Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Mikrus19

1 kwietnia 2017, 23:44

Klasyczne pytanie :
Co to za gra?

Avatar vfex5

2 kwietnia 2017, 09:19

@Mikrus19: Picross ds

Avatar Youtuber

1 kwietnia 2017, 10:18

papierosy pala tylko najwieksze gowna tego swiata

Avatar arenak1111

1 kwietnia 2017, 11:01

@Youtuber: Nie rozumiem ludzi co mają coś do palących, jak chcą to niech palą i nie twój interes -,-

Avatar Youtuber

1 kwietnia 2017, 11:26

@arenak1111: Taki jest problem ze smiecie pala wszedzie. ku*wa na przystaku pod szkola wszedzie ja je*ie wszystkich otruwaja a potem jeb niedopalka pod siebie. ostatnio widzialem 80 latka z tym gownem i jakiegos karla tez starego

Avatar AJEMAJ

1 kwietnia 2017, 16:57

@arenak1111: Właśnie tak sie składa, że to nie tylko ich sprawa bo istnieje coś takiego jak palenie bierne a sam nie chciałbym umrzeć na raka płuc.

Avatar arenak1111

1 kwietnia 2017, 23:49

@AJEMAJ: No ch*j, je**ny sku*wol po szkodzie

Avatar Skroodzia

29 marca 2017, 08:25

Dzięki, obrazku. Przypomniałeś, co śniło mi się tej nocy.

Avatar FeedorMid1

1 kwietnia 2017, 08:58

@Skroodzia: Jestem ciekaw, mów dalej.

Avatar Lacoste

1 kwietnia 2017, 09:02

@FeedorMid1: Najprawdopodobniej, że paliła papierosa którego używała jako ten śmieszny patyczek do 3DS'a

Avatar Skroodzia

1 kwietnia 2017, 09:12

@FeedorMid1: Że telefon mi pękł, wręcz calutki ekran. Zaczęłam płakać, a później serce się uradowało, ponieważ przypomniało mi się, że mam szkło hartowane. Nic specjalnego, ale jednak przypomniał mi to ten obrazek. :)

Avatar
Konto usunięte

1 kwietnia 2017, 09:27

@Skroodzia: ja tam bym się cieszył bo to okazja do kupna nowego ( ale z własnej kasy)

Avatar Skroodzia

1 kwietnia 2017, 09:35

Ale ten ma jakieś 6 miesięcy dopiero. :)

Avatar
Konto usunięte

1 kwietnia 2017, 09:37

@Skroodzia: Można wiedzieć jaki ? Ja tam zmieniam telefon za tak 2-3 miechy akurat kiedy będzie miał rok

Avatar Skroodzia

1 kwietnia 2017, 09:41

Samsung galaxy j5 2016
Nie jest jakiś super ale zły też nie jest. Ale raczej nie polecam.

Avatar
Konto usunięte

1 kwietnia 2017, 09:42

@Skroodzia: Ja tam Samsungów nigdy nie lubiłem

Avatar Skroodzia

1 kwietnia 2017, 09:50

Ja od zawsze przy Samsungu. Chociaż tak właściaie to nie dbam o niego tak, jak powinnam. Marudzę, że ma takie odchyły, że jak piszę to się zacina ale to przez to, że z 5 razy mi spadł.

Avatar
Konto usunięte

1 kwietnia 2017, 09:55

@Skroodzia: ja tam zmienny jestem jeśli chodzi o marki ale głównie lubię HTC , BlackBerry oraz Nokię (tą starą). Nie chce za bardzo hejtować ale wątpię że zacinanie klawiatury jest od upadku tylko ze jest od słabej optymalizacji nakładek samsunga na tańsze urządzenia (lina J głównie)

Avatar Skroodzia

1 kwietnia 2017, 09:58

Kolega informatyk mi tak powiedział, więc tylko przekazuję informację bo na sprzętach to ja się nie znam :)

Avatar
Konto usunięte

1 kwietnia 2017, 10:06

@Skroodzia: Jednak mi wydaje się ze to winna softu

Avatar arenak1111

1 kwietnia 2017, 11:03

@Skroodzia: Płakać za telefonem...Jezu...w jakich ja czasach żyje...

Avatar Domijeja

Edytowano - 1 kwietnia 2017, 11:23

@arenak1111: A co, może ma się cieszyć, że przez nieuwagę uszkodziła telefon za prawdopodobnie kilkaset złotych?
Poza tym, nie wiem jakie ty masz sny, ale zazwyczaj reakcje w nich są nie do końca racjonalne.

Avatar arenak1111

1 kwietnia 2017, 23:53

@Domijeja: Tyle że ja widziałem jakąś grupkę 11 latek z superstarami i ajfonami 6s i jak jednej upadł to ona już tragedia. Tego samego dnia były świadkami jak jakąś dziewczynkę małą auto potracilo i one mówią że jakaś głupia przechodzi nie patrzy. NOSZKU*WAJANIEMOGETAKDŁUŻEJ

Avatar Demondo498

29 marca 2017, 07:53

Papierosem i tak raczej nie dalo by sie wypalic wyswietlacza ze szkła

Avatar Miguelp

1 kwietnia 2017, 08:40

@Demondo498: nie wszystkie są szklane

Avatar JuliaDwo

28 marca 2017, 22:56

Rozwiązanie nie pal

Avatar
Konto usunięte

29 marca 2017, 14:40

@JuliaDwo: Nepal

Avatar lorax12

1 kwietnia 2017, 08:46

Napalm

Avatar kasjan132pl

1 kwietnia 2017, 08:51

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Północne Węgry

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Dobrze czasem się oderwać

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Szybki jak błyskawica

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka