Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Młodzi gniewni
Najbardziej realistyczny spośród modów
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Co to takiego?
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 marca 2017, 16:04
Za każdym razem, kiedy widzę obrazek tego typu, zaczynam się martwić o swoją przyszłość...
Odpisz
25 marca 2017, 16:27
@NM_Senpai: jesteś humanistą?
Odpisz
25 marca 2017, 21:05
@AurelionSol: Tak, chociaż z matmy najgorszy nie jestem.
Odpisz
16 maja 2018, 20:08
@NM_Senpai: i jak tam?
Odpisz
24 lipca 2020, 11:05
@NM_Senpai: lepiej być humanistą niż ścisłowcem
Odpisz
24 lipca 2020, 11:04
Ścisłowcem*
Odpisz
25 marca 2017, 21:10
A w szczególności filologia angielska.
Odpisz
25 marca 2017, 15:07
Nic dziwnego, że jedną z lektur w klasach humanistycznych są "Ludzie bezdomni".
Odpisz
25 marca 2017, 15:59
@Nanook: Akurat mam to jako lekturę, mimo że jestem na matfizie. Druga licbaza.
Odpisz
25 marca 2017, 15:35
*chumanista
Odpisz
25 marca 2017, 15:46
@Polski_Rycerz: Cicho cebulo
Odpisz
25 marca 2017, 15:53
@Polski_Rycerz: niby dlaczego?
Odpisz
25 marca 2017, 16:28
@lorax12: bo to błąd poprawki błędu którego nie ma
Odpisz
25 marca 2017, 16:32
@AurelionSol: no ale pytałem się go czemu ch?
Odpisz
23 marca 2017, 22:20
Zanim ktoś zacznie white knight'ować, to przypomnę, że śmianie się z bezdomnych wcale nie jest gorsze od śmiania się z zamachów terrorystycznych, co na tej stronie jest normą.
Odpisz
23 marca 2017, 22:21
@TheTemplar: Najlepiej śmiać się ze wszystkiego i ch*j.
Odpisz
23 marca 2017, 22:24
@TheTemplar: Oprócz papieża zmarlego naszego
Odpisz
23 marca 2017, 22:25
ZE WSZYSTKIEGO KU*WA
Odpisz
Edytowano - 23 marca 2017, 22:26
@TheTemplar: Zgadzam się z Templarem, ale są wyjątki: nie wolno śmiać się z Bożydara i moich memów.
Odpisz
23 marca 2017, 22:26
@TheTemplar: nawet ze smierci np Gabe the Dawg?
Odpisz
23 marca 2017, 22:28
@SweetGnar: Czy wiecie co znaczy słowo "wszystkiego"?
Odpisz
23 marca 2017, 22:29
@TheTemplar: a konsolowcy?
Odpisz
Edytowano - 23 marca 2017, 22:29
@TheTemplar: Dobra, ze WSZYSTKIEGO można się śmiać
Odpisz
23 marca 2017, 22:47
@TheTemplar: Ja raz z kolega cała matme śmialismy się z liczby 1.
Po prostu ns początku lekcji powiedzial slowo ,,jeden" i napisal 1, zaczął sie śmuać ja razem z nim i tak całą lekcje
Odpisz
23 marca 2017, 23:14
A teraz się przyznaj drogi Tomaszu, co wtedy brałeś?
Odpisz
23 marca 2017, 23:16
u mnie było z liczbą π, kolega podszedł do tablicy,facetka mówi napisz 2πr a on napisał 2 pier
Odpisz
24 marca 2017, 06:06
@TheTemplar: A można się śmiać z memów na memcrafcie? Nie powiesz mi chyba, że kogoś to śmieszy.
Odpisz
24 marca 2017, 07:57
@SzyMONECKI009: Wiesz nawet mam w szkole ksywke diler bo czasem nawet ja mam wrażenie że coś wziąłem ¯\_ツ_/¯
Odpisz
24 marca 2017, 00:35
i ma fajną czapkę
Odpisz
23 marca 2017, 22:17
Proszę się serdecznie odpie**olić od humanistów
Dziękuję
Odpisz
23 marca 2017, 22:18
@Hartmann: No ale przecież jest fajnie.
Odpisz
23 marca 2017, 22:19
@Hartmann: Dystans, ku*wa, albo wszyscy zginiemy.
Odpisz
23 marca 2017, 22:21
@Krzyniu: Nie znam czegoś takiego jak dystans, gdy się mnie obraża. Rozumiem samokrytyka, ale są pewne granice
Odpisz
23 marca 2017, 22:22
@Krzyniu:
Odpisz
23 marca 2017, 22:23
@Hartmann: Ja jestem ścislowcem nienawidzę Polskiego, jego (nie)logiki i nie odpie**ole się od humanistów
Odpisz
23 marca 2017, 22:24
@Hartmann: Czyli potrafisz śmiać się ze wszystkiego, dopóki ktoś nie wjedzie na ciebie? No po prostu czysty geniusz, gratuluję.
Odpisz
23 marca 2017, 22:25
@Hartmann: Nie ma czegoś takiego jak granice w żartach. Dlaczego ogół, którego coś bawi, ma się ograniczać przez ból dupy kogoś innego?
Dodam jeszcze, że jestem humanistą i jak najbardziej mnie to bawi.
Dobra, idę nie mieć przyszłości dalej.
Odpisz
23 marca 2017, 22:27
@Krzyniu: Z matfizu też się śmiałem i pretensji nie było :v
Odpisz
23 marca 2017, 22:32
Wydaje mi się, że humanizm to nie tylko Polski. Leonardo Da Vinci był humanistą i jednym z najinteligentniejszych ludzi w historii.
Odpisz
Edytowano - 23 marca 2017, 22:33
@Krzyniu: Kszysiu...
Mogę być bez przyszłości razem z tobą?
Odpisz
23 marca 2017, 22:34
@sylwon1234: k
Odpisz
23 marca 2017, 22:50
@fankashehulk: Ale Leonardo Da Vinci żył w zupełnie innych czasach.
Odpisz
23 marca 2017, 22:50
@fankashehulk: Wiem, ale ogolnie nie lubie nic z humanixmu.
Oprócz historii
Odpisz
24 marca 2017, 06:17
@Hartmann: jakie ku*wa granice
Jak Cię ktoś obraża to miej go ku*wa w dupie
Odpisz
24 marca 2017, 07:46
@fankashehulk: kaszl Fizyka kaszl Medycyna kaszl Architektura kaszl kaszl Człowiek renesansu =/= humanista
Odpisz
24 marca 2017, 08:38
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: Dać syropku?
Odpisz
25 marca 2017, 16:20
@fankashehulk: Da Vinci był i humanistą i ścisłowcem
Odpisz
29 marca 2017, 18:48
@Hartmann: a ja jestem humanistą i mam ten obrazek w ulubionych, bo jest śmieszny...
Odpisz