Jak przetrwać atak niedźwiedzia
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Cóż za brak szacunku
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 marca 2017, 13:26
nie lepiej zostań w domu? #domator
Odpisz
23 marca 2017, 23:17
wcozraj nadepnalem na klocka i zlamalem go xd
Odpisz
23 marca 2017, 23:19
@Kubekplxd: Wuem, że jesteś nowy, ale na Jeji cenimy ortografię. Więc rada na przyszłość: AUTOKOREKTA! A tak poza to witaj.
Odpisz
23 marca 2017, 23:19
@SzyMONECKI009: "Jeji" ;-;
Odpisz
23 marca 2017, 23:21
A jak niby?
M.Jeja
D.Jeji
C.Jeji
B.Jeję
N.Jeją
Ms.Jeji
W.Jejo
Odpisz
24 marca 2017, 00:00
@SzyMONECKI009: Ja bym nazwy własnej nie odmieniał po prostu.
Odpisz
24 marca 2017, 06:58
@SzyMONECKI009: Tak ku*wa bo wcozraj to blad ortograficzny
Odpisz
Edytowano - 26 marca 2017, 20:03
@SzyMONECKI009: A w Wołaczu to przypadkiem nie powinno być "Jeja"?
Odpisz
Edytowano - 26 marca 2017, 20:53
@Pandzianikki: "O Jeja!" "O Jejo!" same
Odpisz
Edytowano - 26 marca 2017, 21:04
@kasjan132pl: A no w sumie
Ok,dzięki za wyprowadzenie z błędu
Odpisz
26 marca 2017, 22:21
@SzyMONECKI009: a moją ortografię mają częściowo w dupie..może temu Że to wszystko specjalnie
Odpisz
26 marca 2017, 22:22
@Nemezis_: Ja się staram, ale dysortografia nie pomaga ;__;
Odpisz
26 marca 2017, 22:22
@SzyMONECKI009: Ty też masz!
Odpisz
26 marca 2017, 22:24
@Nemezis_: Nom, a ty też?
Odpisz
26 marca 2017, 22:25
@SzyMONECKI009: głęboka dyslekcja i dysortografia (głęboka)
Odpisz
26 marca 2017, 22:29
@Nemezis_: Skąd ja to znam, dlatego dla treningu nie mam włączonej autokorekty.
Odpisz
26 marca 2017, 22:32
@SzyMONECKI009: a moja jest poje**na
Odpisz
26 marca 2017, 22:40
@Nemezis_: A więc nie jestem sam z dysleksją,piona
Tylko jakimś cudem nauka idzie mi łatwo
#TeamInteligentny
Heh
Odpisz
26 marca 2017, 22:40
@Pandzianikki: Ja też tak mam
Odpisz
26 marca 2017, 22:41
@SzyMONECKI009: No i git
Odpisz
26 marca 2017, 22:43
@Pandzianikki: ja też! mam idealną pamięć
Odpisz
26 marca 2017, 22:46
@Nemezis_: Oj,a ja zapominalski jestem .-.
Odpisz
26 marca 2017, 20:50
wczoraj nadepnołem na klocka lego i zlamalem noge i rękę
Odpisz
26 marca 2017, 20:27
to takie okrucieństwo
Odpisz
23 marca 2017, 22:41
To już jest niemoralne, ja rozumiem, że ratowanie życia itp., ale nie przesadzajmy.
Odpisz
23 marca 2017, 23:14
@Ziemniaczanka: nawet okrucieństwo powinno mieć swoje granice
Odpisz
24 marca 2017, 11:21
@Ziemniaczanka: jak dla mnie zero litości. Albo ty albo on. Wybieraj
Odpisz
24 marca 2017, 10:46
Jak PRZETRWAĆ atak niedźwiedzia, nie jak go zabić.
Odpisz
24 marca 2017, 07:44
Ja rozumiem, samoobrona, ale to jest ku*wa okrutne.
Odpisz