Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar HWDziemniak

1 sierpnia 2019, 03:20

Lol

Avatar HWDziemniak

1 sierpnia 2019, 03:21

@HWDziemniak: jeszcze godzina

Avatar szalonememe

6 stycznia 2019, 12:00

Avatar
Konto usunięte

16 maja 2019, 20:16

Avatar ololol

20 marca 2017, 15:58

Nie spanie:

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (10)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (10)
Avatar SCP_999

2 maja 2017, 10:47

Avatar Archeologwinternetach

Edytowano - 14 sierpnia 2018, 20:12

@SCP_999: *oh*i*

Avatar
Konto usunięte

20 marca 2017, 14:30

Ja zwykle kładę się spać w godzinach od 22:50 do 23:20

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar
Konto usunięte

26 marca 2017, 13:06

@DeadpoolXd: Niby czemu?

Avatar
Konto usunięte

18 grudnia 2017, 15:14

@DeadpoolXd: Odpowiesz?

Avatar Kto_Inny

27 marca 2017, 04:59

Patrzcie na godzinę↑

Avatar DziwnyPan

26 marca 2017, 13:47

ja przestałrm o 4.06

Avatar Ameron

26 marca 2017, 13:42

Ranne ptaszki

Avatar
Konto usunięte

26 marca 2017, 13:24

Pff, ja przeglądałem o 6:66

Avatar KarpZLidla

26 marca 2017, 11:25

Nie lepiej spać od 16:00 do 24:00 i prowadzić nocny tryb życia z szybszym internetem?

Avatar Matexustrix

Edytowano - 26 marca 2017, 11:21

Ten kto doda komentarz pod tym komentarzem o 4:20 dostanie strzałkę w górę

Avatar Captain_Jack_Sparrow

26 marca 2017, 10:46

ja se dzisiaj nie spalem dooo 4:30 ( to oglodanie Markiplier'a po nocach 😅

Avatar KalkoPl

20 marca 2017, 13:58

Nie spanie: Bóg bogów.

Avatar mcs1555

26 marca 2017, 10:31

@KalkoPl: dzięki ;D

Avatar mcs1555

Edytowano - 26 marca 2017, 10:30

ja nie śpię!

Avatar TheDogeMemeMeysam

20 marca 2017, 17:41

A gdyby zasnąć o 22:00 i obudzić się o 4:20 na przeglądanie memuchów?

Avatar Reaper_

26 marca 2017, 10:16

@TheDogeMemeMeysam: Ja tak czasami robię.

Avatar Anielka999

20 marca 2017, 22:57

Moim marzeniem jest położyć się o 19:00. Ostatnio udało się, kiedy miałam 39°C.
#nikogo

Avatar CytrynXD

26 marca 2017, 08:36

@Anielka999: ja caly czas sie klade w poniedzialki

Avatar konrado223

26 marca 2017, 09:41

@CytrynXD: nie spałem od tygodnia

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niegrzeczny Oskarek

Frustrujące

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Nigdy na to nie wpadną

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka