Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Niezniszczalne
Rel
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Pilne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 listopada 2018, 00:49
Bo tak powiedział XXXKOXUANTYSZCZEPIONKOWIECXXX na yt
Odpisz
11 października 2017, 19:22
Odpisz
18 czerwca 2017, 20:15
To jest prafdziwy dowód!!! 1!1!1!!!
Odpisz
24 marca 2017, 15:46
idioci...
...ziemia jest w kształcie banana!
Odpisz
24 marca 2017, 15:47
@SpecialPony: przecież ziemia to kostka!
Odpisz
Edytowano - 24 marca 2017, 15:57
@SpecialPony: w kształcie dinozaura heretycy
Odpisz
24 marca 2017, 16:06
@All_hail_Lelouch: Lódźe, nic nie wjeće! Źemia iest fklensła, dowodem som podeszfy!
Odpisz
24 marca 2017, 16:18
@DeMajkel: Pieprzysz! Ziemia jest w kształcie doniczki!
Odpisz
24 marca 2017, 16:24
@SpecialPony: team banan!
Odpisz
24 marca 2017, 16:28
@DaKnight: Zmieniam zdanie, ziemia to odwrócony deodekabokąt.
Odpisz
Edytowano - 24 marca 2017, 23:16
@benben7: #TeamBanan
Odpisz
28 marca 2017, 13:26
@All_hail_Lelouch: Głupiś.
Ziemia to wielki dickbutt
Odpisz
18 czerwca 2017, 20:08
@DeMajkel: ktoś tu pingwiny oglądał, co? Zgadzam się z tobą...
ZIEMIA TO ODWRÓCONY DEODEKABOKĄT
Odpisz
28 marca 2017, 13:28
<---
Odpisz
28 marca 2017, 13:31
@SirPomarancza: nje kuam da pomarańdża jezt tszymana pszez słonedżnig
Odpisz
29 marca 2017, 16:34
@Princess_Unattainable: boże -__-
Odpisz
29 marca 2017, 18:14
@Kolejnyundertale: --------_________________-------
Odpisz
28 marca 2017, 17:03
youtube
Odpisz
28 marca 2017, 16:45
jak by ziemia była okrongła to ci na dole by pospadali
Odpisz
28 marca 2017, 13:44
dowodem jest twoja dziewczyna
Odpisz
28 marca 2017, 15:55
@uth1928: nie istnieje?
Odpisz
28 marca 2017, 15:53
To jest dowód
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
na głupotę płaskoziemców.
Odpisz
28 marca 2017, 14:52
99% płaskoziemców o tym nie wie!
Odpisz
24 marca 2017, 16:06
Fejk, 110% plaskoziemcow to dzieci, więc nie powinno tu być alkoholu.
Odpisz
Edytowano - 28 marca 2017, 14:30
Ale niektóre dzieci piją, bo sprawdzian z pszyrki nie poszedł dobrze
Odpisz
28 marca 2017, 14:39
@kamykPL: Piją by zapomnieć
Odpisz
24 marca 2017, 20:54
Czekam na 3 cześć od scifuna
Odpisz
28 marca 2017, 14:05
@AurelionSol: Ja też
Odpisz
28 marca 2017, 13:53
youKU*WAtube
Odpisz
28 marca 2017, 13:34
BO TAK. MÓWIĄ. NA. JUTUBE.
Odpisz
28 marca 2017, 13:47
@darcus: GDZJE JEZD PROSTA PRAWDA?!?!?!?
Odpisz
28 marca 2017, 13:22
pszeciesz kaszty fie sze śiemia jezd f kształćie słonedżniga fy gupgi
Odpisz