Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Frustrujące
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 sierpnia 2019, 03:20
Lol
Odpisz
1 sierpnia 2019, 03:21
@HWDziemniak: jeszcze godzina
Odpisz
6 stycznia 2019, 12:00
Odpisz
16 maja 2019, 20:16
@szalonememe: +1
Odpisz
20 marca 2017, 15:58
Nie spanie:
Odpisz
26 marca 2017, 09:18
@ololol: Wow, wreszcie nie użyłeś małego rozpikselowanego obrazka, który występował na środku białego tła w Paincie, nice.
Odpisz
26 marca 2017, 10:07
@BaDinGa_Boy: level up!
Odpisz
26 marca 2017, 12:00
@BaDinGa_Boy: *Oklaski w tle*
Odpisz
26 marca 2017, 15:24
@SCP_999: *świerszcze*
Odpisz
26 marca 2017, 15:50
*komary*
Odpisz
26 marca 2017, 16:03
@SCP_999: *bąki*
Odpisz
26 marca 2017, 16:05
*muchy*
Odpisz
26 marca 2017, 16:24
@SCP_999: *pieprzone pszczoły*
Odpisz
26 marca 2017, 18:05
*SCP-006-J* O KU*WA
Odpisz
1 maja 2017, 16:34
@SCP_999: *Mama w tle*
Odpisz
2 maja 2017, 10:47
@Archeologwinternetach: *o nie*
Odpisz
Edytowano - 14 sierpnia 2018, 20:12
@SCP_999: *oh*i*
Odpisz
20 marca 2017, 14:30
Ja zwykle kładę się spać w godzinach od 22:50 do 23:20
Odpisz
20 marca 2017, 15:07
Ja sie klade troche wczesniej
Odpisz
20 marca 2017, 15:13
a ja ostatnio kładę się spać po 21, a potem nie śpię od 4 ;_;
Odpisz
26 marca 2017, 10:17
@UkradliMiNick: Też tak czasami robię.
Odpisz
26 marca 2017, 10:45
noob
Odpisz
26 marca 2017, 13:06
@DeadpoolXd: Niby czemu?
Odpisz
18 grudnia 2017, 15:14
@DeadpoolXd: Odpowiesz?
Odpisz
27 marca 2017, 04:59
Patrzcie na godzinę↑
Odpisz
26 marca 2017, 13:47
ja przestałrm o 4.06
Odpisz
26 marca 2017, 13:42
Ranne ptaszki
Odpisz
26 marca 2017, 13:24
Pff, ja przeglądałem o 6:66
Odpisz
26 marca 2017, 11:25
Nie lepiej spać od 16:00 do 24:00 i prowadzić nocny tryb życia z szybszym internetem?
Odpisz
Edytowano - 26 marca 2017, 11:21
Ten kto doda komentarz pod tym komentarzem o 4:20 dostanie strzałkę w górę
Odpisz
26 marca 2017, 10:46
ja se dzisiaj nie spalem dooo 4:30 ( to oglodanie Markiplier'a po nocach 😅
Odpisz
20 marca 2017, 13:58
Nie spanie: Bóg bogów.
Odpisz
26 marca 2017, 10:31
@KalkoPl: dzięki ;D
Odpisz
Edytowano - 26 marca 2017, 10:30
ja nie śpię!
Odpisz
20 marca 2017, 17:41
A gdyby zasnąć o 22:00 i obudzić się o 4:20 na przeglądanie memuchów?
Odpisz
26 marca 2017, 10:16
@TheDogeMemeMeysam: Ja tak czasami robię.
Odpisz
20 marca 2017, 22:57
Moim marzeniem jest położyć się o 19:00. Ostatnio udało się, kiedy miałam 39°C.
#nikogo
Odpisz
26 marca 2017, 08:36
@Anielka999: ja caly czas sie klade w poniedzialki
Odpisz
26 marca 2017, 09:41
@CytrynXD: nie spałem od tygodnia
Odpisz