Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Fergus
Za co ta premia
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Pozdrawiam świetliki
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 sierpnia 2013, 12:21
widać że snajper amerykański po karabinie przeciwpancernym m83 tylko oni takie posiadają
Odpisz
20 lutego 2013, 12:01
snajperzy mają fajnie łatwo w wojsku ;) 0 podchodów, o czołgania sie...
Odpisz
20 lutego 2013, 12:38
@Karso21Respawn: snajperzy to elita można tak powiedzieć
Odpisz
20 lutego 2013, 12:39
no ;p
Odpisz
20 lutego 2013, 12:49
@Karso21Respawn: więc nie mają tak łatwo jak to napisałeś
Odpisz
20 lutego 2013, 12:50
... najpierw idz do wojska potem sie wypowiadaj
Odpisz
20 lutego 2013, 13:32
@Karso21Respawn: mam zamiar ale na pewno nie mają łatwo i fajnie
Odpisz
20 lutego 2013, 13:39
@Karso21Respawn: oni mają serio trudno bo kto o normalnych wytrzymałościach umiałby wytrzymać nawet 8 godzin w celu oczekiwania aż jego cel tylko na 3 sekundy pojawi się w oknie na które on celuje powątpiewam że nie każdy tak umie
Odpisz
20 lutego 2013, 13:56
@malaho2000: a wolałbyś te 8 godzin zapier* sprintem na polu albo te 8 godzin sie czołgać, jeszcze jak cie przyłapie sierżant że se odpoczniesz to caly dzien rozne cwiczenia... snajperzy sa zwolnieni z tego. nie musza tego robic.. a wiec uwierz mi, oni maja latwiej, i to o wiele od normalnego żołnierza
Odpisz
20 lutego 2013, 19:14
@Karso21Respawn: Posiedź 8 godzin w bezruchu, potem się wypowiadaj, wszystko napie*dala jak cholera, gorzej od czegokolwiek.
Odpisz
20 lutego 2013, 20:58
@Karso21Respawn: nie mówie że wolałbym ale snajper ma gorzej bo musi to robić w bezruchu i nie może spudłować bo wtedy ma 100 razy gorzej od przeciętnego żołnierza który według cb za***a 8 godzin bez przerwy a i tak poza tym to jakby tak te 8 godzin zapie*dalał to by się chyba cieszył jakby ktoś mu wpakował kulkę w nogę bo by nie musiał tyle zawalać prawda ? ale jednak nikt się nie cieszy jak dostanie kulką więc nie mów że normalny żołnierz ma gorzej
Odpisz
20 lutego 2013, 19:13
ja tam się patrze na snajperkę i myślę sobie:
,, ja też taką chcę. TATOOOOOOOOOOOOOOOOOOO"
Odpisz
20 lutego 2013, 18:22
Jak czytam to co wy piszecie to normalnie płakać ze śmiechu Snajper ćwiczy dużo więcej od zwykłego żołnierza .
Odpisz
20 lutego 2013, 18:22
@Karso21Respawn: Tylko, że oni muszą zmierzyć (na oko) odległość do celu, ustawić odpowiednio wysoko celownik, uwzględnić prędkość i kierunek wiatru, wilgotność (tfu, za trudno) i coś tam jeszcze. A jeszcze też się te 8 godzin czołgają, a dokładniej leżą w bezruchu, czekając na cel... (możesz przeczytać komentarz malaho2000)
Odpisz
20 lutego 2013, 11:37
Jak on kichnie to też może spudłować.
Odpisz
20 lutego 2013, 08:24
I miss you only when I breath
Odpisz