memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
28 grudnia 2017, 20:45
No damn shit damn Sherlock von damn
Odpisz
31 lipca 2017, 19:07
Powinien tu być Bastion na środku, wtedy nawet nie ściągał być maski, dałbym po prostu w ryj
16 marca 2017, 19:15
Od kiedy Kudłaty należy do hiszpańskiej inkwizycji?
Edytowano - 16 marca 2017, 19:21
@Vlodziu: To jest McCree
23 marca 2017, 08:08
@crimzon: No shit Sherlock
23 marca 2017, 09:01
@Matexustrix:
23 marca 2017, 10:29
@crimzon:
23 marca 2017, 15:20
@crimzon: RYLY!?
13 lipca 2017, 21:01
@SansSkeleton: Cumberbatch is better Sherlock
28 marca 2017, 07:16
#jateż
23 marca 2017, 15:28
A scooby-doo?
23 marca 2017, 15:33
@Ingvar: winston
23 marca 2017, 10:31
czy kudłaty nie jest batdziej podobny do Hanzo? odmiana mocno
23 marca 2017, 14:55
@Blue_caT: Tylko hanzo jest tym złym a genji dobrym
23 marca 2017, 11:30
Ale... OW nie będzie miało nigdy dlc
23 marca 2017, 14:36
Jeff mówił, że prawdopodobnię będą
23 marca 2017, 14:43
@DziwnyPan: Mówili, że raz kupujesz i masz dostęp do każdej nowej aktualizacji/mapy/bohatera (zakładając, że rozmawiamy o płatnych DLC)
23 marca 2017, 15:31
ma być fabuła podobna do hearthstone i to te dlc niby, ale kasę w grze zdobywasz ze skrzynek itp
16 marca 2017, 23:32
5 bo OW
16 marca 2017, 20:44
nie.
16 marca 2017, 19:57
Zamiast ,,Złap koguta" będzie ,,złap żniwiarza"
16 marca 2017, 19:32
- A za maską Żniwiarza kryje się... - TO BYŁEM JA, DIO!
16 marca 2017, 19:49
@Soberker:
16 marca 2017, 19:26
Świetnie zrobione
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież28 grudnia 2017, 20:45
No damn shit damn Sherlock von damn
Odpisz
31 lipca 2017, 19:07
Powinien tu być Bastion na środku, wtedy nawet nie ściągał być maski, dałbym po prostu w ryj
Odpisz
16 marca 2017, 19:15
Od kiedy Kudłaty należy do hiszpańskiej inkwizycji?
Odpisz
Edytowano - 16 marca 2017, 19:21
@Vlodziu: To jest McCree
Odpisz
23 marca 2017, 08:08
@crimzon: No shit Sherlock
Odpisz
23 marca 2017, 09:01
@Matexustrix:
Odpisz
23 marca 2017, 10:29
@crimzon:
Odpisz
23 marca 2017, 15:20
@crimzon: RYLY!?
Odpisz
13 lipca 2017, 21:01
@SansSkeleton: Cumberbatch is better Sherlock
Odpisz
28 marca 2017, 07:16
#jateż
Odpisz
23 marca 2017, 15:28
A scooby-doo?
Odpisz
23 marca 2017, 15:33
@Ingvar: winston
Odpisz
23 marca 2017, 10:31
czy kudłaty nie jest batdziej podobny do Hanzo? odmiana mocno
Odpisz
23 marca 2017, 14:55
@Blue_caT: Tylko hanzo jest tym złym a genji dobrym
Odpisz
23 marca 2017, 11:30
Ale... OW nie będzie miało nigdy dlc
Odpisz
23 marca 2017, 14:36
Jeff mówił, że prawdopodobnię będą
Odpisz
23 marca 2017, 14:43
@DziwnyPan: Mówili, że raz kupujesz i masz dostęp do każdej nowej aktualizacji/mapy/bohatera (zakładając, że rozmawiamy o płatnych DLC)
Odpisz
23 marca 2017, 15:31
ma być fabuła podobna do hearthstone i to te dlc niby, ale kasę w grze zdobywasz ze skrzynek itp
Odpisz
16 marca 2017, 23:32
5 bo OW
Odpisz
16 marca 2017, 20:44
nie.
Odpisz
16 marca 2017, 19:57
Zamiast ,,Złap koguta" będzie ,,złap żniwiarza"
Odpisz
16 marca 2017, 19:32
- A za maską Żniwiarza kryje się...
- TO BYŁEM JA, DIO!
Odpisz
16 marca 2017, 19:49
@Soberker:
Odpisz
16 marca 2017, 19:26
Świetnie zrobione
Odpisz