Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tacy sami, a ściana między nami
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Pilne
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Fajnie że odpowiedzieli
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 marca 2017, 00:29
Ja akurat skasowałem FB...i bardzo się z tego cieszę. To chyba jedna z moich najlepszych decyzji w życiu.
Odpisz
28 marca 2017, 06:06
Ponieważ? Nie sądzę, żeby usunięcie konta z portalu społecznościowego miałoby cię wnieść do świętych.
Odpisz
Edytowano - 28 marca 2017, 07:27
Miałem dosyć głupoty która tam jest.
Odpisz
28 marca 2017, 08:02
Bosz, wiesz, że niekoniecznie musi tam być głupota? Znajomych można albo nie przyjmować, albo nie obserwować. Lubić tylko te strony, które się chce, bez głupot. Ja jestem zadowolony z swojego Facebooka bez debilnych zdjęć 10-latków, praktycznie to dla mnie strona z memami.
Odpisz
31 marca 2017, 22:46
Tak właśnie działa FB. Jeśli "lubisz" głupotę to będziesz jej widział więcej. To w dużej mierze od Ciebie zależy.
Odpisz
Edytowano - 1 kwietnia 2017, 00:31
A głupot na jeja nie masz dość? Gwarantuję Ci, że w porównianiu z fb tu ich jest zdecydowanie więcej.
Btw, nudne musisz mieć życie, skoro dezaktywowanie konta na fb nazywasz jedną z najlepszych decyzji...
Odpisz
1 kwietnia 2017, 11:33
@Shakrit: Niestety, moje życie jest okropnie nudne...
Odpisz
31 marca 2017, 18:58
Macie jakieś streszczenie poprzednich sezonów?
Mam zacząć oglądać ale nie pamiętam na czym się skończyło
Odpisz
31 marca 2017, 19:04
@MilokoS322: ..
Odpisz
31 marca 2017, 21:46
@MilokoS322: po prostu poświęć czas na obejrzenie tych 52 odcinków poprzednich sezonów, wierz mi warto
Odpisz
31 marca 2017, 20:36
Te życzenia na FB wydają mi strasznie puste
Odpisz
31 marca 2017, 19:40
Po prostu chcą być mili
Odpisz
28 marca 2017, 16:57
Podobają mi się memy z "Samuraj Jack"
Odpisz
Edytowano - 28 marca 2017, 07:05
nagle okazuje się że ci ludzie których nie znasz wiedzą o tobie wszystko, kiedy idziesz spać, co najbardziej lubisz jeść albo kogo nie lubisz...
Odpisz
28 marca 2017, 06:45
Składają ci je znajomi na fb więc skoro ich nie znasz to po co masz ich w znajomych?
Odpisz
28 marca 2017, 00:23
Ja na fb nigdy nie składam i nie dostaje
Odpisz
28 marca 2017, 00:25
i niech Jeż cię błogosławi
Odpisz
28 marca 2017, 00:41
@siemak: Czemu jeż?
Odpisz
28 marca 2017, 00:42
mój komentarz obrazek niżej
Odpisz
28 marca 2017, 00:31
Ja wysyłam tylko dobrym znajomym i przyjaciołom. I to w wiadomości prywatnej.
Odpisz