Ostatnio umarło tak wiele gwiazd...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Należy się za piękne oczy
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Jest taka skromna...
Osiedlowe sentencje
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 marca 2017, 19:48
Ja mam odwrotnie
Odpisz
26 maja 2017, 13:46
@erykhim44: hm?
Odpisz
26 maja 2018, 13:52
@lorax12: hm?
Odpisz
3 kwietnia 2019, 16:37
hm?
Odpisz
4 czerwca 2019, 08:45
@erykhim44: hm?
Odpisz
15 lipca 2019, 17:05
@erykhim44: hm?
Odpisz
27 października 2019, 21:50
@lorax12: Chce zginąć
Odpisz
16 grudnia 2018, 19:31
O nie
Odpisz
11 kwietnia 2017, 07:18
ma tak niedługo być. Za ile miliardów lat czy tam milionów. Pochłonie Merkurego, Wenus i Ziemię, nie wiem jak z marsem.
Odpisz
26 maja 2017, 13:45
"niedługo"
Odpisz
26 maja 2017, 14:44
@lorax12: sry, to błąd xdd
Odpisz
15 czerwca 2017, 18:28
Merkurego? Poprawnie: Pochlonie Merkury
Odpisz
21 marca 2017, 20:13
Wszyscy narzekali na 2016, a tu proszę największa gwiazda nadal żyje.
Odpisz
21 marca 2017, 20:19
@kotosuni: Hiperolbrzym UY Scuti jest największą znaną nam gwiazdą
Odpisz
21 marca 2017, 20:41
@mrofpower: potwierdzam
jeszcze kilka lat temu największą znaną gwiazdą była VY Canis Majoris.
Odpisz
21 marca 2017, 20:41
@mrofpower: Ale nie w naszym gwiazdozbiorze ;)
Odpisz
21 marca 2017, 20:43
@kotosuni: A to o tym to nie wiedziałem
Odpisz
22 marca 2017, 07:28
@mrofpower: Dla porównania z tak "ogromną " gwiazda jak słońce. Pod strzałka jest taka kropeczka jak ktoś nie widzi
Odpisz
20 marca 2017, 09:44
Spokojnie, jeszcze jakieś 5 miliardów lat pożyje.
Odpisz
20 marca 2017, 09:46
@GalenMarek: Ale i tak Brytyjska królowa go prześcignie.
Odpisz
20 marca 2017, 09:58
@Mycha2001: Morgan Freeman pociągnie jeszcze dłużej.
Odpisz
20 marca 2017, 09:59
@GalenMarek: Boga w sprawy ludzkie nie mieszaj.
Odpisz
20 marca 2017, 10:00
@Mycha2001: Eee tam. Jak nas stworzył to i wmieszać się może.
Odpisz
20 marca 2017, 10:05
@GalenMarek: i może wcisnąć restart
Odpisz
20 marca 2017, 10:38
@Mycha2001: Kto kogo przeżyje? Chuck Norris czy Królowa Elżbieta?
Odpisz
20 marca 2017, 10:42
Nie wiem, to oni są krewnymi więc powinni wiedzieć.
Odpisz
20 marca 2017, 10:57
@Mycha2001: ona jest reptilianinem
Odpisz
21 marca 2017, 19:50
Pamiętajmy, że Krzysztof Ibisz dalej nie będzie chciał się starzeć.
Odpisz
21 marca 2017, 20:54
@GalenMarek: A Ibisz dalej będzie młody
Odpisz
21 marca 2017, 22:48
@malos1234: sasza Grey jeszcze długo pociągnie xd
Odpisz
21 marca 2017, 21:03
Justin Bieber umarł ...
Odpisz
21 marca 2017, 22:18
Szkoda że tak naprawdę nie jest. Zacytuję:
1994 - Bieber is born
1995 - Eazy E dies
1996 - Tupac dies
1997 - Biggy dies.
Każdy rok po urodzeniu tego typa to tragedia
Odpisz
3 października 2018, 06:52
@Diabolo1: Jeszcze Cobain w 1994
Odpisz
20 marca 2017, 12:53
Chodzi o Jean Michel Jarre'a. To słońce to okładka jego płyty Electronica. Fanów pozdrawiam, do zobaczenia w Gdańsku na koncercie.
Odpisz
20 marca 2017, 14:44
@lezio: chodzi raczej o to że jak słońce umrze to yebnie i nas zabije
Odpisz
20 marca 2017, 14:51
@polak922: już nas wtedy nie będzie, bo paliwo w Słońcu skończy się za ok. 2,5 mld lat
Odpisz
Edytowano - 20 marca 2017, 14:53
@lezio: Pojechałabym, ale byłam ostatnio w Łodzi i nie mam z kim jechać, bo nikomu się nie chce znowu.
Odpisz
20 marca 2017, 17:24
@avalon3440: Za 8 miliardów się skończy, a za 5 stanie się olbrzymem. Do tego czasu Droga mleczna się zderzył z Andromendą, a ludzie zapewnie się pozabijają.
Odpisz