Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To musiało być męczące
Niezniszczalne
Nieuczciwa ocena
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Ładne rzeczy
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 10 sierpnia 2022, 19:21
Lubię grać z moją siostrą i znajomymi z dalszej rodziny w Gartic Phone i raz na początku było hasło "Ola spaliła wodę gotując ją w czajniku" (To była gra na 7 osób z podwójnymi kolejkami)
Odpisz
28 marca 2017, 14:42
Ten makaron wygląda jak te czarne ohydne żelki Haribo które moja babcia w każde święta przywoziła z Niemiec :/
Odpisz
28 marca 2017, 21:22
@kamasu: ja zawsze byłem zje*anym dzieckiem, kochałem te żelki :c
Odpisz
14 lipca 2022, 07:49
@kamasu: ja te lubię nie wiem jak
Odpisz
27 maja 2021, 15:58
Te czarne lody wyglądają smacznie
Odpisz
6 stycznia 2020, 12:16
Przecież w Afryce nie ma co jeść
Odpisz
26 stycznia 2019, 17:05
Wait, that's rasist!
Odpisz
11 grudnia 2018, 14:19
Chcę to zjeść
Odpisz
17 sierpnia 2018, 18:53
Kiedy czarny zobaczy czarne jedzenie:
Odpisz
12 maja 2018, 08:53
Odpisz
28 marca 2017, 22:09
nie polecam ochydztwo tffu!!!
Odpisz
17 sierpnia 2017, 11:16
@Aikido_team: rasista!!!!!1111!!!!!11one!!!111
Odpisz
14 maja 2021, 13:12
@Aikido_team: to tylko kolor
Odpisz
14 maja 2021, 13:32
@GigannPlus: jakim cudem ktoś to odkopał
Odpisz
14 maja 2021, 13:41
@kamilowski2004: losowe
Odpisz
14 maja 2021, 14:40
@GigannPlus: ma to sens
Odpisz
28 marca 2017, 21:41
Lukrecja?
Odpisz
28 marca 2017, 16:28
Jadłabym.
Odpisz
28 marca 2017, 16:06
Lody ze smaru grafitowego
Odpisz
28 marca 2017, 15:47
Tradycyjna kuchnia śląska.
Odpisz
28 marca 2017, 07:31
czarny to mój ulubiony kolor! ciekawe jak taka bułka smakuje
Odpisz
28 marca 2017, 07:44
@Wladimir_Putin: pamietam jak mi powiedziano ze jak murzynska pala
Odpisz
28 marca 2017, 07:54
@MR_Lizard: to ja podziekuje
Odpisz
28 marca 2017, 07:57
@Wladimir_Putin: Ale podobno normalnie smakuje, lekko ciekawie, ale tak to normalnie
Odpisz
28 marca 2017, 08:10
@MR_Lizard: jadłem makaron kiedyś...prawie bez różnicy
Odpisz
28 marca 2017, 08:49
@Wladimir_Putin: no, no to nie jak czarna pala, chyba ze z nia jesz
Odpisz
28 marca 2017, 09:22
@MR_Lizard: zazwyczaj nie
Odpisz
28 marca 2017, 09:42
@Wladimir_Putin: zazwyczaj
Odpisz
28 marca 2017, 09:50
@MR_Lizard: zazwyczaj
Odpisz
28 marca 2017, 10:41
@Wladimir_Putin: Czyli jednak
Odpisz
28 marca 2017, 10:48
@MR_Lizard: rzadko ^^
Odpisz
28 marca 2017, 11:32
@Wladimir_Putin: Lubisz jak ci zalewa gardlo majonezem
Odpisz
28 marca 2017, 11:45
@MR_Lizard: niezbyt
Odpisz
28 marca 2017, 12:28
@Wladimir_Putin: Why noy
Odpisz
28 marca 2017, 14:12
@Wladimir_Putin: Węglem
Odpisz
28 marca 2017, 13:16
Nje mufi siem dżarne dylgo afroamerygańzgie!1!!1!1!
Odpisz