memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
15 maja 2012, 21:07
złodziej 4/5
Odpisz
17 maja 2011, 00:38
zauważyłem tego murzyna dopiero jak przeczytałem komentarze... lol
20 marca 2011, 22:26
Dobry mudzin
31 grudnia 2010, 23:08
O ten *** ! XD 4/5
21 kwietnia 2010, 18:45
je lubie czarnoskorych nie tak jak te niektóre debile z dołu **** rasiści
7 lutego 2010, 12:48
ja do czarnych nic nie mam tylko jakbym tego jednego złapał to....
6 lutego 2010, 18:12
Niezły banknocik mu tam daje :) ale głupie 3
5 lutego 2010, 22:43
Nie jestem rasistą lubie czarnych ale nienawidze złodzieji!!!!!!!!!!!1
5 lutego 2010, 19:26
ludzie to kradziesz!!!!! a wy byście biednego okradli zdecydowanie -10/10
5 lutego 2010, 18:55
hehe :)0 dam 4 :))
5 lutego 2010, 17:13
z daleka tego nie widać.zgadzam się z martus12-rasizm.1/5
5 lutego 2010, 16:22
boki zrywać...1/5 ale z was rasiści
5 lutego 2010, 16:09
głupia
5 lutego 2010, 15:59
hehe daje 5 po komentrzach skapowałam z tym czarnym w tle xD
5 lutego 2010, 13:43
a dopiero tera skapowałem
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież15 maja 2012, 21:07
złodziej
4/5
Odpisz
17 maja 2011, 00:38
zauważyłem tego murzyna dopiero jak przeczytałem komentarze... lol
Odpisz
20 marca 2011, 22:26
Dobry mudzin
Odpisz
31 grudnia 2010, 23:08
O ten *** ! XD 4/5
Odpisz
21 kwietnia 2010, 18:45
je lubie czarnoskorych nie tak jak te niektóre debile z dołu
**** rasiści
Odpisz
7 lutego 2010, 12:48
ja do czarnych nic nie mam tylko jakbym tego jednego złapał to....
Odpisz
6 lutego 2010, 18:12
Niezły banknocik mu tam daje :) ale głupie 3
Odpisz
5 lutego 2010, 22:43
Nie jestem rasistą lubie czarnych ale nienawidze złodzieji!!!!!!!!!!!1
Odpisz
5 lutego 2010, 19:26
ludzie to kradziesz!!!!! a wy byście biednego okradli zdecydowanie -10/10
Odpisz
5 lutego 2010, 18:55
hehe :)0
dam 4 :))
Odpisz
5 lutego 2010, 17:13
z daleka tego nie widać.zgadzam się z martus12-rasizm.1/5
Odpisz
5 lutego 2010, 16:22
boki zrywać...1/5
ale z was rasiści
Odpisz
5 lutego 2010, 16:09
głupia
Odpisz
5 lutego 2010, 15:59
hehe
daje 5
po komentrzach skapowałam z tym czarnym w tle
xD
Odpisz
5 lutego 2010, 13:43
a dopiero tera skapowałem
Odpisz