Kolejny Sherlock Holmes na jeja ! To był taki suchy żart od mojej strony
, myślisz że naprawdę bym myślał że ktoś chodzi i śpi <nie licząc lunatyków> ?
Nie znasz mnie , a ja często pisze takie głupstwa .
Smutne, lecz często prawdziwe. Szkoda mi ludzi którzy na to chorują, lecz wielbię tych, którzy pomagają im z tym żyć, mimo że sami mogą mieć podobną chorobę.
Szczerze ja nawet nie widziałem że istnieje taka choroba jak neurofibromatoza. Po nazwie wnioskuje że to choroba mózgu (nie chodzi mi obrazę) czy coś bo w sumie mnie to ciekawi.
@DanateDMC: to 'kuzy' mozgu. ale to nie tylko jest w tej chorobie. ludzie tez chceszto lecz nie zawsze inaczej 'wyglodajom' i guzy sawsze sa w innych miejscach. Ja mam w 5 ruznych miejscach.
pozdrowienia z Holandii
Komentarze
Odśwież17 lutego 2013, 21:39
Niewidomi nie mają zamkniętych oczu
Odpisz
18 lutego 2013, 13:58
@Jejowicz: a może spała i jest niewidoma ? :O
Odpisz
21 lutego 2013, 18:03
brawo dla ciebie "klask klask klask klask"
ona nie mogla spac bo jakos odpowiadala nie?
niektorzy niewidomi poprostu maja zamkniete oczy
Odpisz
21 lutego 2013, 18:06
Kolejny Sherlock Holmes na jeja ! To był taki suchy żart od mojej strony
, myślisz że naprawdę bym myślał że ktoś chodzi i śpi <nie licząc lunatyków> ?
Nie znasz mnie , a ja często pisze takie głupstwa .
Odpisz
21 lutego 2013, 20:38
chyba ci nie dali mozgu przy urodzinach/zlamales go i nie daje sie uzywac/ nie myslisz w ogóle
Odpisz
21 lutego 2013, 21:24
Nie wiedzialam ze mozg mozna zlamac! Dzieki za info! :D
Odpisz
21 lutego 2013, 21:26
@Pottermanka: mozna :P
Odpisz
22 lutego 2013, 09:32
ty udajesz głupiego czy taki jesteś ?
Odpisz
22 lutego 2013, 10:44
ja? ;E
Odpisz
22 lutego 2013, 11:55
nie ku*wa Ben Franklin -.-
Odpisz
19 października 2017, 23:27
@Jejowicz: wracam do tego komentarza po kupie czasu, ale to prawdopodobnie sposób w którym autor pokazuje, że dziewczynka jest niewidoma.
Odpisz
10 czerwca 2016, 16:13
Smutne, lecz często prawdziwe. Szkoda mi ludzi którzy na to chorują, lecz wielbię tych, którzy pomagają im z tym żyć, mimo że sami mogą mieć podobną chorobę.
Odpisz
23 kwietnia 2015, 16:13
@KontoUsunięte: Istnieją. Są. Trwają. Ich życie nie jest najlepsze, ale dzięki temu, oni są.
Odpisz
18 listopada 2013, 16:36
Jaki jest sens życia takich ludzi?
Odpisz
21 lutego 2013, 19:22
ej ja sam mam neurofibromatoze i wcale tak nie wyglądam. ale rozumiem ten obrazek dlatego 5/5
Odpisz
26 sierpnia 2013, 23:13
Szczerze ja nawet nie widziałem że istnieje taka choroba jak neurofibromatoza. Po nazwie wnioskuje że to choroba mózgu (nie chodzi mi obrazę) czy coś bo w sumie mnie to ciekawi.
Odpisz
Edytowano - 27 sierpnia 2013, 06:59
@DanateDMC: to 'kuzy' mozgu. ale to nie tylko jest w tej chorobie. ludzie tez chceszto lecz nie zawsze inaczej 'wyglodajom' i guzy sawsze sa w innych miejscach. Ja mam w 5 ruznych miejscach.
pozdrowienia z Holandii
Odpisz
22 lutego 2013, 13:46
97 % ludzi przy pierwszym spotkaniu zwraca uwagę na wygląd. 3% to ludzie niewidomi.
Nie wiem czy dobrze procenty podałam, ale liczy się ogólny sens ;>
Odpisz
21 lutego 2013, 23:51
jakie to piękne i wzruszające
Odpisz
21 lutego 2013, 19:37
Spalcie to zanim złoży jaja!
Odpisz
21 lutego 2013, 21:02
@ziom200: ciebie oraz autora twojego avatara trzeba spalić
Odpisz
21 lutego 2013, 20:56
Dobra, przestańcie się już kłócić, w porządku? Nie o to chodzi w tym obrazku. Mi się on podoba, ma fajne rysunki.
Odpisz
19 lutego 2013, 14:16
rodzice pozwalają swojemu niewidomemu dziecku chodzić po mieście ?
Odpisz
21 lutego 2013, 17:17
@frazeologizm: a co? Mają je zamknąć w czterech ścianach bo jest niewidome? Przecież ma białą laskę.
Odpisz
21 lutego 2013, 17:58
@Pikachu: wlasnie nie moga
wielu niewidomych jakich ZNAM potrafi wyczuc jaki jest czlowiek
obrazek 5/5 ulu(rok nie dodawalem do ulubionych[!])
Odpisz
21 lutego 2013, 17:51
nieczepiajcie się tak to jest bardzo piekne :D
Odpisz
21 lutego 2013, 17:37
Eee... Słabe
Odpisz
10 lutego 2018, 23:46
@lolipop10: na pewno?
Odpisz