Ślimaki mogą spać nawet do trzech lat
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Żartownisie
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Nie idź!
To by wystarczyło
Niezniszczalne
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 marca 2017, 18:48
Yhy, a pomidor to ssak.
Odpisz
23 września 2020, 06:00
@Krzyniu: Jakieś tam pokrewieństwo genetyczne na pewno jest
Odpisz
15 września 2019, 21:06
Amatorzy...
Odpisz
7 czerwca 2017, 19:28
Oooooo... Um... Czyli... Te ślimaki zdeptane przeze mnie... One nie zdechły? One, one spały? Oooooo... Przepraszam ślimaku Edwardzie, Joanno, Kazimierzu, Julio, Jakubie, Juliuszu, Stefanio, Karyno, Elizo, Konstancjo, Marku, Agato, Janie, Barbaro, Zosiu, Lauro, Damianie i Stefanie. : \
Odpisz
23 marca 2017, 18:17
Komuś się wkradł błąd w tłumaczeniu. Ślimaki śpią do trzech dni, a nie lat.
Odpisz
23 marca 2017, 19:32
@Nanook: A może w każdym obrazku z tej serii jest błąd, a cała seria ma za zadanie wprowadzać dezinformację do społeczności jeja?
Odpisz
23 marca 2017, 22:49
To ma sens...
Odpisz
31 marca 2017, 13:43
@Nanook: One nawet trzy lata nie żyją.
Odpisz
31 marca 2017, 14:52
@Nanook: W każdym razie chcę być ślimakiem...
Odpisz
26 maja 2017, 15:31
@Ash_Kethum: ściagasz nick.
Odpisz
31 marca 2017, 18:54
Odpisz
31 marca 2017, 17:12
moje życie jako ślimak byłoby piękne...
Odpisz
24 marca 2017, 10:18
Pfff ja też
Odpisz
23 marca 2017, 19:52
Amatorzy :/
Odpisz
23 marca 2017, 19:29
Jak umrę to chce zostać ślimakiem.
Odpisz
23 marca 2017, 18:32
Chce zostać ślimakiem!
Odpisz
23 marca 2017, 18:28
Dlatego ewoluuje w ślimaka
Odpisz
23 marca 2017, 18:01
Czemu nie urodziłem się ślimakiem?
Odpisz
23 marca 2017, 18:04
@Kejdzej: ponieważ urodziłeś się trylobitem, ewoluuj, polecam
Odpisz
23 marca 2017, 18:09
@benben7: W sumie trylobity śpią już od 500 mln lat :V
Odpisz
23 marca 2017, 18:14
@Kejdzej: jak nauczyłeś się pisać przez sen?
Odpisz
23 marca 2017, 18:15
@Kejdzej: Gdybys byl slimakiem, to zostalbys najstraszniejsza osoba jaka w zyciu spotkalam. ;-;
Odpisz
23 marca 2017, 18:16
@benben7: Lunatykuję, daltego często robię litrówki, bo ciężko pisać z zamkniętymi oczami :V
Odpisz
23 marca 2017, 18:05
trochę jak ja
Odpisz