Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

25 marca 2017, 12:06

Po co im właściwie te kolce na hełmach

Avatar KapitanOczywisty

25 marca 2017, 12:09

W sensie na Pickelhaubie ?

Avatar Hawaiiball

25 marca 2017, 13:45

Ozdoba. Można do tego przymocować min. końskie włosie lub pióra.

Avatar KapitanOczywisty

25 marca 2017, 17:16

@Hawaiiball: Głównie miała chronić przed szablą która miała się ześlizgiwać po uderzeniu o to ;)

Avatar Hawaiiball

25 marca 2017, 17:17

@KapitanOczywisty: A o tym to ja nie słyszałem, ale dzięki za nową ciekawostkę. :]

Avatar Ignisus

26 października 2021, 22:08

@KapitanOczywisty: Mieli nabijać noworodki na nie

Avatar Hawaiiball

25 marca 2017, 09:49

*+masz zajebiste hełmy:

Avatar KapitanOczywisty

25 marca 2017, 12:10

@Hawaiiball: Skórzane kawaleryjskie hełmy :v

Avatar triad23

17 sierpnia 2017, 23:54

@KapitanOczywisty: kawaleryjskie były metalowe, skórzane były dla piechoty

Avatar
Konto usunięte

14 października 2017, 15:25

@KapitanOczywisty: Pikielhauby.

Avatar GalenMarek

25 marca 2017, 00:00

Akurat gram Prusami w Civ... cóż za przypadek.

Avatar kafelka_w_kuchni

25 marca 2017, 10:38

@GalenMarek: które civ? :D

Avatar GalenMarek

25 marca 2017, 11:23

@kafelka_w_kuchni: V ze wszystkimi dodatkami.

Avatar Ceejtun

25 marca 2017, 01:21

jak się nazywa ten gatunek mema?

Avatar Crobat

25 marca 2017, 09:31

@Ceejtun: mem*

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 25 marca 2017, 00:09

"Po co nam państwo skoro mamy armie?"

Avatar Cheetahir

24 marca 2017, 23:54

Korea Północna popiera

Avatar panther500

24 marca 2017, 22:42

Ahhh gdyby z czasów rz-plitej obojga narodów nie istniało veto i możność w robienia rozkoszy, a armia byłaby jak pruska....

Avatar Kacprrr

25 marca 2017, 07:49

@panther500: mam wrażenie że to trochę bardziej skomplikowane ;-;

Avatar panther500

Edytowano - 25 marca 2017, 09:23

@Kacprrr: Gdyby pewna grupa szlachty nie była przekupna, dodając do tego odjęcie tych ulg dla nich wytwarzanych przez kilkaset lat. W sumie to masz rację, to by było ciężkie bo żaden nasz król ani żaden inny król przyszłości nie przewidywał.

Avatar Kacprrr

25 marca 2017, 09:29

@panther500: nie mógł przewidzieć wszystkiego, ale to że dając szlachcie za dużo przywilei źle się dla narodu skończy było do przewidzenia :\

Avatar andi12345

24 marca 2017, 20:50

"Prussia is an army with a state ! Not a state with an army!"

Avatar bylejakbylegdzie

24 marca 2017, 20:44

jak się bawić to się bawić, dom wyje**ć, fort postawić

Avatar
Konto usunięte

24 marca 2017, 20:14

*większy

Avatar
Konto usunięte

16 marca 2017, 19:16

"Inne państwa mają armię. Pruska armia ma państwo"

Avatar
Konto usunięte

16 marca 2017, 17:56

Prussiaball sie cieszy

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Powodzenia

To musiało być męczące

Niegrzeczny Oskarek

To się nie może nie udać

Nigdy na to nie wpadną

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka