Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Robaczkowa

22 marca 2017, 16:09

to uczucie gdy czytacie tekst z podręcznika, gdzie głównym bohaterem jest twój imiennik

Avatar NormalnaBrzoskwinka

13 maja 2017, 22:51

@Robaczkowa: Witaj w klubie

Avatar blacha3434

11 maja 2018, 16:04

@Robaczkowa: szatan z siódmej klasy "_"

Avatar
Konto usunięte

28 sierpnia 2017, 15:32

Avatar
Konto usunięte

17 marca 2017, 13:13

Avatar CeeKay

22 marca 2017, 19:01

No ku*wa nikt go nie zauważył

Avatar Larisa_Shade

22 marca 2017, 15:34

U mnie w klasie jest osoba, co ma na imię tak, jak ja. To trochę smutne, ale kiedy moja klasa rozmawia i pada to imię, to ZAWSZE chodzi o nią. #ForeverAloneI****

Avatar
Konto usunięte

22 marca 2017, 15:23

Ostatnio moja polonistka mówiła coś o tolerancji. Poruszyła temat, dlaczego ludzie nie okazują tolerancji. Akurat mówiła o brzydocie. CALA KLASA SPOJRZALA NA MNIE

Avatar TheGardenPL

Edytowano - 22 marca 2017, 14:28

Ja mam trochę inaczej. Dostałem ksywkę "Kula", a że jestem na matfiz, to często się pojawiają zadania z toczącą się kulą, promieniem kuli i tak dalej. I za każdym razem ludzie patrzą się na mnie i teksty typu "Ej Kula podaj swój promień" ;-;

#nobodycares

Avatar Fina258

Edytowano - 17 marca 2017, 15:25

Albert to dość mało spotykane imie w Polsce więc mam spokój
#ZaletyRzadkiegoImienia

Avatar Krybex101

17 marca 2017, 17:10

@Fina258: Tak samo jak Krystian

Avatar rosyn

17 marca 2017, 09:37

Mam w klasie 2 innych o tym samym imienu, więc...

Avatar
Konto usunięte

17 marca 2017, 10:05

@rosyn: rosyn?

Avatar rosyn

17 marca 2017, 12:38

Nie, Filip.

Avatar benben7

17 marca 2017, 08:40

do tablicy!

Avatar OrtograficznyPies

17 marca 2017, 08:54

@benben7: Bo jak nie to pała!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Frustrujące

Trzeba brać osobną torbę

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Nieuczciwa ocena

Totalnie

Phi!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka