Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Chciał tylko pomóc
Powodzenia
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Pozdrawiam świetliki
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 marca 2017, 15:21
Potwierdzam
To jak orgazm~
Odpisz
16 marca 2017, 15:27
@lorax12: Lorax, pls, nie
Odpisz
16 marca 2017, 15:28
@lorax12: ._.
Odpisz
16 marca 2017, 15:29
@Ziemniaczanka: sorka właśnie sra-AAAAAAHH~
Odpisz
16 marca 2017, 15:30
;3
Odpisz
16 marca 2017, 15:31
@lorax12:
Odpisz
16 marca 2017, 15:34
@Ziemniaczanka: masz cały obrazek?
Odpisz
16 marca 2017, 15:35
@lorax12: nawet teraz nie myśl o tykaniu moich macek
Odpisz
16 marca 2017, 15:35
@siemak: Tak
Odpisz
16 marca 2017, 15:37
co do kostki?>_<
Odpisz
16 marca 2017, 15:41
@siemak: Lorax często się nimi bawi np. przytula je, ociera je sobie o sutki...
(help me)
Odpisz
16 marca 2017, 15:43
nie ma przez tydzień a Lorax znalazł sobie kolejnego senpaia.
/jak ci pomóc?/
Odpisz
16 marca 2017, 15:44
@siemak: (kill me)
Odpisz
16 marca 2017, 15:47
/wybacz jestem pacyfistą/
Odpisz
16 marca 2017, 15:50
znam kilka osób które ci to załatwią. ...
Odpisz
16 marca 2017, 16:04
@wampirra107: Kto może mi pomóc?
Odpisz
16 marca 2017, 16:06
zależy czy chcesz szybko i bezboleśnie, szybko, boleśnie ale epicko czy boleśnie ale z korzyścią dla kogoś
Odpisz
16 marca 2017, 16:09
@wampirra107: chociaż nie wiem, wydaje mi się że respawn jest w moim przypadku bardzo prawdopodobny... Chyba trzeba będzie obciąć...
Odpisz
16 marca 2017, 16:12
znam kogoś w sam raz. ..
*wyciaga czerwony róg jednorozca i trabi na nim przez 3 minuty*
WZIONĆ
Odpisz
16 marca 2017, 16:14
@wampirra107: co do...
Odpisz
16 marca 2017, 16:14
dzień dobry ^-^
Czy ktoś mnie wezwał?
Odpisz
16 marca 2017, 16:15
@SmoqeyTV: siemanko
Odpisz
Edytowano - 16 marca 2017, 16:16
@siemak: qurdesz.....
...
ee.....
dalej się wściekasz? ....
Odpisz
Edytowano - 16 marca 2017, 16:17
@SmoqeyTV: nope, nawet nie pamiętam za co się gniewałem
Odpisz
16 marca 2017, 16:17
@siemak: to dobrze ^-^
Odpisz
Edytowano - 16 marca 2017, 16:19
a więc przechodząc do konkretów. ..
*poprawia krawat*
jaka śmierć cię interesuje?
mam bardzo wiele ofert....
Odpisz
16 marca 2017, 16:22
@SmoqeyTV: Brzmi interesująco ale zmieniłem zdanie, poprostu utne źródło problemu...
Odpisz
16 marca 2017, 16:25
Znowu fałszywy alarm......
znowu. .....
*rzuca do wody swoją siekierą*
Ale..... trzeba być optymistą. ...
ma ktoś ochotę na mały dil?
Odpisz
16 marca 2017, 16:28
@siemak: co powiesz na 2 hektolitry ketchupu w cenie trzech?
Odpisz
16 marca 2017, 16:28
@SmoqeyTV: Ja nic nie poradzę na fałszywe alarmy ale siekierę mógłbyś dać na chwilę...
Odpisz
16 marca 2017, 16:29
tamta była zapasowa
*wyciaga wielka, ostrą, zakrwioną siekiere*
Ta jest moja ulubiona.....
Odpisz
16 marca 2017, 16:31
@SmoqeyTV: My... God! it's... perfect!
Odpisz
Edytowano - 16 marca 2017, 16:32
*przygląda sie czerwonym plamom na siekierze*
Czekaj....
*liże siekiere*
Wampirra znowu ,, po życzyła " moją siekierkę do krojenia kebsa...! ;-;
Odpisz
16 marca 2017, 16:34
@SmoqeyTV: Nie miło z jej strony że używa tego cuda do takich celów
Odpisz
16 marca 2017, 16:36
no właśnie ... ;-;
Jak wrócę do domu to będzie miala gorzej niż na torturach cuowieka maupy....
Odpisz
16 marca 2017, 16:43
@SmoqeyTV: to najdziwniejsza dyskusja jaką do tej pory czytałam proszę o więcej
Odpisz
16 marca 2017, 16:44
@Keniazi: to mało widziałeś. ..
Odpisz
16 marca 2017, 16:45
@SmoqeyTV: eee......
*spiernicza do schronu*
Odpisz
16 marca 2017, 16:48
@Keniazi: Jedynie mogę wkońcu spróbować odciąć swe macki ale pewnie nie będę w stanie pokonać krwotoku więc... chyba muszę znieść Loraxa :/
Odpisz
16 marca 2017, 16:48
@wampirra107: To nie schron......
Odpisz
16 marca 2017, 16:49
@SmoqeyTV: *wychodzi z przenośnej toalety*
.....
Odpisz
16 marca 2017, 16:50
@siemak: siemak, zrobił byś jej bad time?
plz :3
Odpisz
Edytowano - 16 marca 2017, 16:51
@siemak: zrób jej bad time a dam ci ketchup...
dużo ketchupu....
Odpisz
16 marca 2017, 16:51
@wampirra107: i wracamy do początku
Odpisz
16 marca 2017, 16:56
@lorax12: pls.
Odpisz
16 marca 2017, 16:57
ranisz, wiesz....
Odpisz
16 marca 2017, 16:58
@lorax12: wiem, niestety taki jestem
Odpisz
16 marca 2017, 16:58
@FanNinjaKiwi222: Tak?
Odpisz
16 marca 2017, 16:59
T^T
Idę płakać do szafy
*wybiega*
Odpisz
16 marca 2017, 17:00
dramat się zapowiada....
chyba jednak dobrze że tu przyszłam....
Odpisz
16 marca 2017, 17:00
@lorax12: Poprostu staph.
Odpisz
16 marca 2017, 17:02
@lorax12: ;-; wróć... nie sądziłem że będę musiał to mówić ale Lubię cię...
Odpisz
16 marca 2017, 17:06
@wampirra107: jestem od tygodnia pacyfistą więc nie będzie bad time
Odpisz
16 marca 2017, 17:10
@siemak: a ja właśnie od tygodnia psychopatą... i to jej wina!
Odpisz
16 marca 2017, 17:11
@SmoqeyTV: :3
Odpisz
Edytowano - 16 marca 2017, 17:11
@SmoqeyTV: cóż ta niewiasta ci zrobiła oszalała dziewko?
Odpisz
16 marca 2017, 17:12
@siemak: he he......
powiedzmy że nie sama dowiedziała sie o ,,smile'' i ,,cupcakes''....
Odpisz
16 marca 2017, 17:15
@siemak: duzo zlego :<
...
Odpisz
16 marca 2017, 17:21
@lorax12: comeback... or if you prefer... cumback?
Odpisz
16 marca 2017, 17:24
@lorax12: Pozwolę ci się pobawić mackami nawet w ten sam sposób co na moim avku ;)
Odpisz
Edytowano - 16 marca 2017, 17:25
wciąż boli
*zamyka szafę*
Odpisz
16 marca 2017, 17:26
@lorax12: Przepraszam, a teraz proszę bardzo, rób z nimi co chcesz
Odpisz
16 marca 2017, 17:26
;-;_;-;
Odpisz
16 marca 2017, 17:28
*uchyla drzwiczki*
W-wszystko~?
Odpisz
16 marca 2017, 17:29
@lorax12: Tak :>
Odpisz
16 marca 2017, 17:32
wejdź *otwiera drzwiczki szafy*
Odpisz
16 marca 2017, 17:33
@lorax12: Dobrze *wchodzi*
Odpisz
16 marca 2017, 17:34
@siemak: * siada na podłodze* gdyby nie mój pacyfizm to bym zniszczył to siedlisko zła
Odpisz
16 marca 2017, 17:40
*zamyka drzwiczki. Reszta dopowie się na priv*
Odpisz
17 marca 2017, 17:00
Jeżeli ktokolwiek przeczytał do końca to powiem tyle: W szafie była poważna rozmowa nic więcej
Odpisz
17 marca 2017, 17:56
but soon
Odpisz
Edytowano - 20 marca 2017, 07:19
@siemak: siemak mały ku*wiu nie jesteś pacyfista
to by oznaczało że poniosłem porażkę jako rodzic i człowiek a ja nie ponosze porażek
więc rozpie**olmy tą Sodome i Gomore jak ojciec i syn albo szwagier czy czym my do ch*ja jesteśmy
Odpisz
20 marca 2017, 15:03
@Miguelp: kiedy indziej jak będą w jednym miejscu na raz
Odpisz
20 marca 2017, 15:07
@siemak: nie
teraz
kruki nie słyną z dobrej pamięci
no dobra w sumie słyną
tymbardziej że jestem jednym z krukow Odyna
ale nie pamiętam którym wiec raczej nie Pamięcią
Odpisz
20 marca 2017, 15:29
@Miguelp: umm... to chyba dobry moment by zacząć uciekać...
Odpisz
20 marca 2017, 15:32
*wyciąga line* raczej na bycie związanym
Odpisz
20 marca 2017, 15:34
@siemak: O nie... *zaczyna biec*
Odpisz
20 marca 2017, 15:37
* goni*
Odpisz
20 marca 2017, 15:38
@siemak: o nie!
*ucieka na motorze*
they see my rollin...
Odpisz
20 marca 2017, 15:39
podwieźć cię?
Odpisz
20 marca 2017, 15:39
@wampirra107: tak *dyszy* p-proszę!!!
Odpisz
20 marca 2017, 15:41
wsiadaj!
*jedzie z red_wheatley na speedzie*
GOTTA GO FAST...
Odpisz
20 marca 2017, 15:47
@wampirra107: *robi ściane kości przed nimi*
Odpisz
20 marca 2017, 15:52
@siemak: *motror zapada sie pod ziemię i jedzie dalej po piekle*
huehuehuehuehue
Odpisz
20 marca 2017, 17:21
@wampirra107: *dosciga go*
król Odyna pana śmierci itd czysto okulistyczny ptak
nie pytaj
ale ogólnie to jeździsz mi motorem po dywanie
Odpisz
20 marca 2017, 17:23
@Miguelp: psepraszam
którędy do żabki?
Odpisz
20 marca 2017, 17:24
@wampirra107: kra
*w powietrzu pojawiają się runy i przyklejaja się do wampirra107*
Odpisz
Edytowano - 20 marca 2017, 17:25
@Miguelp: Aha...
co tu pisze?
Odpisz
Edytowano - 20 marca 2017, 17:35
@wampirra107: nie wiem, możesz odpowiedzieć coś w stylu "o nie"
Odpisz
20 marca 2017, 17:40
@wampirra107: w sumie dawno tego nie używałem
albo zaraz sploniesz albo będziesz napalona
Odpisz
20 marca 2017, 17:44
@Miguelp: wybieram pierwszą opcje*wyciąga miotacz ognia*
Odpisz
20 marca 2017, 17:46
@Miguelp: wybieram trzecią opcje
*spi***ala*
Odpisz
20 marca 2017, 17:52
@wampirra107: *powala* teraz nie uciekniesz*tuli*
Odpisz
20 marca 2017, 17:53
@wampirra107: hmm... najwidoczniej nie jestem już celem... Ok trzymajcie się!
*idzie powoli w stronę domu*
Odpisz
20 marca 2017, 17:53
czekaj nie!
Odpisz
20 marca 2017, 17:54
@siemak: eee....
nie wiem jak mam zareagować....
Odpisz
20 marca 2017, 17:54
@wampirra107: ? a racja! (co zrobić co zrobić?!) umm... *rzuca kamieniem w siemaka*
Odpisz
20 marca 2017, 18:04
rly?
Odpisz
20 marca 2017, 18:07
@wampirra107: ;-;
*podbiega i stara się zdjąć z ciebie siemaka*
Odpisz
20 marca 2017, 18:10
czekaj!
dawno nikt mnie nie przytulał....
Odpisz
20 marca 2017, 18:12
@wampirra107: *przestaje*
ok... jak chcesz...
*rozgląda się szukając dobrej drogi ucieczki w razie problemów*
Odpisz
20 marca 2017, 18:14
możesz wziąć motor
nie jest mój :V
Odpisz
20 marca 2017, 18:15
@wampirra107: a co z tobą?!
Odpisz
Edytowano - 20 marca 2017, 18:16
ja poczekam aż on *pokazuje na siemaka* coś zrobi
poza tym i tak mu się nie wyrwę....
Odpisz
20 marca 2017, 18:21
@wampirra107: tak czy siak nie zostawię cię tu! (co z tego że przedchwilą prawie to zrobiłem lol)
Odpisz
20 marca 2017, 18:26
heh
to może zagramy w karty?
Odpisz
20 marca 2017, 18:39
@wampirra107: nie dzięki, posiedzę sobie na jeja o ile w piekle jest zasięg
Odpisz
20 marca 2017, 18:41
@wampirra107: a ja nic nie zamierzam robić
Odpisz
Edytowano - 20 marca 2017, 18:42
@siemak: aha...
a umiesz w makao? :3
Odpisz
20 marca 2017, 18:52
@wampirra107: umiem
Odpisz
20 marca 2017, 18:54
@siemak: zagramy?
Odpisz
20 marca 2017, 19:31
@wampirra107:
Odpisz
20 marca 2017, 19:33
@siemak: właśnie dogłębnie obraziłeś moje uczucia memem z fajnej gry!
*foch i płacz*
Odpisz
20 marca 2017, 19:52
@wampirra107: on raczej na typa warcabowego wygląda *spogląda na siemiaka z niepokojem*
Odpisz
Edytowano - 20 marca 2017, 19:55
@Keniazi: psytulis? ;-;
Odpisz
20 marca 2017, 19:58
@wampirra107: * przytula i pociesza* no już nie płacz ja wiem że niektórzy nie pojmą potęgi jaką jest makao
Odpisz
20 marca 2017, 20:04
@wampirra107: *wraca z bardzo dużą książka*
heh głupia sprawa
te runy zrobią że będziesz tak napalona że wybuchniesz za 3 ... 2 ... 1...
Odpisz
20 marca 2017, 20:08
@Miguelp: *rzuca na nią czar anty wybuchowy* trochę za późno ale dasz rade bez jednej nogi wampircia
Odpisz
20 marca 2017, 20:12
@Miguelp: to dlatego mam nadpalone ciuchy
Odpisz
Edytowano - 20 marca 2017, 20:15
@Keniazi: *czar regenaracji*
:P
Odpisz
20 marca 2017, 20:26
@wampirra107: nie da rady
naprawdę mi przykro
nie da się ugasić wampira
ogień wampira załatwia z miejsca
przykro mi
proszę za mną do Nilfheimu
Odpisz
20 marca 2017, 20:28
@Miguelp: ale ja nie jestem wampirem....
Odpisz
20 marca 2017, 20:32
@wampirra107: a ja nie jestem nekrofilem ; P
Odpisz
20 marca 2017, 20:36
@siemak: czyli aseksualny?
spoko
Odpisz
20 marca 2017, 20:57
@wampirra107: powiedziałbym brak możliwości
Odpisz
21 marca 2017, 07:07
@wampirra107: to kurna tymbardziej
nie lubię tej roboty
zbieranie umierających na choroby czy ze starości jest proste
ale jak ktoś makabrycznie umrze to zawsze są problemy
pamiętam byłem pod Stamford Bridge w 1066 bodajże
straszny bajzel
koleś stracił głowę pół nogi a jego ręke ktoś zaje**l jako trofeum (mimo że wciąż się trochę trzymała)
je**ny cały czas krzyczał że to tylko drasniecie i niech saniteriusz się odpie**oli
chyba razem z głową postradal zmysły
Odpisz
21 marca 2017, 07:30
@Miguelp: twoja historia mnie urzekła. ..
a ja teraz spadam...
*ucieka na motorze*
Odpisz
21 marca 2017, 08:21
@wampirra107: nie możesz
jesteś martwa
Odpisz
21 marca 2017, 08:22
@Miguelp: kiedy?!
Odpisz
21 marca 2017, 08:22
@wampirra107: w takim razie..... MEDYK!!!
Odpisz
21 marca 2017, 08:25
@wampirra107: HAJ EWERYBODY!
*leczenie*
Odpisz
21 marca 2017, 08:28
@Miguelp: AJM ALIWE MOTHERFUKER
Odpisz
21 marca 2017, 08:46
@wampirra107: *je popcorn*
Ciekawe czy będzie jakaś epicka bitwa...
Odpisz
21 marca 2017, 08:51
@wampirra107: nie jesteś
Odpisz
21 marca 2017, 09:22
@Miguelp: tak jest * dodaje masełka do popkornu * ktoś chce coli.
Odpisz
21 marca 2017, 10:08
@Keniazi: ja
Odpisz
21 marca 2017, 14:51
@Keniazi: ja!
*wypija cole i ucieka z ponaddźwiękową predkością *
Odpisz
21 marca 2017, 14:55
@wampirra107: nadal nie żyjesz wiesz?
Odpisz
21 marca 2017, 14:57
@Miguelp: a co zrobić by ożyć?
Odpisz
21 marca 2017, 15:00
@wampirra107: hmmm
zaraz wracam
Odpisz
21 marca 2017, 15:02
@Miguelp: *czeka jedząc czipsy*
Odpisz
21 marca 2017, 15:09
@wampirra107: wraca
poszukaj necromanty
o ile się nie mylę ostatniego spalili 300 lat temu
Odpisz
Edytowano - 21 marca 2017, 15:13
@SmoqeyTV: hmmmm....
Mam pomysł....
SMOQEY!
weź Idź studiować nekromncje czy jak to to tam się nazywa...
Odpisz
Edytowano - 21 marca 2017, 15:16
@wampirra107: musze?
co ja sie jeszcze pytam jak wiem ze nie mam wyboru....
*idze na przyspieszony kurs nekromancji i wraca z dyplomem*
*ożywia*
tera dawaj trzy stówy....
Odpisz
21 marca 2017, 15:18
@SmoqeyTV: dziękujem ^-^
*daje hajs*
Odpisz
21 marca 2017, 15:42
@SmoqeyTV: jprdl gdzie żeś polazl
poszedłes na przyspieszony kurs necrofilii i zgw*lciles jej zwłoki
Odpisz
21 marca 2017, 15:48
@Miguelp: żyje? żyje!
nie widze problemu....
Odpisz
21 marca 2017, 15:48
@Miguelp: żałuję że to widziałem . _.
Odpisz
21 marca 2017, 15:53
@SmoqeyTV: czekaj....
co ty mi zrobiłaś?!?!?
Odpisz
21 marca 2017, 15:55
@SmoqeyTV: nie żyje
nadal jest duchem
Odpisz
21 marca 2017, 15:56
@Miguelp: to co mam zrobić?!?
Odpisz
21 marca 2017, 15:58
@wampirra107: nie chcesz być duchem?
Odpisz
21 marca 2017, 15:59
@Miguelp: nie
będe wtedy martwa w środku i na zewnątrz
Odpisz
21 marca 2017, 16:01
@wampirra107: to czemu nie opetalas swojego ciała?
Odpisz
21 marca 2017, 16:02
@Miguelp: bo jestem debilem
Odpisz
21 marca 2017, 16:06
@wampirra107: kto cię skrzywdzil? powiedz
Odpisz
21 marca 2017, 16:09
@Miguelp: życie....
