Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar benben7

25 marca 2017, 15:12

to dlatego zawsze mam znudzoną minę i nigdy nie potrafię długo się uśmiechać

Avatar
Konto usunięte

25 marca 2017, 15:18

@benben7: A ja na odwrót.
Nie potrafię się zbyt długo nie śmiać.
Raz z kolegą całą matme się śmialiśmy z liczby 1

Avatar RussiaBall

25 marca 2017, 15:34

co ku*wa

Avatar Pro100WGebe

25 marca 2017, 18:05

czyli nie tylko ja się śmieje z byle gówien na lekcjach takich jak 'swiat śledzi'

Avatar
Konto usunięte

25 marca 2017, 19:49

@RussiaBall: On napisał w zeszycie liczbę 1 i powiedział ,,jeden". Zaczął się śmiać a ja razem z nim i się śmialiśmy całą lekcje

Avatar benben7

25 marca 2017, 19:51

śmiech jest zaraźliwy, to choroba tak ci powiem

Avatar
Konto usunięte

25 marca 2017, 19:52

@benben7: Ale zdrowa choroba

Avatar marcel22205

27 marca 2017, 12:27

No chyba że jesteś na pogrzebie

Avatar
Konto usunięte

27 marca 2017, 12:29

Avatar marcel22205

27 marca 2017, 12:34

Heh heh

Avatar Stereotypowy_Ziemniak

27 marca 2017, 13:20

@marcel22205: ten uczuć kiedy w Wielki Piątek w kościele ksiądz czyta o ukrzyżowaniu Jezusa, a ty z koleżanką śmiejesz się i nie możesz przestać :')

Avatar
arbuziec

8 kwietnia 2017, 18:29

na zielonej szkole w nocy kolega mnie obudził i powiedział ,,xd" odpowiedziałem mu to samo, śmialiśmy się 2 godziny

xd

Avatar
Konto usunięte

8 kwietnia 2017, 19:30

Tylko że xd i xD mają zupełnie różną wymowę i trochę mnie to dziwi że się śmialiście z xd a nie xD lub XD

Avatar
Konto usunięte

1 kwietnia 2017, 18:52

WOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!

Avatar SansSkeleton

26 marca 2017, 10:22

Avatar KenXo

25 marca 2017, 15:12

Avatar Cypeq

25 marca 2017, 15:14

@KenXo: NO NIE! MIAŁEM TO WŁAŚNIE WSTAWIĆ ;-;

Avatar xAzumiKx

25 marca 2017, 15:47

@KenXo: Masz bardzo kontrowersyjne profilowe.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Można, tylko trzeba wstawać rano

Nie są aż takie pyszne

A, okej

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Ładne rzeczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka