Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Ostry ten sędzia
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Niezniszczalne
Młodzi gniewni
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 marca 2017, 14:58
Piwo bezalkoholowe jest jak robienie minety siostrze. Smak niby ten sam, ale coś jest jednak nie tak.
Odpisz
25 marca 2017, 10:22
nie widzę problemu
Odpisz
25 marca 2017, 10:25
Rozumiem, że mam do czynienia ze smakoszem ;)
Odpisz
Edytowano - 25 marca 2017, 10:48
@iger3: Zacznijmy od tego, że mam tylko 3 braci.
Odpisz
25 marca 2017, 13:38
Więc robiłeś minetę swoim braciom?
Odpisz
25 marca 2017, 14:12
Zamorduję. To już cios... poniżej pasa, tak zbieżne mówiąc.
Odpisz
25 marca 2017, 14:14
Dokładnie tak. Chociaż ciosem bym tego nie nazwał.
Odpisz
25 marca 2017, 14:38
Ić mi stąd zniewarzycielu.
Odpisz
25 marca 2017, 14:39
Dlaczego? Lubię to robić.
Odpisz
25 marca 2017, 15:42
to mnie też znieważ~!
Odpisz
25 marca 2017, 15:45
@lorax12: Nie, dziękuję.
Poza tym ty sam już siebie wystarczająco znieważasz.
Odpisz
25 marca 2017, 15:45
Lubisz robić minetę siostrze? xD
Odpisz
Edytowano - 25 marca 2017, 15:46
@iger3: Nie mam siostry niestety.
Ale nie spytałeś się czyjej siostrze, więc...
Odpisz
25 marca 2017, 15:49
cóż to prawda
Zboczuchu który tłumaczy się fałszywie
Odpisz
25 marca 2017, 15:52
@lorax12: Fałszywie się tłumaczę? Toż to najprawdziwsza prawda!
Odpisz
25 marca 2017, 15:53
Może wolisz bratu EpickiStrzelec? :D
Odpisz
25 marca 2017, 15:54
@iger3: Nie wiem, nie próbowałem. Ale on pewnie może się w tej kwestii wypowiedzieć.
Odpisz
25 marca 2017, 16:08
ta jasne
Coraz mniej wierzę w twoje platoniczne oglądanie hentai
Odpisz
25 marca 2017, 16:10
Ok zostawię to wam, nie będę się wtrącał między wasze zabawy ;)
Odpisz
25 marca 2017, 16:10
@lorax12: Czemu? Czasem oglądam, bo ciekawa fabuła i ładne kobiety. Ale głównie i tak oglądam ecchi.
Odpisz
25 marca 2017, 16:12
ale wciąż
Może po prostu brakuje mi starych czasów
Pamiętasz marzenia o ślubie i wyjeździe do Japonii?
Odpisz
25 marca 2017, 16:14
@lorax12: Wyjazd do Japonii pamiętam, ale ślubu nie...
Odpisz
25 marca 2017, 16:27
:c
Odpisz
26 marca 2017, 09:08
Odpisz
26 marca 2017, 09:11
@lorax12: Weź panie, to było sto lat temu, usuń się pan stąd.
Odpisz
26 marca 2017, 09:11
ne
Odpisz
26 marca 2017, 09:12
@lorax12: W sumie to i tak miałem to zrobić, aby nasza rozmowa popadła w niepamięć.
Odpisz
26 marca 2017, 09:14
ty hultaju
Odpisz
26 marca 2017, 09:16
@lorax12: Hehe, tak będzie lepiej dla obu z nas.
Zaakceptuj to ponowne zaproszenie.
Odpisz
26 marca 2017, 09:17
ehh
Odpisz
25 marca 2017, 18:45
Podobno ktoś kiedyś wypił piwo bezalkoholowe,
ale nie powiedział jak smakuje bo umarł.
Odpisz
17 marca 2017, 20:26
Bohater jednego z moich ulubionych musicali był martwym płodem i kopał. I nawet udało mu się wykopać taki fajny kamień.
Odpisz
25 marca 2017, 10:22
@SockPuppet: czej co? ;-;
Gdzie kto jak
Odpisz
25 marca 2017, 14:46
@lorax12: Musical pod tytułem "Roman". W dużym uproszczeniu - główny bohater, nazwiskiem Hiver Laurant jest duchem nienarodzonego dziecka, poszukującym alternatywnego świata, w którym dane mu będzie się urodzić. W jednym z tych światów Hiver poszukuje cennych kamieni, ale kiedy udaje mu się wykopać drogocenny diament, zostaje zamordowany przez ciecia, który kradnie kamień. Później Hiver ma jeszcze inne przygody w innych światach, a na koniec fabuła się trochę rozchędoża i ogólnie nie wiadomo, o co chodzi. Bardzo ładna historia z miłą muzyką.
Odpisz
25 marca 2017, 15:41
@SockPuppet: spoko
Odpisz
25 marca 2017, 15:58
@lorax12: WiemXD A ten sam koleś, który napisał "Roman" i zagrał Hivera, napisał i zaśpiewał też opening do Shingeki no Kyojin.
Odpisz
25 marca 2017, 16:09
@SockPuppet: czyli to japońskie?
To wiele wyjaśnia
Odpisz
25 marca 2017, 17:22
@lorax12: Owszem, japońskie.
Odpisz
25 marca 2017, 17:45
@SockPuppet: to naprawdę wiele wyjaśnia
Odpisz
25 marca 2017, 17:48
@lorax12: Ale muzyka jest naprawdę ładna. I fabuła w gruncie rzeczy też.
Odpisz
25 marca 2017, 17:59
@SockPuppet: spoko
Odpisz
17 marca 2017, 19:19
Pokazałam to mamie i zaczęłam się śmiać, ona tylko się na mnie popatrzyła takim wzrokiem...
Chyba mamy różne poczucia humoru...
Odpisz
17 marca 2017, 14:38
W dodatku takie można od razu dziecku dać do wszamania.
Odpisz
17 marca 2017, 15:22
@Ziemniaczanka: Nasza wychowawczyni uważa inaczej... Bo to przecież PIWO.
Odpisz
17 marca 2017, 15:23
Bo to przecież wciąż człowiek!
Odpisz
17 marca 2017, 14:41
Odpisz