Nowe Monopoly. Nudne trochę
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Trzeba brać osobną torbę
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Fergus
Jakby trochę nie fair
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 marca 2017, 12:37
jest 4 murzynów i ta gra zasada jest jedna jeśli trafisz do więzienia to dany murzyn który robił ruch zostaje postrzelony rzuca pierwszy murzyn i trafia do więzienia bo wyrzucił 2 drugi rzuca i to samo ale on wyrzucił 5 trzeci zaś zrobił combo ale i tak trafił do więzieniaostatni murzyn nie wytrzymał i spalił kostkę więc nie miał czym rzucić więc został na starcie więc wygrał
Odpisz
28 marca 2017, 12:50
@RussiaBall: najlepszy żart 2017
Odpisz
28 marca 2017, 22:52
@RussiaBall: A każdy kto jest w więzieniu dostaje w dupsko
Odpisz
14 maja 2018, 21:33
@kozaczeq: Pociąg!
Odpisz
29 marca 2017, 21:29
U can`t go to jail if there is no jail...
Odpisz
29 marca 2017, 21:02
nyga nyga nyga nyga nyga move bitch nygga
Odpisz
29 marca 2017, 19:25
A gdzie więzienie?
Odpisz
29 marca 2017, 18:06
ciekawe. kupie sobie
Odpisz
28 marca 2017, 22:51
O nie raszism
Odpisz
28 marca 2017, 16:11
I wyrzucić dubla z dwóch szóstek i później 4 i 2
Odpisz
28 marca 2017, 12:40
W murzynlandzie jest taka bieda że nawet tego więzienia nie ma.
Odpisz
28 marca 2017, 14:10
@Krzyniu: Tam jest taka bidea że nawet murzynolandu nie ma
Odpisz
28 marca 2017, 13:36
bylo
Odpisz
28 marca 2017, 12:47
zainstalowałem a potem wydrukuje i będę grał
Odpisz
28 marca 2017, 12:34
Co za zło
Odpisz