Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar zbrojniak800

8 sierpnia 2013, 12:21

widać że snajper amerykański po karabinie przeciwpancernym m83 tylko oni takie posiadają

Avatar Karso21Respawn

20 lutego 2013, 12:01

snajperzy mają fajnie łatwo w wojsku ;) 0 podchodów, o czołgania sie...

Avatar
Konto usunięte

20 lutego 2013, 12:38

@Karso21Respawn: snajperzy to elita można tak powiedzieć

Avatar Karso21Respawn

20 lutego 2013, 12:39

no ;p

Avatar
Konto usunięte

20 lutego 2013, 12:49

@Karso21Respawn: więc nie mają tak łatwo jak to napisałeś

Avatar Karso21Respawn

20 lutego 2013, 12:50

... najpierw idz do wojska potem sie wypowiadaj

Avatar
Konto usunięte

20 lutego 2013, 13:32

@Karso21Respawn: mam zamiar ale na pewno nie mają łatwo i fajnie

Avatar malaho2000

20 lutego 2013, 13:39

@Karso21Respawn: oni mają serio trudno bo kto o normalnych wytrzymałościach umiałby wytrzymać nawet 8 godzin w celu oczekiwania aż jego cel tylko na 3 sekundy pojawi się w oknie na które on celuje powątpiewam że nie każdy tak umie

Avatar Karso21Respawn

20 lutego 2013, 13:56

@malaho2000: a wolałbyś te 8 godzin zapier* sprintem na polu albo te 8 godzin sie czołgać, jeszcze jak cie przyłapie sierżant że se odpoczniesz to caly dzien rozne cwiczenia... snajperzy sa zwolnieni z tego. nie musza tego robic.. a wiec uwierz mi, oni maja latwiej, i to o wiele od normalnego żołnierza

Avatar shark2199

20 lutego 2013, 19:14

@Karso21Respawn: Posiedź 8 godzin w bezruchu, potem się wypowiadaj, wszystko napie*dala jak cholera, gorzej od czegokolwiek.

Avatar malaho2000

20 lutego 2013, 20:58

@Karso21Respawn: nie mówie że wolałbym ale snajper ma gorzej bo musi to robić w bezruchu i nie może spudłować bo wtedy ma 100 razy gorzej od przeciętnego żołnierza który według cb za***a 8 godzin bez przerwy a i tak poza tym to jakby tak te 8 godzin zapie*dalał to by się chyba cieszył jakby ktoś mu wpakował kulkę w nogę bo by nie musiał tyle zawalać prawda ? ale jednak nikt się nie cieszy jak dostanie kulką więc nie mów że normalny żołnierz ma gorzej

Avatar Kameleon4312

20 lutego 2013, 19:13

ja tam się patrze na snajperkę i myślę sobie:
,, ja też taką chcę. TATOOOOOOOOOOOOOOOOOOO"

Avatar Fobi96

20 lutego 2013, 18:22

Jak czytam to co wy piszecie to normalnie płakać ze śmiechu Snajper ćwiczy dużo więcej od zwykłego żołnierza .

Avatar amekninja555

20 lutego 2013, 18:22

@Karso21Respawn: Tylko, że oni muszą zmierzyć (na oko) odległość do celu, ustawić odpowiednio wysoko celownik, uwzględnić prędkość i kierunek wiatru, wilgotność (tfu, za trudno) i coś tam jeszcze. A jeszcze też się te 8 godzin czołgają, a dokładniej leżą w bezruchu, czekając na cel... (możesz przeczytać komentarz malaho2000)

Avatar Flyingseeker

20 lutego 2013, 11:37

Jak on kichnie to też może spudłować.

Avatar meteorr77

20 lutego 2013, 08:24

I miss you only when I breath

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Można, tylko trzeba wstawać rano

Fergus

Za co ta premia

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Pozdrawiam świetliki

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka