memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
30 grudnia 2018, 14:54
ło ku*wa
Odpisz
17 stycznia 2021, 17:05
@flipereq: łooo
1 marca 2016, 18:16
to chyba nie możliwe
3 kwietnia 2021, 13:42
@kronim: a jednak jest
17 lutego 2013, 11:56
To tapeta ustawiona taka. Tak są na niej też ikony ale większość to tapeta.
17 lutego 2013, 13:43
@tachu99: Dziękujemy, kapitanie oczywisty!
17 lutego 2013, 20:17
@chupacabra001: @chupacabra001:Proszę :) Czy wiesz że Bace_online nie jest w rzeczywistości bacą? :D
18 lutego 2013, 12:18
@tachu99: Wiem, on jest bacą on line. Znowu ratujesz świat, kapitanie oczywisty. :-]
17 lutego 2013, 19:25
aaaaaaa!
17 lutego 2013, 19:08
I tak ze wszystkiego nie korzysta.
17 lutego 2013, 11:14
da sie tak zrobic xd mialem tak
17 lutego 2013, 18:43
@Karso21Respawn: czemu tyle minusow?
14 grudnia 2013, 22:27
@Karso21Respawn: Dzieci nie zrozumiesz.
17 lutego 2013, 17:40
ME-ME-ME-ME-ME-ME-MEGA LAGGGGGGGG
17 lutego 2013, 14:23
i tak nigdy nie trafiłbym we właściwą ikonę
17 lutego 2013, 13:19
nawet jeśli to wszystko ikony co jest nie możliwe to zabrakłoby miejsca w pamięci komputera
12 stycznia 2014, 19:36
@chaina: to jest tapeta a na pulpicie jest pare ikon
17 lutego 2013, 11:45
omg xD
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież30 grudnia 2018, 14:54
ło ku*wa
Odpisz
17 stycznia 2021, 17:05
@flipereq: łooo
Odpisz
1 marca 2016, 18:16
to chyba nie możliwe
Odpisz
3 kwietnia 2021, 13:42
@kronim: a jednak jest
Odpisz
17 lutego 2013, 11:56
To tapeta ustawiona taka. Tak są na niej też ikony ale większość to tapeta.
Odpisz
17 lutego 2013, 13:43
@tachu99: Dziękujemy, kapitanie oczywisty!
Odpisz
17 lutego 2013, 20:17
@chupacabra001: @chupacabra001:Proszę :) Czy wiesz że Bace_online nie jest w rzeczywistości bacą? :D
Odpisz
18 lutego 2013, 12:18
@tachu99: Wiem, on jest bacą on line.
Znowu ratujesz świat, kapitanie oczywisty. :-]
Odpisz
17 lutego 2013, 19:25
aaaaaaa!
Odpisz
17 lutego 2013, 19:08
I tak ze wszystkiego nie korzysta.
Odpisz
17 lutego 2013, 11:14
da sie tak zrobic xd mialem tak
Odpisz
17 lutego 2013, 18:43
@Karso21Respawn: czemu tyle minusow?
Odpisz
14 grudnia 2013, 22:27
@Karso21Respawn: Dzieci nie zrozumiesz.
Odpisz
17 lutego 2013, 17:40
ME-ME-ME-ME-ME-ME-MEGA LAGGGGGGGG
Odpisz
17 lutego 2013, 14:23
i tak nigdy nie trafiłbym we właściwą ikonę
Odpisz
17 lutego 2013, 13:19
nawet jeśli to wszystko ikony co jest nie możliwe to zabrakłoby miejsca w pamięci komputera
Odpisz
12 stycznia 2014, 19:36
@chaina: to jest tapeta a na pulpicie jest pare ikon
Odpisz
17 lutego 2013, 11:45
omg xD
Odpisz