Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Można, tylko trzeba wstawać rano
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Rel
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 marca 2017, 14:57
w mojej klasie jest dziura po moim koledze xD
Odpisz
23 marca 2017, 07:53
a kto ku*wa zucil w nią twoim kolega?
Odpisz
30 marca 2017, 23:11
@Jcavatarr: inny kolega .
Odpisz
18 marca 2017, 15:52
Gdy się mocno wku*wiam odkładam wszystko co mam w rękach aby nie wylądowało przypadkiem w czymś lub kimś.
Odpisz
21 marca 2017, 21:04
@Davido: A jak podczas masturbowania się wku*wisz?
Odpisz
21 marca 2017, 21:09
@baarts: To wtedy spermą chlapie po ścianach i innych.
Odpisz
21 marca 2017, 21:41
@Ashley12c: Wyobrazilem sobie takiego wscieklego pepe ktory spuszcza sie na wszystko do okola krzyczac: "fucki'n normies, reeeeeeee!"
Odpisz
21 marca 2017, 22:17
@WitchDoctor: dookola*
Odpisz
22 marca 2017, 07:50
@baarts: Prędzej irytuję się prędkością ładowania obrazków na tumblrze, przy czym po prostu jestem zirytowany i nie czerpię zbytnio z tego przyjemności.
Odpisz
22 marca 2017, 17:35
@Davido: A kupisz mi bułki?
Odpisz
22 marca 2017, 18:30
@baarts: Nie.
Odpisz
23 marca 2017, 20:16
@Davido: To po ch*j mi głowę zawracasz?
Odpisz
24 marca 2017, 07:37
@baarts: Benis.
Odpisz
21 marca 2017, 21:32
Ja dziury w ścianach zasłaniam plakatami. Tak zwana agrasja ukryta.
Odpisz
21 marca 2017, 22:55
@booktosaurus: gorzej jak rozpie**olisz plakat zucajac czymś w niego
Odpisz
22 marca 2017, 06:45
@Jcavatarr: Wtedy nakleję na niego kolejny.
Odpisz
Edytowano - 23 marca 2017, 07:54
@booktosaurus: i tak 5 lat potem remont a tu zrywaja plakaty i 1 metr warstwa plakatów XD
Odpisz
22 marca 2017, 07:41
Ostatni spytałem kolegę dlaczego ma rany na rękach
Odpowiedział, że napi**dalał garaż bo się na niego krzywo patrzył
Z kim ja się zadaję ?
Odpisz
22 marca 2017, 18:23
@malos1234: Z sebą.
Odpisz
21 marca 2017, 21:23
Ja jak się raz ostro wkurzyłam, to z całej siły przywaliłam pięścią w ścianę (nie wiem, dlaczego, po prostu była pod ręką)...
Ściana 1:0 pięść.
Auć
Odpisz
21 marca 2017, 21:27
ostatnio rzuciłem telefonem o scianę. W scianie dziura, telefon ani rysy...
Odpisz
21 marca 2017, 21:32
nokia?
Odpisz
21 marca 2017, 21:35
@wampirra107: teraz czas zaskoczyć Was. To nie niokia lecz alcatel co laguje się jak... Gówno (nie mogę znaleźć rymu)
Odpisz
21 marca 2017, 21:53
hmmm czyżby regips?
Odpisz
22 marca 2017, 07:34
@seweryn111: Nie, zwykła ściana z pustaków ;-;
Odpisz
18 marca 2017, 15:22
Jak bardzo niestabilnym psychicznie trzeba być, żeby pie**olnąć czymś o ścianę? .-.
Odpisz
18 marca 2017, 15:28
Jak się dość mocno wku*wisz to norma.
Odpisz
18 marca 2017, 15:31
@Zakapturzony13579: Czyli to ja jestem jakiś dziwny? .____.
Odpisz
18 marca 2017, 15:32
Ta.
Odpisz
18 marca 2017, 15:56
masz dziwnego pana na awatarze więc tak
Odpisz
Edytowano - 18 marca 2017, 19:43
Słowo ''ku*wa''
K-kiedy
U-upada
R-rozum
W-wchodzi
A-agresja
Odpisz
21 marca 2017, 21:03
Nie wiem, ale ja chyba jestem wystarczająco. Często czymś rzucam, bardzo relaksujące.
Odpisz
21 marca 2017, 21:30
@SomebodyNobody: Zdajesz sobie sprawę, że to "trochę" chore?
Odpisz
21 marca 2017, 21:34
@Archeologwinternetach: daje upust swojej agresji, to PRAWIE to samo co fapanie
Odpisz
Edytowano - 21 marca 2017, 22:22
@MineDan: "PRAWIE" robi dużą różnicę.
Odpisz
21 marca 2017, 22:27
Nie, jesteś po prostu lepszy jeśli chodzi o panowanie nad emocjami.
Odpisz
21 marca 2017, 22:49
@darcus: czemu zawsze jak cię widzę to wydaje mi się że pomyliłeś strony?
Odpisz
21 marca 2017, 23:04
@darcus: Yay, jestem w czymś lepszy :v
Odpisz
22 marca 2017, 00:01
@MineDan: Nie mam zielonego pojęcia.
Odpisz
22 marca 2017, 07:21
@Archeologwinternetach: Nie wiem, psycholog oceni. Wybieram się niedługo.
Odpisz
21 marca 2017, 22:57
Ostatnio się wkurzyłam i rzuciłam moimi Promarkerami (jeden był otwarty). Najlepszy kolor się zepsuł. Potem jeszcze bardziej się wkurzyłam i walnęłam pięścią w ścianę. Au...
Odpisz
22 marca 2017, 00:03
no, ja ostatnio się wkurzyłem i rzuciłem moim nowym, kosmiczno czarnym iPhone 7s z obudową pokrytą diamentami ale tak się wkurzyłem że walnąłem ręką w biurko.
Odpisz
22 marca 2017, 05:51
Okres?
Odpisz
22 marca 2017, 07:06
Nie. Twarzy nie umiałam narysować.
Odpisz
21 marca 2017, 23:39
Liczyłem na zdjęcia ścian...
Odpisz
21 marca 2017, 22:51
No jak ja się mocno wku*wie to się rozglądam i szukam czegoś miękkiego typu portfel żeby zucajac nie narobić żadnych szkód
Odpisz
21 marca 2017, 22:53
@Jcavatarr: Najlepiej poduszką. Chyba że to szkoła więc najlepiej zeszytem.
Odpisz
21 marca 2017, 21:38
Ja mam taką piłeczkę do rzucania
Odpisz
21 marca 2017, 21:50
@venomman: a ja mam taką fajną rzecz do rzucania w hieroszime
Odpisz
21 marca 2017, 22:51
Hiroszimę*
Odpisz
21 marca 2017, 22:34
"Łoooo cie, co tu się odje*ało?!"
Odpisz
21 marca 2017, 22:29
w tym czymś czy w ścianie
Odpisz
21 marca 2017, 21:32
Nokia
Odpisz
21 marca 2017, 22:21
kisne
Odpisz
21 marca 2017, 22:18
szybko plakat!
Odpisz
21 marca 2017, 22:14
Ja kiedyś, kiedy byłyśmy młodsze, wku*wiłam się porządnie na przyjaciółkę i rzuciłam jej zabawkowym mikrofonem w ścianę. Został ślad na kilka lat, schowali go pod naklejką.
Odpisz