Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Północne Węgry
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Dobrze czasem się oderwać
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Szybki jak błyskawica
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 kwietnia 2017, 23:44
Klasyczne pytanie :
Co to za gra?
Odpisz
2 kwietnia 2017, 09:19
@Mikrus19: Picross ds
Odpisz
1 kwietnia 2017, 10:18
papierosy pala tylko najwieksze gowna tego swiata
Odpisz
1 kwietnia 2017, 11:01
@Youtuber: Nie rozumiem ludzi co mają coś do palących, jak chcą to niech palą i nie twój interes -,-
Odpisz
1 kwietnia 2017, 11:26
@arenak1111: Taki jest problem ze smiecie pala wszedzie. ku*wa na przystaku pod szkola wszedzie ja je*ie wszystkich otruwaja a potem jeb niedopalka pod siebie. ostatnio widzialem 80 latka z tym gownem i jakiegos karla tez starego
Odpisz
1 kwietnia 2017, 16:57
@arenak1111: Właśnie tak sie składa, że to nie tylko ich sprawa bo istnieje coś takiego jak palenie bierne a sam nie chciałbym umrzeć na raka płuc.
Odpisz
1 kwietnia 2017, 23:49
@AJEMAJ: No ch*j, je**ny sku*wol po szkodzie
Odpisz
29 marca 2017, 08:25
Dzięki, obrazku. Przypomniałeś, co śniło mi się tej nocy.
Odpisz
1 kwietnia 2017, 08:58
@Skroodzia: Jestem ciekaw, mów dalej.
Odpisz
1 kwietnia 2017, 09:02
@FeedorMid1: Najprawdopodobniej, że paliła papierosa którego używała jako ten śmieszny patyczek do 3DS'a
Odpisz
1 kwietnia 2017, 09:12
@FeedorMid1: Że telefon mi pękł, wręcz calutki ekran. Zaczęłam płakać, a później serce się uradowało, ponieważ przypomniało mi się, że mam szkło hartowane. Nic specjalnego, ale jednak przypomniał mi to ten obrazek. :)
Odpisz
1 kwietnia 2017, 09:27
@Skroodzia: ja tam bym się cieszył bo to okazja do kupna nowego ( ale z własnej kasy)
Odpisz
1 kwietnia 2017, 09:35
Ale ten ma jakieś 6 miesięcy dopiero. :)
Odpisz
1 kwietnia 2017, 09:37
@Skroodzia: Można wiedzieć jaki ? Ja tam zmieniam telefon za tak 2-3 miechy akurat kiedy będzie miał rok
Odpisz
1 kwietnia 2017, 09:41
Samsung galaxy j5 2016
Nie jest jakiś super ale zły też nie jest. Ale raczej nie polecam.
Odpisz
1 kwietnia 2017, 09:42
@Skroodzia: Ja tam Samsungów nigdy nie lubiłem
Odpisz
1 kwietnia 2017, 09:50
Ja od zawsze przy Samsungu. Chociaż tak właściaie to nie dbam o niego tak, jak powinnam. Marudzę, że ma takie odchyły, że jak piszę to się zacina ale to przez to, że z 5 razy mi spadł.
Odpisz
1 kwietnia 2017, 09:55
@Skroodzia: ja tam zmienny jestem jeśli chodzi o marki ale głównie lubię HTC , BlackBerry oraz Nokię (tą starą). Nie chce za bardzo hejtować ale wątpię że zacinanie klawiatury jest od upadku tylko ze jest od słabej optymalizacji nakładek samsunga na tańsze urządzenia (lina J głównie)
Odpisz
1 kwietnia 2017, 09:58
Kolega informatyk mi tak powiedział, więc tylko przekazuję informację bo na sprzętach to ja się nie znam :)
Odpisz
1 kwietnia 2017, 10:06
@Skroodzia: Jednak mi wydaje się ze to winna softu
Odpisz
1 kwietnia 2017, 11:03
@Skroodzia: Płakać za telefonem...Jezu...w jakich ja czasach żyje...
Odpisz
Edytowano - 1 kwietnia 2017, 11:23
@arenak1111: A co, może ma się cieszyć, że przez nieuwagę uszkodziła telefon za prawdopodobnie kilkaset złotych?
Poza tym, nie wiem jakie ty masz sny, ale zazwyczaj reakcje w nich są nie do końca racjonalne.
Odpisz
1 kwietnia 2017, 23:53
@Domijeja: Tyle że ja widziałem jakąś grupkę 11 latek z superstarami i ajfonami 6s i jak jednej upadł to ona już tragedia. Tego samego dnia były świadkami jak jakąś dziewczynkę małą auto potracilo i one mówią że jakaś głupia przechodzi nie patrzy. NOSZKU*WAJANIEMOGETAKDŁUŻEJ
Odpisz
29 marca 2017, 07:53
Papierosem i tak raczej nie dalo by sie wypalic wyswietlacza ze szkła
Odpisz
1 kwietnia 2017, 08:40
@Demondo498: nie wszystkie są szklane
Odpisz
28 marca 2017, 22:56
Rozwiązanie nie pal
Odpisz
29 marca 2017, 14:40
@JuliaDwo: Nepal
Odpisz
1 kwietnia 2017, 08:46
Napalm
Odpisz
1 kwietnia 2017, 08:51
@JuliaDwo:
Odpisz