Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Tasadar77

24 maja 2024, 12:25

Gdzie ziemniak

Avatar Archeologwinternetach

Edytowano - 24 stycznia 2016, 14:08

Czemu ork tak samo silny co Gimli...

Avatar
Konto usunięte

10 marca 2021, 21:59

Avatar predador42

24 lutego 2013, 14:24

Czekałem na ' Co się zbiera teraz '

Avatar barbados12

24 lutego 2013, 14:27

@predador42: jak to co sie teraz zbiera? osiągnięcia w grach.. kase na konta premium... świat schodzi na psy :(

Avatar Nyan_Cat12

24 lutego 2013, 22:00

@predador42: lajki na fb

Avatar
Konto usunięte

9 marca 2021, 21:51

@barbados12: Ja zbierałem karty inwizimali lol

Avatar Rav239

24 lutego 2013, 11:09

Karty z władcami pierścieni.. mam całą kolekcję i nawet Saurona :D

Avatar Quint

24 lutego 2013, 11:42

@Rav239: Zaraz sauron coś napisze ;d

Avatar aragorn122

2 sierpnia 2014, 13:18

@Rav239: Me too. ;)

Avatar
Konto usunięte

9 marca 2021, 21:49

@Rav239: siema

Avatar wredniak

23 stycznia 2016, 19:29

jeżeli ktoś ma tazosa z mewtwo to ja się zamienię

Avatar
Konto usunięte

6 kwietnia 2015, 18:56

Urodziłem się za wcześnie by zwiedzać kosmos, urodziłem się za późno by to zbierać.
- Ktoś z twojej dzielnicy.

Avatar aragorn122

2 sierpnia 2014, 13:18

Ach... Ile bym dał by znowu zjeść te dobre chipsy szkielety i pograć w te kapsle... Świat schodzi na psy...

Avatar marchewa221

13 lipca 2014, 18:01

achh wspomnienia i te bitwy karciane albo tazosowe aż się łezka w oku kręci

Avatar
Konto usunięte

28 czerwca 2014, 18:55

Mój brat ma wszystkie z dbz

Avatar mmatik

13 stycznia 2014, 17:26

brakuje kart z HEROES chyba 3

Avatar lelek

22 września 2013, 20:31

Ja pierdo.... pamiętam je wszystkie ,zapomniałem o nich ,ale dzięki za przypomnienie ^^ stare dobre czasy

Avatar DanateDMC

7 lipca 2013, 18:00

ja zbierałem kapsle z pokemonami i gry na pegazusa

Avatar link111

24 maja 2013, 17:02

u mnie jest pudełko z takimi metalowymi krążkami

Avatar Rav239

8 marca 2013, 08:46

Aaaa i jeszcze mam taki album z naklejkami pokemonów :D

Avatar
Konto usunięte

24 lutego 2013, 18:00

a ja nigdy nie zbierałem takich kart cyz innych żetonów, bo u mnie w szkole nikt w nie nie grał ;-; tylko czasami mi przypadkowo jakieś wpadały i raz zbierałem jakieś karty z dinozaurami (a to było niedawno, w jakiś soczkach)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Mało znany szczegół

Fergus

Lekko nie będzie

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Nie idź!

To będzie bolało

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka