Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

15 listopada 2017, 15:56

zabila

Avatar
Konto usunięte

12 listopada 2015, 22:09

nagłe zatrzymanie... biegłem z może 10km/h i jakoś żyje chociaż walnąłem w krawężnik.

Avatar Baca_online

16 lutego 2013, 09:51

ale nagłe zatrzymanie się z prędkości 20 km/h nie jest groźne

Avatar shark2199

16 lutego 2013, 11:04

@Baca_online: Zależy od dystansu na którym hamujesz: 1 metr - okej, nic się nie stanie, ale np. na 1 milimetrze możesz już nieźle się pocharatać.

Avatar Pikachu

16 lutego 2013, 12:52

@shark2199: to też, ale zależy też jakim pojazdem jedziesz, jaką prędkością, jaki jest stan drogi i pogoda. Jak jedziesz ciężarówką na oblodzonej drodze, we mgle 180 km/h to po 1 metrze na pewno nie wyhamujesz. Zresztą w dobrych warunkach też nie. No chyba, że byś jechał 5 km/h.

Avatar shark2199

17 lutego 2013, 08:06

@Pikachu: Im droga hamowania dłuższa, tym przeciążenie bardziej rozłożone w czasie. Więc to że po metrze nie wyhamujesz to jedynie potwierdza nieszkodliwość zwykłego hamowania. :P

Avatar Sauron

16 lutego 2013, 10:42

Skoro samochód rozwala się na takim chudym drzewku,to jakim prawem samolot rozwala się na brzozie?Nie pojmę tego.

Avatar chupacabra001

16 lutego 2013, 12:06

@Sauron: Bo Ty zacofany jesteś, jakiejś przestarzałej fizyki się uczysz. Ucz się fizyki od Macierewicza!

Avatar shark2199

16 lutego 2013, 06:55

Przeciążenie zabija, nom, znany fakt - po co robić o tym obrazek?

Avatar Pawello20102

16 lutego 2013, 08:18

@shark2199: żeby ludzie nie w***ali się w drzewa i innych ludzi

Avatar darcus

16 lutego 2013, 10:23

@shark2199: przeciążenie jest przy znacznie większej prędkości jakiej nie można w żaden sposób osiągnąć samochodem

Avatar shark2199

16 lutego 2013, 11:03

@darcus: ... HAHAHAHAHAHAHAHHAHHAH Przeciążenie występuj przy kichnięciu, co dopiero przy samochodowej kraksie... Nie próbuj być mądrzejszy w temacie o którym nic nie wiesz :P

Avatar darcus

16 lutego 2013, 11:11

@shark2199: jednak przeciążenie przy kichnięciu jest niezauważalne. i czy ja mówię że przy kraksie go nie ma? mówiłem o prędkości

Avatar shark2199

16 lutego 2013, 11:17

@darcus: Widocznie nie jechałeś nigdy samochodem po drodze szybkiego ruchu. Jak myślisz, jak nazwiesz tą siłę która wciska cię w siedzenie? - Przeciążenie :P
Nawet się zrymowało.

Avatar darcus

16 lutego 2013, 11:20

@shark2199: ale w każdym razie "wciśnięcie w siedzenie" nie zabija. sama prędkość cię nie zabije

Avatar darcus

16 lutego 2013, 10:24

obrazek true story 5/5 i do ulu

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Dobrze czasem się oderwać

Lekko nie będzie

To się nie może nie udać

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Tacy sami, a ściana między nami

Zdeklasowani znowu

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka