Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Nieuczciwa ocena
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 21 marca 2017, 20:35
Ja zazwyczaj wchodzę na lapka siostry i gram
Ten uczuć kiedy twój komp się zepsuł
Odpisz
21 marca 2017, 20:37
@lorax12: Znam ten uczuć.
Odpisz
21 marca 2017, 20:39
[*]
Odpisz
23 marca 2017, 12:31
@lorax12: a myślałaś/eś nad naprawą?
chyba wiesz, że takie coś istnieje...
Odpisz
23 marca 2017, 12:49
nie mam pieniędzy, a rodzice nie dadzą
Odpisz
23 marca 2017, 13:10
@lorax12: to może czas wziąć się za robotę?
Odpisz
23 marca 2017, 13:33
jestem leniwą kupą gówna
Więc nie
Odpisz
23 marca 2017, 14:03
@lorax12: eh.. to nie narzekaj, że musisz na laptaku siostry grać ;)
Odpisz
23 marca 2017, 14:13
czy ja na to narzekam?
Odpisz
23 marca 2017, 14:16
@lorax12: w pewien sposób tak
Odpisz
23 marca 2017, 14:22
nie po prostu informuje
Odpisz
23 marca 2017, 14:42
@lorax12: no nie wiem, czuć pewien żal w tym zdaniu, sam fakt, że to siostry, szmelc..
No przynajmniej ja to tak odbieram i wnioskuje, ale widocznie autor miał co innego na myśli..
Odpisz
23 marca 2017, 16:25
laptop nie jest zły
Wręcz przeciwnie
Jest jak dla mnie dobry
Tylko nie jest mój
A siostry
Stąd ten żal
Odpisz
23 marca 2017, 18:19
@lorax12: no właśnie...
Odpisz
23 marca 2017, 18:21
dobra teoretycznie to już narzekanie
Odpisz
15 stycznia 2019, 14:23
a kto nie znać
Odpisz
27 stycznia 2019, 22:10
@GdanskiTermos: szczęśliwi ludzie nie znać
Odpisz
20 maja 2019, 16:49
@lorax12: jak tam? Naprawione?
Odpisz
5 listopada 2023, 17:20
a teraz?
Odpisz
21 maja 2019, 22:10
@Konto usunięte: No jo
Odpisz
9 lipca 2018, 22:25
Jakby co to ta postać jest z Assassination Classroom bardzo fajnego i śmiesznego anime polecam :)
Odpisz
24 marca 2017, 20:26
Czemu tam jest tyle gazetek Play Boya itp ?
Odpisz
14 marca 2018, 21:33
@niemamnic: przykro mi to mówić...ale...ech po co ja się tyle zastanawiałem...chodzi o to...że mężczyźni chcą po prostu zobaczyć to co jest pod ubraniami kobiet wy Niemcy możecie tego nie zrozumieć
Odpisz
16 marca 2018, 15:40
@lolpandapl: Dziękuję w imieniu całych Niemiec za uświadomienie nas
Odpisz
16 marca 2018, 18:42
@niemamnic: nie ma za co przecież Niemcy to sąsiedzi Polski
Odpisz
15 stycznia 2019, 14:22
@niemamnic: idiota
Odpisz
17 stycznia 2019, 21:13
@GdanskiTermos: Ekhem, mówi to gościu z anime na profilowym
Odpisz
18 stycznia 2019, 06:33
@niemamnic: mówi osoba z obrazkiem w stylu anime na profilowym
Odpisz
18 stycznia 2019, 21:41
@GdanskiTermos: Okej, dopiero teraz spojrzałam na twój profil xd
Odpisz
18 stycznia 2019, 23:28
@niemamnic: dziękuje
Odpisz
21 marca 2017, 20:42
Czy to jest Koro-sensei z Ansatsu Kyoshitsu? ;D
Odpisz
21 marca 2017, 21:33
Kuźwa.
Znowu mi smutno że się już skończyło.
Odpisz
21 marca 2017, 22:16
Niemożliwe.Zbyt spokojny przy tej ilości gazetek.
Odpisz
23 marca 2017, 14:52
@bartol987: też byś osiągnął stan zen po przeczytaniu tylu gazetek
Odpisz
21 marca 2017, 22:42
Dlaczego on ma hot-dogi zamiast nóg?
Odpisz
22 marca 2017, 12:37
@Abbei_The_Toy_Maker: Bo może
Odpisz
21 marca 2017, 20:50
vanbosutki
Odpisz
21 marca 2017, 20:54
@benben7: busbosutki
Odpisz
21 marca 2017, 21:33
@minszeff: pojazdczteroosobowyznapędemnaczterykołabosutgi
Odpisz
21 marca 2017, 20:53
Takie obrazki to ja rozumiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz