Trzeba sobie jakoś radzić
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A, okej
Nie zadzieraj z bobrami
Były nóżki, nie ma nóżek
Równi i równiejsi
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 marca 2017, 14:15
Kiedy ilustrator jest nerdowskim śmieszkiem
Odpisz
28 marca 2017, 12:35
A na Tronie siedzi imperator
Odpisz
27 marca 2017, 23:32
Bo trzeba sobie radzić w życiu
Odpisz
27 marca 2017, 22:06
Ćficzenufka ot polskieko lel
Odpisz
27 marca 2017, 21:06
miałem to samo i to samo skojarzenie !
Odpisz
27 marca 2017, 21:14
@Wladimir_Putin: dawno cię nie widziałam
Odpisz
27 marca 2017, 21:15
O ! witam !
Odpisz
27 marca 2017, 21:16
@Wladimir_Putin: miło mi
Odpisz
27 marca 2017, 21:16
mi również miło!
Odpisz
25 marca 2017, 17:44
Z czego to komiks?
Odpisz
25 marca 2017, 17:55
@Soberker: Ilustracja do fragmentu ,,Król Globares i mędrcy" z ćwiczeń do polaka
Odpisz
25 marca 2017, 19:14
@Davido: Dzięki =)
Odpisz