Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Davido

19 marca 2017, 06:51

No chyba że masz AH-64. Wtedy już jest do powstrzymania.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar Kamillo97

30 lipca 2017, 21:42

@Filipsss: W sumie... Popieram

Avatar Filipsss

Edytowano - 30 lipca 2017, 22:20

@Kamillo97: w sumie to po co? wystarczy pancernik missuri który wypier*&*li tomahawka z głowicą jądrową
chociaż to samo może zrobić B-2 ale co tam xd

Avatar WaterFlow

21 maja 2017, 20:29

Powiedz to hordzie ultralisków

Avatar arbuzowykot28

26 marca 2017, 21:42

Powiedz to hordzie zergów

Avatar bartus99

24 marca 2017, 21:56

PHI- masa marines. Nam wystarczy 1

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar Crobat

25 marca 2017, 17:40

@triad23: Astra Militarum razem z Wilkami?Zawsze. <3

Avatar triad23

26 marca 2017, 14:54

@Crobat: zawsze i wszędzie by szerzyć wolę Imperatora

Avatar Alvarous

26 marca 2017, 09:02

Templariusze są już w drodze

Avatar Wspanialy_ia

25 marca 2017, 21:10

Tępiciele, tępiciele....

Avatar Wspanialy_ia

25 marca 2017, 21:10

@Wspanialy_ia: albo destabilizatory

Avatar blacha3434

25 marca 2017, 08:28

5 bo starcraft

Avatar Przytulak

24 marca 2017, 21:50

Co to za gra ?

Avatar
Konto usunięte

24 marca 2017, 21:58

@Przytulak: czy to nie Starcraft 2?

Avatar Pegi20

24 marca 2017, 20:33

no chyba, że masz strzał orbitalny jako protosi :p #sc2_newbie

Avatar GalenMarek

24 marca 2017, 19:44

Templariuszu! Dawaj Zelotów!

Avatar zx2001

24 marca 2017, 19:37

Mi się jednak bardziej podoba jak czasami w WoT'cie celując artylerią z tego kółeczka robi się serduszko to takie sweet i w ogóle lofciam <3.(to ostatnie to żart moja dwójko hejterów)

Avatar Crobat

19 marca 2017, 08:35

Co to baneling.

Avatar Angel_Kubixarius

19 marca 2017, 09:37

@Crobat: to są te ku*wy kara.... a nie.... tak zwane tępiciele lewaków.

Avatar cyngiel

19 marca 2017, 02:40

Mass Viod :D

Avatar
Konto usunięte

19 marca 2017, 01:48

"Jesteś moim najlepszym przyjacielem"

Avatar DziwnyPan

19 marca 2017, 01:33

Zerg rush

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Nie po oczach

Trzeba brać osobną torbę

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Nie są aż takie pyszne

To by wystarczyło

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka