Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Fergus
Nigdy na to nie wpadną
Trzeba brać osobną torbę
Frustrujące
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 czerwca, 17:32
Wybieram... kanapkę
Odpisz
20 marca 2017, 23:14
Wziąłbym samobójce, zabiłby się a ja miałbym broń.
Odpisz
19 kwietnia 2018, 21:57
@seweryn111: a jeśli ma tylko jedną kulę?
Odpisz
26 sierpnia 2021, 17:49
@Filipsss: zawsze można użyć jako broń ręczna/rzucalna (?), oberwać takim kawałem metalu w głowe naprawde boli
Odpisz
22 grudnia 2018, 11:54
Kurczok
Odpisz
24 marca 2018, 12:41
samobójca zanim się zastrzeli zaje*ie mu broń heh
Odpisz
22 września 2017, 14:50
Wybieram gościa ze spluwą-jak się już zaj#bie to będę miał przynajmniej pocisk dla siebie,bo nie oszukujmy się,oni są zbyt potężni :D
Odpisz
16 czerwca 2017, 17:25
Wybieram jabłko
Odpisz
20 marca 2017, 22:19
Lodomirr wziąłby grubego emeryta
Odpisz
21 marca 2017, 18:24
@Lodomirr: kto to lodomir?
Odpisz
22 marca 2017, 11:23
@NajsilniejszyBohater: on.
Odpisz
22 marca 2017, 15:57
@mikolajek12: xD ale serio bo u Roja widziałem lodomira ale nwm o co chodzi i skąd jest
Odpisz
16 kwietnia 2017, 02:11
@NajsilniejszyBohater: Z Między nami misiami
Odpisz
Edytowano - 16 kwietnia 2017, 21:49
@Polski322: Choć już wiem z czego jest Lodomir bo sprawdziłem to i tak dzięki za odpowiedź
Odpisz
Edytowano - 21 marca 2017, 23:07
pjere japko
Odpisz
21 marca 2017, 23:02
samobujca się zabije ja mam beoń :D
Odpisz
21 marca 2017, 17:32
Kuczak
Odpisz
21 marca 2017, 15:49
Wybieram japko.
Odpisz
21 marca 2017, 12:44
Apul
Odpisz
21 marca 2017, 09:27
Hmm... wybieram jabłko! +10 do zdrowia
Odpisz
20 marca 2017, 22:31
#teamjapko!!!
Odpisz
20 marca 2017, 23:06
@Bobiak1234: japko nas ochroni
Odpisz
20 marca 2017, 22:20
Kurczak
Odpisz