Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Nie po oczach
Trzeba brać osobną torbę
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Nie są aż takie pyszne
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 marca 2017, 06:51
No chyba że masz AH-64. Wtedy już jest do powstrzymania.
Odpisz
19 marca 2017, 09:43
@Davido: Gorzej, jeśli ta masa marines również ma AH-64.
Odpisz
19 marca 2017, 12:48
@Pitop: A jeszcze gorzej, jeśli ta masa Marines ma pluton M1A2 SEP V3 Abrams
Odpisz
19 marca 2017, 13:14
@Komandor_Brytania: Podałbym coś jeszcze gorszego, ale niestety nie znam się na militariach.
Odpisz
19 marca 2017, 13:43
@Pitop: Cóż, wsparcie ogniowe kompanii armatohaubic M109 Paladin, jeśli coś wyżej to wsparcie grupy uderzeniowej lotniskowca klasy Nimitz. Wyżej już chyba nie ma :v
Odpisz
19 marca 2017, 13:47
@Komandor_Brytania: Bomba atomowa się liczy?
Odpisz
19 marca 2017, 13:53
@Pitop: Pssst, zespół uderzeniowy lotniskowca klasy Nimitz z tego co wiem ma na wyposażeniu rakiety mogące takową przenosić czyli ładunek też pewnie gdzieś tam trzymają.
Odpisz
19 marca 2017, 14:15
@Komandor_Brytania: Mówiłem, że się nie znam :P
Odpisz
Edytowano - 24 marca 2017, 23:12
@Komandor_Brytania: No chyba że do grupy uderzeniowej dodasz jeszcze kilka A10 Thunderbolt II, no i może dorzucisz za cztery AC-130H Spectre. Wtedy MARINES są nie do powstrzymania. Pozdrawiam ;)
Odpisz
30 lipca 2017, 19:01
@Kamillo97: w sumie wystarczył by jeden AC ale ja bym dodał jeszcze z 10 F-22 ze 2 B-2 spirity ;p
Odpisz
30 lipca 2017, 21:42
@Filipsss: W sumie... Popieram
Odpisz
Edytowano - 30 lipca 2017, 22:20
@Kamillo97: w sumie to po co? wystarczy pancernik missuri który wypier*&*li tomahawka z głowicą jądrową
chociaż to samo może zrobić B-2 ale co tam xd
Odpisz
21 maja 2017, 20:29
Powiedz to hordzie ultralisków
Odpisz
26 marca 2017, 21:42
Powiedz to hordzie zergów
Odpisz
24 marca 2017, 21:56
PHI- masa marines. Nam wystarczy 1
Odpisz
24 marca 2017, 21:59
@bartus99: Dołączam się do krucjaty
Odpisz
25 marca 2017, 09:49
@bartus99: Nawet Mikołaj jest z nami!
Odpisz
Edytowano - 25 marca 2017, 11:56
@Crobat: Logan zawsze na propsie.
Odpisz
25 marca 2017, 12:51
@Crobat: Właśnie sobie uświadomiłem jak bardzo potrzebuje Logusia-Mikołaja (portfel piszczy ze zgrozą)
Odpisz
25 marca 2017, 16:19
@Crobat: a czy gwardia może wpaść?
Odpisz
25 marca 2017, 16:59
@triad23: Zawsze i wszędzie
Odpisz
25 marca 2017, 16:59
@bartus99: a dzięki, to już wbijamy.
Odpisz
25 marca 2017, 17:40
@triad23: Astra Militarum razem z Wilkami?Zawsze. <3
Odpisz
26 marca 2017, 14:54
@Crobat: zawsze i wszędzie by szerzyć wolę Imperatora
Odpisz
26 marca 2017, 09:02
Templariusze są już w drodze
Odpisz
25 marca 2017, 21:10
Tępiciele, tępiciele....
Odpisz
25 marca 2017, 21:10
@Wspanialy_ia: albo destabilizatory
Odpisz
25 marca 2017, 08:28
5 bo starcraft
Odpisz
24 marca 2017, 21:50
Co to za gra ?
Odpisz
24 marca 2017, 21:58
@Przytulak: czy to nie Starcraft 2?
Odpisz
24 marca 2017, 20:33
no chyba, że masz strzał orbitalny jako protosi :p #sc2_newbie
Odpisz
24 marca 2017, 19:44
Templariuszu! Dawaj Zelotów!
Odpisz
24 marca 2017, 19:37
Mi się jednak bardziej podoba jak czasami w WoT'cie celując artylerią z tego kółeczka robi się serduszko to takie sweet i w ogóle lofciam <3.(to ostatnie to żart moja dwójko hejterów)
Odpisz
19 marca 2017, 08:35
Co to baneling.
Odpisz
19 marca 2017, 09:37
@Crobat: to są te ku*wy kara.... a nie.... tak zwane tępiciele lewaków.
Odpisz
19 marca 2017, 02:40
Mass Viod :D
Odpisz
19 marca 2017, 01:48
"Jesteś moim najlepszym przyjacielem"
Odpisz
19 marca 2017, 01:33
Zerg rush
Odpisz