Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Dobrze czasem się oderwać
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Trzeba brać osobną torbę
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 marca 2017, 23:32
Można nią robić kreski koksu
Odpisz
29 marca 2017, 20:38
a linjika to nie ten przyrzad to hardcore masturbacji ?
Odpisz
29 marca 2017, 22:05
@FullPain:
Odpisz
29 marca 2017, 22:12
@FullPain: Służy też do pomiaru długości penisa.
Odpisz
29 marca 2017, 22:49
@GalenMarek: i hardkorowej masturbacji!
Odpisz
29 marca 2017, 22:13
Hmm. A mnie zawsze ciekawi, czemu koleżanka zawsze sprawdza czy na pożyczonej linice nie ma jakiejś zaznaczonej kreski...
Odpisz
29 marca 2017, 21:14
A ty nadal zastanawiasz się nad pierwszym zadaniem...
Odpisz
29 marca 2017, 20:36
A co jeżeli autor obrazka nie wiedział do czego służy linijka i dlatego stworzył taki obrazek.
Odpisz
29 marca 2017, 11:13
W podstawówce kolega mierzył kąty ekierką i linijką.
Odpisz
28 marca 2017, 18:17
do mierzenia benisa... Tak mi mówiła koleżanka
Odpisz
28 marca 2017, 17:50
Wytłumaczę Ci - Linijka służy do mierzenia. Np. długości kresek itp.
Odpisz
28 marca 2017, 18:04
@TheHunterMikiPL:
Odpisz
28 marca 2017, 18:40
@crimzon: "a ty nawet nie wiesz, do czego służy linijka" zażartowałem sobie z tego nie do końca dobrze ułożonego zdania.
Odpisz
28 marca 2017, 20:29
@TheHunterMikiPL: ja ostatnio badałem za jej pomocą prędkość poruszania się plamy światła z okna by ustalić dogodną pozycje do siedzenia na lekcji.
Odpisz
28 marca 2017, 20:31
@pan_hejter: Najlepiej siedzieć na świetle. Można świecić innym, a jak będzie na Ciebie padać światło, to nic takiego. Chyba, że na oczy, to wystarczy usiąść lekko bokiem, założyć kaptur, albo coś.
Odpisz
28 marca 2017, 20:39
@TheHunterMikiPL: Mam nadwrażliwe oczy na światło po pewnej operacji. Kaptura na lekcji się nie zakłada.
Odpisz
28 marca 2017, 20:42
@pan_hejter: Masz oczy wrażliwe na światło, to może być usprawiedliwienie.
A czemu nie?
Odpisz
28 marca 2017, 20:59
@TheHunterMikiPL: Bo kultura, szacunek do nauczyciela itp.
Odpisz
28 marca 2017, 21:03
@TheHunterMikiPL: Bo to niekulturalne.
Odpisz
28 marca 2017, 21:10
@pan_hejter: A czemu niby i kto tak powiedział?
Odpisz
28 marca 2017, 21:12
@TheHunterMikiPL: Tak z reguły jest, to jedna z zasad wpajanych już od dzieciństwa. Już lepiej zakładać okulary przeciwsłoneczne.
Odpisz
28 marca 2017, 21:20
@pan_hejter: Ja tam nie widzę żadnej obrazy, ani braku szacunku, w zakładaniu kaptura...
Odpisz
28 marca 2017, 21:22
@TheHunterMikiPL: Ale inni widzą i w tym jest problem. Bo to co ty uważasz z reguły ludzie mają w dupie. A warto żeby inni myśleli że masz do nich szacunek bo odwdzęczą ci się tym samym.
Odpisz
28 marca 2017, 22:35
@pan_hejter: Jakoś kumpel się na mnie nie obraził za noszenie kaptura.
Odpisz
21 sierpnia 2018, 18:37
@TheHunterMikiPL: Hunter Miki pije siki. XDDD
Odpisz
22 sierpnia 2018, 07:56
@sliwak2001: XDDDDDDĎDDDDDDDDDDDĐDDDDD>:DDDDDDDDDDD Spóźniłeś się.
Odpisz