, 15:37
Śpiewanie pod prysznicem lvl. Michael Jackson
Odpisz
16 marca 2017, 14:38
mikrofon, pewnie lubi śpiewać pod prysznicem
Odpisz
16 marca 2017, 11:30
Dyndadełko. Bo dynda.
Odpisz
16 marca 2017, 11:32
@BlackIkar: O bosz, ty żyjesz!
Odpisz
16 marca 2017, 12:40
@TheTemplar: przecież wrzucił niedawno pare komiksów
Odpisz
16 marca 2017, 12:55
@TheTemplar: Nie zabijaj mnie </3.
Odpisz
16 marca 2017, 13:00
@BlackIkar: Dyndadełko na inne dyndadełko.
Odpisz
16 marca 2017, 13:38
@BlackIkar: Zmienię cię w mema i dołączysz do mojej kolekcji!
Odpisz
16 marca 2017, 13:52
@TheTemplar: Czekam :v.
Odpisz