życie mnie skrzywdziło....
Odpisz
21 marca 2017, 16:09
@wampirra107: heh...
*opętuje swoje ciało*
Odpisz
21 marca 2017, 16:11
@wampirra107: opowiedz o tym
Odpisz
21 marca 2017, 16:14
@Miguelp: Na razie nie jest aż tak źle.....
Dopiero w kwietniu idę do psychologa dowiedzieć się czy faktycznie mam depresje derealizacyjną....
Odpisz
21 marca 2017, 16:14
@Miguelp: czyli dalej jestem duchem ale ruszam swoim ciałem?
Odpisz
21 marca 2017, 16:17
@wampirra107: chyba tak
a uważasz że masz depresję?
Odpisz
21 marca 2017, 16:19
@Miguelp: mam wszystkie objawy depresji derealizacyjnej
Odpisz
21 marca 2017, 16:36
@wampirra107: czy uważasz że masz depresję?
Odpisz
Edytowano - 21 marca 2017, 16:54
@Miguelp: no ...
w sumie to tak
Odpisz
21 marca 2017, 16:56
@wampirra107: to nie masz
Odpisz
Edytowano - 21 marca 2017, 17:00
@Miguelp: no właśnie mam tak jakby rozdwojenie jaźni.
jedna ja ma objawy tej depresji i nie widzi nic w tym złego.
Druga widzi że to złe ale ciało jej nie słucha
To jest bardziej głębokie ale jestem na telefonie i nie chce się rozpisywać
Odpisz
21 marca 2017, 17:02
@wampirra107: to nie rozwojenie jaźni
jeśli "obie ty" widzicie objawy depresji to nie masz depresji
lekki dół który wyolbrzymiasz ale nie depresja
Odpisz
21 marca 2017, 17:04
@Miguelp: no właśnie niw widzę problemu
tylko czasami mam przebłyski które mówią mi że cos jest nie tak
Odpisz
21 marca 2017, 17:05
@wampirra107: właśnie powiedziałas że nie widzisz problemu
właśnie dostrzeglas problem
nie masz depresji czy ci się to podoba czy nie
jesteś zdrowa
popracuj trochę nad poczuciem własnej wartości i będzie git
Odpisz
21 marca 2017, 19:04
@wampirra107: o popcorn się skączył. Wampirra proponuje iść do dobrego szamana lub druida. Oni mają dobre obeznanie w sprawach duchowych. *zastanawia się czy popijemy rekord w najdłuższej dyskusjii nie na temat pierwszego komentarza i ogólnie obrazka *
Odpisz
21 marca 2017, 19:06
@Keniazi: nie
Odpisz
21 marca 2017, 19:07
@Miguelp: zawsze można to poprostu olać *przuca butelką wypełnioną żółtym płynem i ucieka przez szafe do narnii
Odpisz
21 marca 2017, 19:08
@siemak: a jaki jest?
Odpisz
21 marca 2017, 19:15
@Keniazi: ja miałem około 1400
Odpisz
21 marca 2017, 20:52
@Keniazi: meh
rozwój duchowy to prosta sprawa jak się przyłożysz
mogę polecić literaturke
Odpisz
21 marca 2017, 22:18
@Miguelp: magia dusz dla opornych? Już czytałam.
Odpisz
22 marca 2017, 07:27
@Keniazi: xd
nwm teraz czy to prawdziwy tytuł czy nie bo faktycznie niektóre książki się tak nazywają
Odpisz
17 marca 2017, 15:54
Oglądam to na kiblu, przypadek?
Odpisz
17 marca 2017, 15:54
@alpro: Tak
Odpisz
17 marca 2017, 16:02
@alpro: zapomniał się przelogować
Odpisz
17 marca 2017, 16:11
@Edward713: hehe :) Nie mam drugiego konta, po prostu sobie odpowiedziałem.
Odpisz
16 marca 2017, 16:08
co
Odpisz
17 marca 2017, 15:18
@benben7: Gówno
Dosłownie
Odpisz