Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Północne Węgry
Ładne rzeczy
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Tacy sami, a ściana między nami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 kwietnia 2022, 10:22
AK
Odpisz
1 stycznia 2018, 17:33
BYŁO
Odpisz
26 lipca 2017, 14:00
Ja mam kk
Odpisz
29 marca 2017, 20:18
Co wy macie z tym potasem?
Odpisz
30 marca 2017, 22:37
@Szakal476: Ja też sie zastanawiam. wiesz co pójdźmy do Andrzeja z pod siódemki, on wie wszystko.
Odpisz
29 marca 2017, 22:13
aha
Odpisz
29 marca 2017, 17:28
U mnie ludzie piszą typu "okie,oku,og" ;-;
Odpisz
29 marca 2017, 16:02
Pod*ebane .
Odpisz
25 marca 2017, 16:08
Mój komentarz chyba ci w tym pomógł.
Odpisz
25 marca 2017, 16:09
@piard: ?
Odpisz
25 marca 2017, 17:06
@xAzumiKx: Dałem kiedyś komentarz z KKK
Odpisz
25 marca 2017, 17:17
@piard: Ja tak zawsze piszę w rozmowach ze znajomymi.
Odpisz
25 marca 2017, 19:12
@creeper_girl: Ja też! No może prawie.
Odpisz
29 marca 2017, 11:39
@TheHunterMikiPL: A ja zawsze piszę Kek
Odpisz
29 marca 2017, 13:42
Ale "kek", to coś jak "lol", a nie "OK"...
Odpisz
29 marca 2017, 14:20
@TheHunterMikiPL: u mnie funkcjonuje jako ok.
Odpisz
29 marca 2017, 14:22
Ale to NIE JEST ok! To tak jakbyś powiedziała, że u Ciebie garnek funkcjonuje jako nocnik, okno jako drzwi, szafa jako lodówka, kalkulator jako telefon, albo łyżka jako siekiera!
Odpisz
29 marca 2017, 14:40
@TheHunterMikiPL: A może funkcjonują, skąd wiesz :P
Odpisz
29 marca 2017, 14:49
Czy ja mówiłem, że nie jest kurna?? Może i jest, ale jest to równie debilne i nieużytkowe, jak używanie kek, jako ok.
Odpisz
Edytowano - 29 marca 2017, 15:41
@TheHunterMikiPL: Okeej...
W najbliższym otoczeniu używam kek jako ok, i nikt z tym problemów nie robi, a wręcz przeciwnie, i nie unoś się tak :D
Odpisz
29 marca 2017, 15:36
ja mówię KKK zamiast K
Fuck Yeah !!!!!
Odpisz
25 marca 2017, 16:13
POTAS!
Odpisz
25 marca 2017, 16:19
@Krzyniu: Potasium
Odpisz
25 marca 2017, 17:00
@maxiu1244: Kalium
Odpisz
29 marca 2017, 15:12
@Krzyniu: ja zawsze pisze potas albo tlenpotas
Odpisz
29 marca 2017, 14:28
nienawidze takich osób które tak piszą mój komp wariuje szukając spolszczenia #wtyczka od googla xD
Odpisz
29 marca 2017, 14:19
Moje wifi nazywa się kkk.
Odpisz
29 marca 2017, 13:54
POTAS
POTAS
POTAS
*IQ150
Odpisz
29 marca 2017, 12:10
A tak wlasciwie, czym zqjmuje sie KKK?
Odpisz
29 marca 2017, 13:02
@Sushinator: to grupa nie tolerujaca murzynów
Odpisz
29 marca 2017, 13:32
@Pegi20: To wszystko jasne
Odpisz
29 marca 2017, 12:31
potas
Odpisz