memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
20 marca 2017, 19:34
I już wiesz, że nie masz szans
Odpisz
20 marca 2017, 19:40
@lorax12: . ...w polizaniu twoich sutków też nie mam szans
20 marca 2017, 19:53
eeeee...
20 marca 2017, 19:55
co
20 marca 2017, 20:14
Ku*wa, już mamy jednego Loraxa (czytaj Poje**), nie róbcie się zje**ni dla strzałek.
20 marca 2017, 20:22
@MartellusV14: Ja jestem podobnie poje**ny jak lorax, ale lorax zawsze pisze poje**ne komentarze, a ja różne. Ale w rzeczewistosci jestem jeszcze bardziej poje**ny. Czasami nawet mam wrażenie że jestem bi ;-;
20 marca 2017, 20:41
Pamiętam jak mi się chwaliłeś swoimi fantazjami sexualnymi
20 marca 2017, 20:47
@ptasznik5: Albo ostatnio kolega przez cala przezwe sie na mnie dziwnie gapil to podszedlem do niego i całkowicie normalnym tonem powiedziałem: ,,Lubisz jeść martwe usmarzone płody?" A po chwili dodalem: ,,Smaczne są"
20 marca 2017, 20:55
Mój znajomy je kolekcjonuje w piwnicy
20 marca 2017, 21:43
Twoje konto istnieje od sierpnia tak?
20 marca 2017, 21:45
Od stycznia, ale od czerwca zacząłem pisać komy w dziele obrazków :p
A po za tym od takich pytań jest profil
Good
20 marca 2017, 21:46
A po co to chciałeś wiedzieć?
20 marca 2017, 21:47
Bo raz tramp coś tam mi pisał
20 marca 2017, 21:48
ps apka
20 marca 2017, 21:49
O ku*wa, teraz sobie zdałem sprawę że ty jesteś nowy bo masz 1 lvl... A ja nie wiem dlaczego miałem wrażenie że jesteś tutaj dłużej ode mnie...
20 marca 2017, 21:54
Też tak czasem mam
20 marca 2017, 21:57
@ptasznik5: To chyba dlatego że Serbez też ma SpongeBoba na avku :p
20 marca 2017, 22:16
Cóż za magia
22 marca 2017, 18:48
@MartellusV14: dzięki Całkiem trafne przezwisko Dopisze sobie do nicku... Ale nie mam jak
22 marca 2017, 22:46
Ja miałem naprawdę chorą książkę na wattpad, to było chore nawet dla mnie,a w głowie miałem więcej pomysłów ;-;
22 marca 2017, 18:12
To można powiedzieć o każdej osobie, do której się odzywam
20 marca 2017, 19:56
*daje kwiaty na walentynki* ,,Mam pytanie- czy mam w ogóle szanse u ciebie ? -Raczej nie'' Załamanie po 7 latach uganiania się za jedną dziewczyną ...
20 marca 2017, 19:38
Dziewczyna? A na co to komu? Ale serio, na co to komu?
20 marca 2017, 19:30
Jak ja to znam.
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież20 marca 2017, 19:34
I już wiesz, że nie masz szans
Odpisz
20 marca 2017, 19:40
@lorax12: . ...w polizaniu twoich sutków też nie mam szans
Odpisz
20 marca 2017, 19:53
eeeee...
Odpisz
20 marca 2017, 19:55
co
Odpisz
20 marca 2017, 20:14
Ku*wa, już mamy jednego Loraxa (czytaj Poje**), nie róbcie się zje**ni dla strzałek.
Odpisz
20 marca 2017, 20:22
@MartellusV14: Ja jestem podobnie poje**ny jak lorax, ale lorax zawsze pisze poje**ne komentarze, a ja różne.
Ale w rzeczewistosci jestem jeszcze bardziej poje**ny. Czasami nawet mam wrażenie że jestem bi ;-;
Odpisz
20 marca 2017, 20:41
Pamiętam jak mi się chwaliłeś swoimi fantazjami sexualnymi
Odpisz
20 marca 2017, 20:47
@ptasznik5: Albo ostatnio kolega przez cala przezwe sie na mnie dziwnie gapil to podszedlem do niego i całkowicie normalnym tonem powiedziałem: ,,Lubisz jeść martwe usmarzone płody?"
A po chwili dodalem: ,,Smaczne są"
Odpisz
20 marca 2017, 20:55
Mój znajomy je kolekcjonuje w piwnicy
Odpisz
20 marca 2017, 21:43
Twoje konto istnieje od sierpnia tak?
Odpisz
20 marca 2017, 21:45
Od stycznia, ale od czerwca zacząłem pisać komy w dziele obrazków :p
Odpisz
20 marca 2017, 21:45
A po za tym od takich pytań jest profil
Odpisz
20 marca 2017, 21:45
Good
Odpisz
20 marca 2017, 21:46
A po co to chciałeś wiedzieć?
Odpisz
20 marca 2017, 21:47
Bo raz tramp coś tam mi pisał
Odpisz
20 marca 2017, 21:48
ps apka
Odpisz
20 marca 2017, 21:49
O ku*wa, teraz sobie zdałem sprawę że ty jesteś nowy bo masz 1 lvl...
A ja nie wiem dlaczego miałem wrażenie że jesteś tutaj dłużej ode mnie...
Odpisz
20 marca 2017, 21:54
Też tak czasem mam
Odpisz
20 marca 2017, 21:57
@ptasznik5: To chyba dlatego że Serbez też ma SpongeBoba na avku :p
Odpisz
20 marca 2017, 22:16
Cóż za magia
Odpisz
22 marca 2017, 18:48
@MartellusV14: dzięki
Całkiem trafne przezwisko
Dopisze sobie do nicku...
Ale nie mam jak
Odpisz
22 marca 2017, 22:46
Ja miałem naprawdę chorą książkę na wattpad, to było chore nawet dla mnie,a w głowie miałem więcej pomysłów ;-;
Odpisz
22 marca 2017, 18:12
To można powiedzieć o każdej osobie, do której się odzywam
Odpisz
20 marca 2017, 19:56
*daje kwiaty na walentynki* ,,Mam pytanie- czy mam w ogóle szanse u ciebie ?
-Raczej nie''
Załamanie po 7 latach uganiania się za jedną dziewczyną ...
Odpisz
20 marca 2017, 19:38
Dziewczyna? A na co to komu?
Ale serio, na co to komu?
Odpisz
20 marca 2017, 19:30
Jak ja to znam.
Odpisz