Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Mordur

10 lipca 2017, 03:24

Khurki?Nie jestem pewiem,ale chyba w nepalskim kukri to khukri.

Avatar Tardis

20 lutego 2013, 21:11

@Akatrosh No no..na początku rząd chciałby wsadzić do więzienia. Potem, tak jak mówiłeś/aś wkroczyłby lud. Może wtedy... coś by...lepiej było... Może.

Avatar Akatrosh

19 lutego 2013, 11:43

Gówno prawda!!! Nie poszedł by siedzieć! Jeśli tak uważacie to faktycznie zamiast mózgu macie cukierki.

Jest to morderstwo ale w obronie. Do tego to jest jeszcze żołnierz. To tak jag by policjant poszedł siedzieć za to, że zabił przestępce. Nawet Polskie prawo nie jest tak Poje***, żeby karać za coś takiego. Wątpię żeby gdziekolwiek na świecie został skazany.

Avatar Mnich1

19 lutego 2013, 17:52

@Akatrosh: Poszedłby siedzieć bo przekroczył granice obrony koniecznej. Powinien usiąść przy okrągłym stole z nim i rozebraną aktualnie kobietą i porozmawiać na ten temat. Może im doskwiera głód ? Potrzebują więcej miłości. Wcale nie wiesz jak oni muszą się czuć na sumieniu z tym atakiem może pod maską***iciela i mordercy kryje się delikatna owieczka która by ni kogo nie skrzywdziła. A nie tutaj prawisz farmazony że dobrze że zabił pamiętaj że słowa są mocniejsze od kukri !

Avatar Akatrosh

20 lutego 2013, 03:58

@Mnich1: umiesz czytać? Czy ja pisałem, że dobrze zrobił? To było jedyne wyjście żeby ich powstrzymać.

Nic innego by tej dziewczynie nie pomogło. Myślisz, że z takimi ludźmi można dyskutować? Zaczął by gadać i dostał by nóż w brzuch i tyle. Ciekawe jestem jak byś się czuł gdyby to twoją córkę chcieli zgwałcić i taki żołnierz ją uratował. Tarzał byś się na kolanach z wdzięczności a jeśli nie to jesteś taki sam jak ci bandyci.

Powiem to jeszcze raz. On jest żołnierzem. Obronna kraju jak i ludzi to jego obowiązek który niewątpliwie spełnił. Nieważne, że nie miał rozkazu. Zrobił to do czego był szkolony. Wojsko nie jest tylko od tego żeby do siebie strzelali i zabijali w wojnach.

KOGO STRONĘ WY TRZYMACIE? BANDYTÓW? Ludzie nigdy nie pozwolili by takiego człowieka skazać. Spróbowali by go wsadzić do więzienia to na ulicach było by pełno pochodów itp. Nie jestem prawnikiem żeby znać się na prawie, wy też nie.

Nawet w Polsce dostał by medal i został nazwany bohaterem!
!

Avatar Mnich1

20 lutego 2013, 17:56

@Akatrosh: Nie ma co się unosić, myślę że jakbym miał siostrę to ona też by chciała porozmawiać o filozofii tego napastnika. Wszyscy czujemy gorycz zwątpienia w naszym wewnętrznym ja. Może ten bandyta chciał się odrodzić czym feniks z popiołów panoszący się po pustakach zaginionego świata jakieś niewidomej dziewczynki ? Tego nie wie nikt, jednakowoż w polsce byłby uznany za morderce nie przez ludzi, a przez rząd i poszedł do pierdla dziękuje do widzenia. Nie wierze w ten kraj ani chwili więcej więc mnie niczym nie przekonasz.

Avatar Baca_online

19 lutego 2013, 23:12

Mała baba i 40 rozbójników

Avatar tetrabit

19 lutego 2013, 12:52

Morderstwo byłoby wtedy kiedy przestępcy nie miał broni i nie próbował uprowadzić pociągu :P Zwykłemu obywatelowi Polski trudno byłoby się wytłumaczyć z posiadania takiego noża, lecz jeśli to żołnierz to spoko :F. Raczej nie zostałby za to skazany (chyba, że prokuratura znowu coś od***ła :P). W całości zgadzam się z kolegą Akatrosh. :D

Avatar LUKKASS2000

19 lutego 2013, 11:37

Polskie prawo jest poje.bane

Avatar Kosmita123

19 lutego 2013, 11:28

autor chyba wymienił mózg za cukierki pisząc że poszedł by do więzienia

Avatar predador42

19 lutego 2013, 11:30

@Kosmita123: Poszło by się , bo to ' morderstwo '

Avatar
Konto usunięte

16 lutego 2013, 22:45

Wypowiem się krótko, bo nie trzeba tu poematów: dobrze zrobił.

Sprawdź czy masz wymagane wtyczki, a następnie opisz dokładnie problem najlepiej ilustrując go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

A to żartowniś

Haha, ale śmieszne, Janusz, chodź, patrz się!

Intrygujący człowiek

To są dopiero problemy...

Dwa plusy dają minus

Szczegółowo

Ja jestem tym drugim

Znacie kogoś takiego?

Jakoś trzeba zwiększać poczucie własnej wartości

Bidulka...

Ma chociaż instrukcję?

To nie był dobry pomysł

Zawsze

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka