Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Nigdy na to nie wpadną
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Przypałowo
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Frustrujące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 marca 2017, 14:01
Kurde właśnie przypomniało mi się, że za dwa tygodnie jadę na rehabilitację i czeka mnie baaardzo długi miesiąc bez komputera
Odpisz
25 marca 2017, 18:00
[*] powodzenia
Odpisz
25 marca 2017, 16:27
Czy mi się wydaje czy tam za oknem jest Skyrim?
Odpisz
23 marca 2017, 19:57
Dosłownie tak się czuję patrząc w okno samolotu.
Tydzień bez komputera?
Co z tego, że Hiszpania, co z tego że nieskończoność żarcia, co z tego, że basen?
Jak żyć bez komputera!
Odpisz
23 marca 2017, 14:48
w czym problem?
Odpisz
23 marca 2017, 14:53
@NightShadePL: może nie być prądu
Odpisz
23 marca 2017, 14:58
@siemak: Brak prądu to nie problem
Odpisz
23 marca 2017, 15:11
@NightShadePL: brak Internetu?
Odpisz
23 marca 2017, 15:16
@polandball1: gry offline lub internet na usb lub przenośny router
Odpisz
23 marca 2017, 14:59
Nie ważne jak będzie ciężko, chcę być w krainie za tym oknem! TERAZ
Odpisz
Edytowano - 23 marca 2017, 14:39
Dlatego nie jeżdżę na wakacje.
Odpisz