Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie są aż takie pyszne
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Tymi się chodzi
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Ładne rzeczy
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 23 marca 2018, 22:58
To jest piękne.
Odpisz
20 marca 2017, 23:07
Mamy muzykę, teraz układamy słowa...
Odpisz
21 marca 2017, 00:00
@nimo2001: O Ziemio nasza...
Odpisz
21 marca 2017, 08:15
@Raczysko: ludzi związku...
Odpisz
21 marca 2017, 10:50
Płaski dysku później polerowanej stali...
(xD)
Odpisz
21 marca 2017, 19:11
@nimo2001: A na co komu słowa? Bierzmy przykład z Hiszpanii, miejmy hymn bez słów.
Odpisz
21 marca 2017, 19:12
@darcus: To trochę dziwne. Na np. apelach w szkole zamiast śpiewać nucą hymn?
Odpisz
21 marca 2017, 19:14
Pewnie puszczają z głośnika.
Odpisz
21 marca 2017, 19:15
@darcus: To musi cholernie dziwnie wyglądać. Taka masa kukiełek które wsłuchują się w muzykę na baczność.
Odpisz
21 marca 2017, 19:17
Czy ja wiem? Poważnie.
Odpisz
21 marca 2017, 19:18
@darcus: Racja, jednak jakby się porównało do np. apelu w Polsce z hymnem a apelu w Hiszpanii to byłaby różnica. Według mnie w Polsce lepiej by to wyglądało z powodu zaangażowania.
Odpisz
21 marca 2017, 19:23
Zaangażowanie może być nieme.
Odpisz
21 marca 2017, 19:25
@darcus: Cholera, złamałeś mnie.
Odpisz
21 marca 2017, 19:27
Nie postrzegaj tego tak. Rozmawiamy przecież tylko.
Odpisz
21 marca 2017, 19:29
@darcus: Tja, ale robimy mały spam. Ale wracając, zaangażowanie słowne łatwiej jest wyczuć. Na przykład może się wydawać komuś z kraju w którym hymn na słowa, że ów Hiszpanie nie chcą się angażować w szanowanie swojego hymnu (składnia tak bardzo kulawa)
Odpisz
21 marca 2017, 19:37
Puściłem tą piosenkę i czytałem to co piszecie w jej rytm
.
.
.
.
Ch**owo rymujecie
Odpisz
21 marca 2017, 19:37
Rymy nie są moją mocną stroną....
.
.
.
Podlewam kwiaty oponą.
Odpisz
21 marca 2017, 19:43
Jak uważasz. Jak dla mnie jednak jakieś wielkie zaangażowanie nie jest wcale potrzebne.
A ja nawet nie czuję, kiedy rymuję.
Odpisz
21 marca 2017, 19:45
@darcus: Pierwszy jejak którego spotkalem ktory liczy się z opinią innych. Mój Boże.
Odpisz
21 marca 2017, 19:53
Ajtam. Wcale nie musisz nazywać mnie Bogiem :v
Odpisz
21 marca 2017, 19:56
@darcus: Dobre. Jednak kontynuując, ciężko nie nazywać kogoś inteligentnego z szacunkiem.
Odpisz
21 marca 2017, 19:57
A teraz to już mi pochlebiasz.
Odpisz
21 marca 2017, 19:59
@darcus: Wlasnie chciałem edytować że zauważyłem, że pod podlizywanie się to podchodzi. ;_; Pseplasam
Odpisz
21 marca 2017, 21:37
Niekoniecznie podlizywanie się. Nie musisz przepraszać.
Odpisz
30 lipca 2017, 23:07
... radzieckiego złączmy się
Odpisz
20 marca 2017, 21:26
Co to za program?
Odpisz
20 marca 2017, 21:28
@Mikrus19: .
Odpisz
20 marca 2017, 21:35
@sylwon1234: .
Odpisz
20 marca 2017, 21:39
@Mikrus19: fl studio 12
Odpisz
21 marca 2017, 21:37
@Zakapturzony13579: .
Odpisz
21 marca 2017, 21:56
@Eloszkowaa531: Taktyczna kropka? Przecież już padła odpowiedź
Odpisz
22 marca 2017, 20:35
@Mikrus19: wiem XD
Odpisz
22 marca 2017, 20:36
@Mikrus19: tylko ją zostawiłam bo nie była mi potrzebna
Odpisz
26 marca 2017, 23:34
a nie synthesia?
Odpisz
27 marca 2017, 00:59
@Brungwa: Nie. W Synthesia to leci od góry.
Odpisz
27 marca 2017, 21:39
@Mikrus19: spoko, nie znam sie na takich programach, myslalem ze to tylko cos w stylu zmiany widoku
Odpisz
22 marca 2017, 20:30
jak tego słuchałam to przed oczami miałam sceny z neandertalczykami, potem hitler, wojny, zło terroryzm i wgl xdddd
Odpisz
21 marca 2017, 20:13
seems legit
Odpisz
Edytowano - 21 marca 2017, 19:13
Całkiem całkiem, tylko autor powinien dorzucić Grenlandię, też z tego powodu, że w jej miejscu jest trochę za długa przerwa. I mogłaby gdzieś w tle grać Antarktyda.
Odpisz
21 marca 2017, 19:21
@darcus: Dobrze ci idzie.
Odpisz
21 marca 2017, 17:37
Końcówka nawet fajna
Odpisz
21 marca 2017, 19:14
@kamykPL: A już mistrzostwem, jest Nowa Zelandia.
Odpisz
21 marca 2017, 19:07
A co jeśli ziemia wygląda tak specjalnie?
Odpisz
21 marca 2017, 18:52
Szkoda, że takie coś nigdy nie powstanie...
Odpisz
21 marca 2017, 18:02
Nawet nawet
Odpisz
20 marca 2017, 21:25
Szkoda, że to nie ta przeróbka w której na Rosji włącza się ichni hymn :v
Odpisz
20 marca 2017, 21:28
@Komandor_Brytania: Zrobię to za autora:
*Wchodzi na Rosję*
Soyooz nerooshimi respooblik svobodnikh
Splotila naveki velikaia Rus
Da zdravstvooyet sozdanni voley narodov
Yedini mogoochi Sovetski Soyooz!
Odpisz
20 marca 2017, 21:33
@Komandor_Brytania: Jeśli zobaczycie takową wersję to powiem wam że już powstała (grupa ZSRR na wesoło)
Odpisz
21 marca 2017, 17:20
@ArturPL: Byłem widziałem i słuchałem:-D
Odpisz
21 marca 2017, 17:09
Dlaczego brzmi to dobrze?
Odpisz
21 marca 2017, 17:03
Przy Polsce coś się zje**ło
Odpisz
20 marca 2017, 21:48
a Grenlandia?
Odpisz
21 marca 2017, 17:03
@RussiaBall: Zawsze pomijana :'(
Odpisz
20 marca 2017, 21:27
Zaraz...
Czyli można przesyłać obrazy za pomocą muzyki...
Czyli zjarany Zbyszek gdy mówił że słyszy obrazy wcale nie był zjarany...
Odpisz
20 marca 2017, 21:40
muszę wiedzieć jaką muzykę wydaje benis
Odpisz
20 marca 2017, 21:43
A to już jest specjalność Davido
Odpisz
20 marca 2017, 21:43
Ale wstaw do poczekalni jak zrobisz :p
Odpisz
20 marca 2017, 21:48
otrzymałem prawa autorskie od davido na benisy
Odpisz
20 marca 2017, 21:49
nie chce mi się ;-;
Odpisz
20 marca 2017, 21:51
Odpisz
21 marca 2017, 12:34
oto dowód (admin nie banuj plis)
Odpisz