Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar JuliuszCezar12_

17 lipca 2021, 15:10

Tak Bismarck tak

Avatar ALKATRAZ

Edytowano - 29 marca 2017, 17:47

o co chłodzi?

Avatar Lovejoy

29 marca 2017, 20:26

@ALKATRAZ: Kojarzę coś, że Niemcy się z Włochami połączyły. Inicjatorem był Bismarck, premier Niemiec. Ta inicjatywa jest chyba związana również z wybuchem 1 wojny światowej. Ale nie jestem pewien, ostatni raz do podręcznika z Historii zaglądałem dwa lata temu. X D

Avatar Lovejoy

29 marca 2017, 20:28

@Lovejoy: Dobra, teraz sobie na tą mapę pod Bismarckiem spojrzałem. To o jednoczenie Niemiec chodzi, północnych Prus i tak dalej.

Avatar Archeologwinternetach

24 września 2018, 17:10

@Lovejoy: Można było usunąć komentarz.

Avatar geralt735

2 lutego 2020, 18:05

@Archeologwinternetach: Można było

Avatar noszkurnawszystkozajete

29 marca 2017, 22:24

dżizas, przeczytałam "Biersacka"

Avatar Cheetahir

28 marca 2017, 21:49

Bystrzaki z historii?
A co to? Forum dla 1-klasistów, którzy wiedzieli o Niemcach?

Avatar
Konto usunięte

28 marca 2017, 21:46

Ale...kraje germańskie były bardzo skłonne do zjednoczenia się. Tylko kraje na około jakoś tego nie widziały.

Avatar
iqhawe

28 marca 2017, 20:10

ma ktoś szablon

Avatar Hawaiiball

28 marca 2017, 20:37

Proszę Cię bardzo:

Avatar kasjan132pl

28 marca 2017, 21:18

@Hawaiiball: paint tak bardzo

Avatar Ameron

28 marca 2017, 19:50

Arka Gdynia
Bismarck świnia!

Avatar TypowyPolak

28 marca 2017, 19:54

@Ameron: Ale Bismarcka to ty szanuj

Avatar Ameron

28 marca 2017, 20:02

@TypowyPolak: ee niby za co? Za zjednoczenie Niemiec? I za słowa "Dajcie Polakom rządzić, a sami się wykończą" ?

Avatar TypowyPolak

28 marca 2017, 20:03

@Ameron: Lol miał rację

Avatar
Konto usunięte

28 marca 2017, 20:05

@Ameron: Ale te słowa to czysta prawda i sami jesteśmy sobie winni za bycie ch*jami wobec siebie.

Avatar Hartmann

28 marca 2017, 20:20

@TypowyPolak: Za co miałbym go szanować ? Za germanizację ? Mogę go jedynie podziwiać jako polityka.

Avatar FRUNO

28 marca 2017, 20:12

i teraz każdy daje 5 że niby rozumie

Avatar MR_Lizard

28 marca 2017, 19:48

No wlasnie bystrzaki z historii na poziomie 2 gimnazjum lub 3 chyba...

Avatar Interfectrix

28 marca 2017, 19:52

@MR_Lizard: 3 bo jakiś miesiąc temu to miałam ;_;

Avatar MR_Lizard

28 marca 2017, 19:53

@Interfectrix: A duża cześć tutaj jest 5 kl podst. - 1 gimnazjum

Avatar Midonik

29 marca 2017, 07:02

@MR_Lizard: 1 gimby i wiem o co chodzi. Opłacało się grać w Civ V...

Avatar MR_Lizard

29 marca 2017, 07:34

@Midonik: Cóż nie każdy gra w civke

Avatar mrofpower

29 marca 2017, 17:30

@MR_Lizard: jestem z 6 klasy i wiem o co chodzi :p

Avatar andi12345

29 marca 2017, 21:32

@MR_Lizard: EU4 masterraceeee......

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Przerwa na herbatkę

Ikony

Rel

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Phi!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka